Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • kennyB
  Jenom by mě zajímalo, jak tuto hru ukončí, když nikdo neví, co se přesně stalo.
 • Tady je ten dokument ze zoomu, je to myslím hned po tom lese v Japonsku ;)
  http://play.iprima.cz/zahady-konspirace/vetrelci-davnoveku-iii-10
  • frag.ment
   Díky, mrknu na to. Asi bych měl začít Prima Zoom sledovat, zřejmě jsou tam zajímavý dokumenty.
 • CRYPT
  Sakra tak to mne hrozne potesiolo. Za prve mne zrovna toto story fascinuje uz leta, za druhe dival jsem se zrovna vcera na film, ktery toto "rozebira" stal sice za prd, ale covek nemuze chtit vsechno. Navic mne horror fascinuje v zimnim prostredi. Posledni fakt dobra hra, bylo Cursed Mountain, i kdyz ten potencial byl hrozne nevyuzit, na to jak skvele to mohlo byt. Takze go, polanders go
  • A co Cold Fusion ?
 • O tomhle je i film, myslím že se to jmenuje Mrtvé hory nebo Hory smrti nebo něco takového.
  Je to found footage (Záhada Blair witch, Paranormal activityy nebo REC).
  • Záhada Hory mrtvých se to jmenuje
 • Už když jsem o té expedici četl nedávno v jednom časopisu, říkal jsem si, jak by to byla dobrá horrorová adventura a ejhle, ona asi i bude:)
 • LionelHutz
  Tohle se mi moc líbí...námět na základě skutečnosti, zajímavá záhadná událost (doteď jsem o ní neslyšel). Jenom škoda, že na hraní hororové hry jsem asi moc srab *1*
  • OndraJarda
   To mi povídej, já se vždycky na nějakou hororovku hrozně těšim, a pak to nedohraju, protože se bojim, nebo to dohraju přes den, kdy je to poloviční zážitek. A tohle by dle námětu mohlo být děsivý hodně :)
 • yuri337
  Zřejmě nejlogičtější vysvětlení, cituji příspěvek Petra A. z webu http://otomar-knihy.webnode.cz/news/tajemna-sila-zmasakrovala-vedeckou-vypravu/
  """"""""""""""""""""""""""""""
  Pročetl jsem všechny možné odkazy a protokoly a docházím k definitivnímu závěru, že je zabili Mansi. Proč? Podle dvou dokumentů, které jsem zhlédnul na youtube se jeden Mansi před smrtí k masakru přiznal. Podle mě to bylo tak, že měli sněžnice (proto žádné stopy) a zvířecí masky, které doprovázeli strašidelnými zvuky. Do stanu mohli vlézt předním vchodem, čímž turisty strašlivě vyděsili.

  Stálo by za to zjistit, jakými zbraněmi disponují. Ohledně barvy kůže: po dlouhé době na mrazu, ve sněhu a vodě a na slunci dochází ke změně barvy kůže normálně. Může být hnědá až oranžová, na tom nic překvapivého nevidím. Turisti se opravdu pokoušeli ze stromu podívat na stan, zda-li tam ještě jsou. je dost možné, že si mysleli, že už nikoli a a tak se pokusili vrátit. Zde mohlo dojít k dalšímu útoku. Mansi měli možnost (díky znalostem zdejšího terénu atp.) nejlépe zmanipulovat umístění těl. Mohli to být oni, kdo narafičili zbylá těla u potoka, byli to oni, kdo se účastnili pátrací akce a tím i měli informace z první ruky. Mohli vytvářet zmatek ve stopách, též nejlépe věděli, že stopy se nemusí vůbec dochovat (což je v protokolech taktéž zmíněno - kus pod stanem stopy najednou ustávají).
  Po nich, jakožto lidech, zůstali okolo stanu i věci, které nepatřili turistům, jelikož nevěděli, že se jeden člen expedice vrátil a měl možnost to prokázat. Deformační zranění mohli způsobit opakovanými skoky koleny přes kůži a na mrazem oslabené členy expedice. Zranění tak nemusela vést k poškození měkkých tkání, ale mohla se stát příčinou smrti. Tato "rána z milosti" musela být učiněna poté, co si Mansi uvědomili, že někteří členové stále žijí a na podchlazení neumřou. Ke krádeži nedošlo, aby to vypadalo, že šlo (spolu s metodou zabití koleny...) o útok zvířete.

  Efekty světel jsou důsledek raketových zkoušek, které s tímhle neměly nic společného. Poslední záhadné foto mohli udělat vrazi. Nějakou dobu před djatlovcema byli za záhadných okolností zavražděni dva lovci, jsem přesvědčen o tom, že to měla na svědomí stejná parta Mansi. Nikde není psáno, že by v polocivilozovaných kmenech nemuseli existovat sérioví vrazi atp. Tudíž, jedná se evidentně o hromadnou vraždu, jejíž motiv mohla být zášť vůči Rusům, kteří porušují zavedené tradice atp. Indiáni běžně likvidovali bělochy, kteří vstupovali na posvátná území.
  Zde se ovšem jedná o prostor, který díky hlubokému mrazu nemusel vést k tolik explicitně provedené likvidaci, ale stačilo pouze počkat, až mladí půjdou na kutě (až dojedí a zhasnou) a cíleným útokem je uvést do takového stresu, že se vinou podchlazení sami odsoudí k zániku. Ti, kteří přežijí budou doděláni tak, aby to vypadalo na přírodní nehodu, čin medvěda atp. Nic složitého bych v tom nehledal, mate pouze to, co si odporuje logice. Nelogické postupy lze ale vytvořit tím, že do tohoto hrůzného činu zavedeme navzájem si odporující procesy... to je důsledek především a zejména právě člověka.
  """""""""""""""""""""""""""""""""""
  • no nevim teda,ty fotky mrtvych vypadaj dost silene!!sou spalny z celni strany-ty lebky sou tak spaleny ze předu ze to vypada az by se jako roztekaly,,,,,a vůbec ty tela vypadaly dost silene-nektery vypadaly jak prejety valcem,,no ja nevim ze by mistni teda:c//
   • Spousta lidí si ale neuvědomuje, že ty těla tam ležela nějakou dobu. Oni je nenašli druhý den. Jasně, že vypadali hrůzostrašně, když se na nich vyřádili i zvířata (záhada vytrženého jazyka padá).

    This is the story about 9 ski hiker deaths that happened in the northersn Ural Mountains in Russia on the night of February 2, 1959.
    However, this search and rescue operation was not started until February 20.
    Searchers found the abandoned camp on February 26 on Kholat Syakhl.
    • a cim by je potom ty zvířata spalila??atd,,,,
  • Vysvětlení pěkný a celkem bych se k němu i přikláněl, co mi tam ale hodně vadí je tvrzení že sněžnice nezanechávaj stopy což je samozřejmě hrozná hloupost. A pokud by tam stopy od sněžnic byly tak pochybuju že by vyšetřovatelé nevěděli jak vypadaj ( zvlášť rusové ).
  • kdepak raketove zkousky, meteorologicke balony to byly, to byste prece mel moc dobre vedet... je to v kazdem druhem spisu o UFO, tak to bude pravda a laskave nam tu neveste buliky na nos ! my se tu zmanipulovat nedame !
  • Ale co ta radioaktivita?
   • ono je dost tezky rici, co je pravda a co ne, vsak je to sovetskej svaz kupu let zpatky, vsechno to muzou bejt naprosty vymysly... coz je podle me nejrozumejsi vysvetleni. Proste se jeden ozral, pozabijel ostatni no a v sovetskem svazu se prece neco takoveho nemuze stat, tak se to proste najak naraficilo... jinak jine racionalni vysvetleni vcetne radiace je zde: http://skeptoid.com/episodes/4108
   • Naprosto jednoduše. Žádná radioaktivita se nekonala. To se jenom časem přilepí dezinformace tady a támhle a najednou máš z klasické řezničiny jeden z dílů akt x.
 • par informaci o teto udalosti, snad to nebude spoiler :d http://creepy-crap.tumblr.com/post/26917279611/the-dyatlov-pass-incident
 • GlaDOS
  Poláci poslední dobou válí. Flying Wild Hog a skvělý Shadow Warrior, 11 bit studios s Anomaly 2, The Astronauts připravují The Vanishing of Ethan Carter, CD Projekt RED The Witcher 3, Techland Dying Light a (podle mě zajímavější) Hellraid, The Farm 51 Get Even a teď ještě tohle.
 • Jack1947
  (trochu) Penumbra, "INSPIRED BY TRUE EVENTS" z Ruska/Polska ? Muze to bejt bry, dneska tu takovehle mrazive horory chybi, coz je sakra skoda. ( jen doufam ze hra bude taky takova, ze nebude mit uzavreny konec - at je aspon nad cim premyslet).
  Jeste to chce pockat na TRAILER. Aby se dali vznaset nejake vetsi uvahy. Tema bry ale gameplay to chce videt taky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit