Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobry den... po zakupeni na herny pc gta 5 sa hra instalovala ...fungovala aj online ... po tyzdni mi nechce spustit online ..vyskakuje aby som isiel na gta stranku a pozrel novsiu verziu...nechce ma pustit a nefunguje ...hra ano ..no online hra uz nie ..skusali sme kde co ..neviete mi poradit a pomoct... kde je chyba?...dakujem
    • Tilwaen
      Co třeba nainstalovat tu novější verzi?
  • Prosim o pomoc ja uz fakt nevim.. Chci zapnout GTA V rocstar v poho se prihlasim na social club, ale pak mi to tam napíse : Administrator rights are needed install game data. Please click Retry  below to restart the launcher with the required privileges. You may be asked to sign in to Social Club again after restarting . 

    No, ale ja na to "retry" kliknu a da se mi načítani a pak se mi to z ničeho nic vypne.. Zkousela jsem to delat furt do kola a nic prostě...

    Dokaze mi nekdo pomoct dekuji vam předem. 

    • Ahoj 

      Viem ako to vyriešiť. 1. Otvor Štart 2. Vyhladaj cmd.exe (prehoď ho na plochu) 3. Otvor si GTA 5 Súbor (ak máš na rockstar games) 4. Prehoď cmd.exe do GTA 5 súbora. 5. Ak bude cmd.exe prehodený do GTA 5 Súboru, otvor cmd.exe. 6. Ak bude otvorený cmd.exe v súbore GTA 5, napíš kód: playgtav -verify (a daj Enter). Vyzerá to neak takto. Pozri Video > https://www.youtube.com/watch?v=QNGXTsfqNVw Ak bude neaký problém napíš mi na e-mail: jvoorhees657@gmail.com

      @ 2020


  • Ahoj.
    Potřebovala bych poradit. Pokaždé když zapnu hru tak mi to píše že gta.exe přestal pracovat. Co stím?
    GTA mám stažené před CD.
    Předem děkuji všem za případnou radu.
    • Jack1947
      Podporuje to tvůj hardware ze slořky redist doinstaluj vše potřebné... jinak nevím.
  • Mno ... čekal jsem už dlouho, jelikož MĚ tenhle typ her na konzole nesedí a budu čekat rád dál. Až bude na Steamu Weekend sale ... 60€ za to opravdu nedám, i když mám account bez diakritiky :-)
    • MikeiXX
      http://www.nuuvem.com.br/
      Zcela funkční, legální, žádná šedivka; cena 760 Kč. Pouze se nejedná o STEAM verzi, ale čistě jen R* Social Club verzi.
      • walltar
        Jen je to potřeba koupit pomocí VPN... Ale tak hola to jistí. *1*

        760 to už je cena za kterou ani nebude čekat.
  • Zdravím

  • Loneck
    Mám dotaz. Je nutné být stale online pro hraní singlu?
    • walltar
      Pokud sem to správně pochopil tak ano.
      • Loneck
        Na gamefaqs.com diskuzi píšou, že jo. No tak tím pádem nic nebo PS4 verze.

        http://www.gamefaqs.com/boards/916373-pc/71619618
  • Prosil bych o radu,proč mi padá Social club? Nechápu to vůbec :-//
  • Dobrý deň,

    Ak vám nefunguje GTA V alebo sa vám nezapne, musíte si stiahnuť GTA 5 verziu: 1.0.350.1 mne funguje na 100%. V tejto verzii nemusíte dať ani verification a pod...


    Ak vám to pomohlo alebo neviete najsť tú verziu GTA 5 mi napíšte e-mail: jvoorhees657@gmail.com pošlem vám link na verziu GTA V ak ste ju nenašli.


    Enjoy! :)

  • Pokud vám nejde GTA pustit na PC znamenáto že jste prase, ať už kvůli idiotskému uživatelskému jménu, nebo bordelu v systému.
    • bordel máš ty v hlave !!!!
    • Projev inteligenta....:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit