Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *byly
  • Pravda, popaleniny tam byli, mrknul jsem se na to znovu *3*
  • a cim by je potom ty zvířata spalila??atd,,,,
  • Záhada Hory mrtvých se to jmenuje
  • kennyB
    Jenom by mě zajímalo, jak tuto hru ukončí, když nikdo neví, co se přesně stalo.
  • frag.ment
    Díky, mrknu na to. Asi bych měl začít Prima Zoom sledovat, zřejmě jsou tam zajímavý dokumenty.
  • Spousta lidí si ale neuvědomuje, že ty těla tam ležela nějakou dobu. Oni je nenašli druhý den. Jasně, že vypadali hrůzostrašně, když se na nich vyřádili i zvířata (záhada vytrženého jazyka padá).

    This is the story about 9 ski hiker deaths that happened in the northersn Ural Mountains in Russia on the night of February 2, 1959.
    However, this search and rescue operation was not started until February 20.
    Searchers found the abandoned camp on February 26 on Kholat Syakhl.
  • Tady je ten dokument ze zoomu, je to myslím hned po tom lese v Japonsku ;)
    http://play.iprima.cz/zahady-konspirace/vetrelci-davnoveku-iii-10
  • ja to vydel taky a byly tam i fotky tech tel,,,a popaleny teda byly jak svin:c))
  • no nevim teda,ty fotky mrtvych vypadaj dost silene!!sou spalny z celni strany-ty lebky sou tak spaleny ze předu ze to vypada az by se jako roztekaly,,,,,a vůbec ty tela vypadaly dost silene-nektery vypadaly jak prejety valcem,,no ja nevim ze by mistni teda:c//
  • Vysvětlení pěkný a celkem bych se k němu i přikláněl, co mi tam ale hodně vadí je tvrzení že sněžnice nezanechávaj stopy což je samozřejmě hrozná hloupost. A pokud by tam stopy od sněžnic byly tak pochybuju že by vyšetřovatelé nevěděli jak vypadaj ( zvlášť rusové ).
  • Událost je nevysvětlená, ne nadpřirozená *7* Jestli je nadpřirozená nikdo neví, protože není vysvětlená. Evidentně nerozumíš, co to slovo znamená. Právě její záhadnost je to, co je na ní nejstrašidelnější.
  • kdepak raketove zkousky, meteorologicke balony to byly, to byste prece mel moc dobre vedet... je to v kazdem druhem spisu o UFO, tak to bude pravda a laskave nam tu neveste buliky na nos ! my se tu zmanipulovat nedame !
  • Ale Stalker je scifi a v podstate sa moc na realite nezaklada. DOkonca povodna poviedka sa ani neodohrava na Ukrajine ale v Amerike myslim.
  • OndraJarda
    To mi povídej, já se vždycky na nějakou hororovku hrozně těšim, a pak to nedohraju, protože se bojim, nebo to dohraju přes den, kdy je to poloviční zážitek. A tohle by dle námětu mohlo být děsivý hodně :)
  • A co Cold Fusion ?
  • ono je dost tezky rici, co je pravda a co ne, vsak je to sovetskej svaz kupu let zpatky, vsechno to muzou bejt naprosty vymysly... coz je podle me nejrozumejsi vysvetleni. Proste se jeden ozral, pozabijel ostatni no a v sovetskem svazu se prece neco takoveho nemuze stat, tak se to proste najak naraficilo... jinak jine racionalni vysvetleni vcetne radiace je zde: http://skeptoid.com/episodes/4108
  • Naprosto jednoduše. Žádná radioaktivita se nekonala. To se jenom časem přilepí dezinformace tady a támhle a najednou máš z klasické řezničiny jeden z dílů akt x.
  • Ale co ta radioaktivita?
  • CRYPT
    Sakra tak to mne hrozne potesiolo. Za prve mne zrovna toto story fascinuje uz leta, za druhe dival jsem se zrovna vcera na film, ktery toto "rozebira" stal sice za prd, ale covek nemuze chtit vsechno. Navic mne horror fascinuje v zimnim prostredi. Posledni fakt dobra hra, bylo Cursed Mountain, i kdyz ten potencial byl hrozne nevyuzit, na to jak skvele to mohlo byt. Takze go, polanders go

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit