Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmmm vypadá to vážně divně ..... prosklený kokpit a navzájem se zasypáváme raketami , lasery ,blastery a .... kde jsou nějaké efekty štítů ? Nikdy mi to nevadilo ale ted´se přes to nemohu přenést .
    • Mechove jsou jako tanky, nemaji stity, ale pancir a to volitelne konfigurovatelny. Je na tobe, jak si mecha nakonfigurujes, jestli vic pancire nebo vic zbrojniho arzenalu ci streliva, jak budes tezky a rychly, jak se budes prehrivat a podobne.
    • Ou :) No to je právě reakce člověka neznalého žánru. Tyhle drobci štíty nemaj, tohle není Star Trek a i když je na první pohled kokpit ze skla, věř tomu, že ty ,v reálu asi 2 m2 skla, jsou hodně malý cíl. Na videu nebylo s čím porovnávat, ale i nejmenší Mech je velikej asi jako patrovej rodinnej domek....no a takovej Atlas.....
  • Hanzales
    Já v první chvíli myslel, že je to nějak evolvovný mod pro Crysis (Living Legends), který jsem notnou dobu nesledoval. Ale koukám, že je to něco úplně jiného a hodně moc slibně vypadajícího. Jsem zvědavý, co z toho vyleze a zároveň se opatrně ale hodně těším.
    Kdo z nás (no moc nás možná nebude) neměl u Windows 95 vypínací zvuk: "Shutdown sequence initiated" :D
    • Mechwarrior_bw
      a pri štarte ... http://goo.gl/x0D8Z :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit