Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra je to dobrá,ale tá grafika pre ps3 je na úrovni ps2 10 rokov dozadu.Bleeee. *8*
  • Milá redakce, můžu se zeptat na význam slova "polopatický"? Znám "po lopatě" aneb dávkovat někomu informace po kousíčkách, tzv. "po lopatě", ale "polopatický" - žili byli kdysi tři pati, homeopat, telepat a polopat?
  • Vypadá to jak mix Pyramid Heada a Big Daddyho, jen daleko míň hrozivý a zajímavý. Tak to dopadá, když tvůrci přehlédnou důmyslný design a prostě hodí příšeře na hlavu první věc, co je napadne.
  • Mato1987
    Vyzerá to bohovsky, ja sa teším ako malý pišta :) Už len týždeň ostáva do vydania hry, mimochodom kto by chcel pozreť kvalitné rozhovori s tvorcom hry tak odporúčam.
    https://www.youtube.com/playlist?list=PLtqND44qlLQT5Gjk4KwR_-cdLbIDDD-ld a
    https://www.youtube.com/playlist?list=PLtqND44qlLQRCon26lMRRyQschPR9yhhh
    Je tam kopa videí o tvorbe hry a rôzne rozhovory so zvukovým majstrom, art directorom a tak podobne, stojí to zato *3*
  • Objednáno a už se těším *14* Není nad noční hraní *15*
  • Škoda že z toho udělali FPS když chci střílet, chtěl jsem to koupit hned jak to vyjde.

    Co už, počkám na 3rd person shooting mod a na snížení ceny, jejich problém.
    • Myslím, že píšeš do špatného článku kamaráde :)
  • schumicrast
    Vidím Evil dead, Hellraiser, Demons a spoustu dalších 90 klasik. Ještě humor, trash metal a budu se svíjet blahem....
  • Proč prostě neudělali nový Evil Dead? Tohleto působí jako jako míchanice RE,DS a SH. Neskutečný klišé a horror ani omylem.
  • The Evil Within mě zaujalo podobnost s RE4 se mi zdá jako dobrý základ pro hru tohoto typu. Těším Těším *15*
  • Lukyz
    Já stále doufám, že se z toho vyklube spíš horor než temnější řežba typu DeadSpace 2.
    • Veskoslav
      Náhodou. Scéna z dětské školky v Dead Space 2 mě tenkrát málem zabila. Od té doby nehraji horory ve tmě a sluchátky.
      • deridon
        Konečně jsem mohl porcovat děti, aspoň vím jak se vyrábí dětský olej v režii Isaaca Clarka.
      • Lukyz
        Neříkám, že neměla svoje "světlé" chvilky, ale oproti DS1 to už byla na mě moc velká řežba. DS3 jsem na základě recenzí a pár gameplay videí už ani nezkoušel. Fakticky bych si přál něco jako RE 1-3, SilentHill 1-2 apod. *13*
        • Veskoslav
          Jak píše Inqu. Moc mi nepřišla akční, ano přibylo zbraní, ale podle mě jsem se vícekrát "leknul" u druhého dílu než u 1. dílu. Podle mě za to hlavně mohlo to, že v DS 1 mi to prostředí přišlo sterilní po čase, kdyžto dvojka střídala prostředí. A DS 3 není zase tak špatné, jak se prezentovalo. Mám ho z Humble, jak mělo EA balíček a není to horor, spíše hororová arkáda, kde je spousta věcí nedořešených, ale v rámci herního světa je to lehčí nadprůměr.
        • Inquisitor
          Já jsem dohrál první i druhý díl kousek po sobě a dvojka mi nepřišla o moc víc akční než jednička. Spíš je to tím, že je to o něco svižnější, střídají se tam víc scény a prostředí, možná je to tim. Mě osobně se líbí víc než první díl, je tam totiž víc poletování v prostoru a to mě baví :). Trojku mám na originu asi víc než rok a ještě jsem nehrál. Právě po těch negativnícg reakcích není chuť, ale asi stejně vyzkoušim když už to mám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit