Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jooo incubation a já si nemohl vzpomenout jak se to zatraceně jmenovalo, nevíte kde by se dal takovej klenot v dnešní době sehnat ??? byla to fakt hardcore hra.
    • Mam ji, spatna hra tí neni, ale hardcore? Vzdyt je docela jednoducha.
      • To jako vážně? No, asi jsem v tom nechytl ten správný grif, protože si to vybavuju jako doopravdy tuhou záležitost:-)
        • gorky byla těžká hra před 12 lety, když mi bylo nějakejch 9 let a vrcholem taktický kooperace bylo sekání sekerkou a střílení puškou. Cca před rokem jsem Gorky dohrál a musim říct, že pokud nehraješ jako kamikadze, tak to máš v klídku za den hraní bez loadů dohraný. Ke konci hry to je už jenom čekání, až se ti nabije mrazidlo/uspávadlo a kosíš je...ale i tak to je supr.
    • fixcz
      gog.com (hledej Battle Isle Platinum)
      • díky moc
      • Thumb up, taky děkuju za tip. Mám ho rovněž ze Score, ale pod Vistama mi neběhá.
  • Super, konečně nějaká pořádná gamesa! A pak prej, že E3 nic nového nepřinese:-D Jen bych řekl, že teď si amíci marně lámou hlavu, co má to "gourkaj" jako bejt:-)
    • Pro US se Gorky 17 jmenovalo Odium, takze je mozny si spis budou lamat hlavu nad Odium 2. Ale jinak: Hell, Yeah! Porad tomu nejak nemuzu uverit, chci videt obrazky! Doufam ze se jim podari dostat do tymu alespon nejake cleny toho puvodniho - idealne gamedesignery - a kdyz ne, tak se modlim, aby se jim co nejlepe podarilo zachovat atmosferu a klicove prvky sedmnactky.
      • No vida, to jsem netušil. Já ho hrál poprvé, když vyšlo u Score a dost jsem se divil, že jsem před tím o takové dobré hře nevěděl - trochu mi atmosférou a tuhostí připomínalo staré Incubation. Jen se teď tak trochu bojím, že buď dosáhnou stejné atmosféry, ale v prodeji propadnou (ošklivá grafika, nepřístupnost a bla bla), ale my pravověrní budeme nadšení. No a nebo to zpřístupní masám a pak teda potěš koště:-)
        • jooo incubation a já si nemohl vzpomenout jak se to zatraceně jmenovalo, nevíte kde by se dal takovej klenot v dnešní době sehnat byla to fakt hardcore hra ???
          • battleisle platinum - gog.com
  • WOOOOOOOW Gotky 17 byla prava hardcore hra :) bez navodu bych se v jistych castech proste po*al :D hlavne absenci zasadnich zbrani ktere bych snad nikdy nenasel
  • !!! zázraky se dějí
  • Aaaaaaaa asi se radostí počůrám *8* *1* tohle jsem opravdu nečekal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit