Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souhlas, vypadá to skvěle. Vážně jsem se bál, jak ta hra bude vypadat, když přešli na Free2Play ale tenhle trailer mě uklidnil, takhle nějak jsem si nástupce představoval.
    • Já jsem byl překvapen grafikou a pohyby mechů, vypadá to dobře, ještě si počkat na F2P model, jsetli to nepokaká a snad i věci ve hře budou vyvážené, to chce pořád čekat
    • Mě to připadá trochu nudný. při chůzi se třepe kabina, ale zaměřovač vůbec. Já sem hrál jen Mechy 3 a to jen demo, ale pamatuju se, že jedna salva raket dokázala slušně znepříjemnit život, něco to poškodilo, ať už nějaký zbraně nebo třeba nohu a pak se robot blbě hýbal. tady stáli dva roboti naproti sobě a stříleli o sto šest
      • No hurá, někdo se ozval :) . Absence otřesů by se ještě dala svést na ranější verzi hry, ale třeba že pro míření se hýbe celý trup/kokpit, to je celkem trapné.
        • VonHayek
          Vím, že srovnávat fikci s realitou může být dvousečné - ale co takové stabilizační mechanismy u tanků? Zaměřovaní resp. hlaveň.
          Možná se autoři v tomto inspirovali a jen to přenesli na jiné stroje, což mi přijde jako celkem logická úvaha...
          • Sice netuším jak to funguje, ale určitě nebude technologie z co nejplacatějšího vehyklu použitelná na něco tak vysokého na nohách a navíc často s dvěma pohybově nezávislými a ozbrojenými končetinami. *4*
            • Možná to někomu ušlo, ale otřesy jsou pro mě žádaný efekt, nehledě na realitu. Je sice hezké, že něco může mít stabilizátory, že s tím nehne ani 155mm projektil, ale to zrovna moc nepomáhá ve vžití se do hry.
            • Mechwarrior_bw
              CainPullo@tiscali.cz: no, ono s trochou nadsádzky by ich bolo možné použiť a ich životnosť by sa rozhodne nerátala na sekundy. Ber to ako nejakú vojnovú loď, ktorá je pomalá ale zranitelná. Na druhej strane má zabezpečenú ochranu pomocou povedzme lietadlovej lode ktorá je v dosahu, má protiraketovú ochranu, je chránená aj nejakým tým vulkánom :) Jednoducho so správnou podporou a vlastnou ochranou by mohol byť na bojisku pomerne účinný.

              Ale samozrejme je to nezmysel a pôjde sa cestou miniaturizácie. V poslednej dobe ma zaujali quadcoptery, ktoré je možné vyrábať vo velkom, sú malé, nenápadné, dostanú sa prakticky všade, sú mimoriadne obratné, mohli by niesť nie len kamerové systémy ale i výbušniny a napokon i zbrane...
            • Když už chceme debatovat o realitě , tak základní problém je v tom , že i kdybychom měli všechny potřebné technologie , tak takový kolos na bojiště nikdo soudný stejně nepustí .... protože finance a levnější hordy námezních žoldáků na ulicích či jiné levné a účinné technologie . A Wanzery nebo Mechové měly být v podstatě jen tanky s větší průchodností terénem .
              Tanky dnes především slouží jako rychlé a mobilní opěrné body pěchoty , obzvláštˇv otevřeném terénu . Strategickou roli ztrácí tam , kde nemohou využít své mobility a stávají se lehkým terčem .
              Pokud jde o možnost poskytnout dělostřeleckou podporu , nepotřebujete ji mít nutně ve frontové linii . Zákopové války v džungli se moc nevedou a poziční výhodu dnes získá útočící armáda pomocí letectva nebo dělostřelectva vzdáleného desítky kilometrů od cíle útoku . Tank na nohou je v reálu zbytečný .
            • Tak s tím bych nesouhlasil. Nevidim jedinej důvod, proč by ta technologie nešla použít na různé stroje. Když stabilizační mechanizmus dokáže v dnešní době stabilizovat dělo u tanku jedoucího 60 Km/h a ve skoku......a jedná se vlastně o budoucnost. Pokud v tý době dokážou vyřešit rovnováhu několika tunového robota za běhu a střelby, tak stabilizace kanónu je už prkotina:).
  • juhu, nice!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit