Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Larinku mám rád. Veľmi rád.

    Avšak zo začiatku pri ohlasení nového TR som bol trochu zmätený, predsa len sme tu už mali jeden pokus ked sa snažila seria uberat "novým smerom". Nedopadlo to najlepšie :/
    Pri zhliadnutí pár videí za posledných pár dní, som veľmi prekvapený a hra vyzerá pre mňa náramne, či už ide o prostredie, dej alebo nepriateľov,... (áno , graficke orgie to sice nie su, ale to uz par rokov neriesim, hlavne aby sa hra dala prejst viac než raz) Z čoho som nebol velmi potešený bol dotaznik od autorov (cca pre polrokom alebo aj viac) ohladom hry. Otazky typu co ocakavete v DLC ma velmi prekvapili.
    Hra este nevysla a uz riesime taketo veci vyvojari ? Herný priemysel sa začína uberať zaujímavým smerom... ale to je už offtopic. Každopadne na hru a hlavne Larinku sa velmi teším, a dúfam, že sa objaví poriadna collectors edition.

    Have a nice day , peace :)
  • Zda se mi to, nebo na zacatku nekdo macka tlacitko pro hlasitost MacBooku? :D
  • Tak tohle už je moc... terminátor hadra.
    • Na letosni E3 se to vubec nejak tema terminator hrama hemzi *1* .
  • nechapem čo maju s tyma lukama, tomb, crysis, assasin creed, co este COD na koncoh s lukamy ? :D
    • Tak v AC to snad nabízí samotný zasazení :D, indián bez luku jako by nebyl :D. TR snad taky nvm co jinyho by si mela na ostrove sestrojit :D maximálně tak prak :D a snad v jediném Crysis máš pravdu to taky nvm ale ais je to cool :D
      • Hairy_Ass
        Vinnetou měl taky svou stříbrnou pušku a jaký to byl panečku indián. *4*
        • Jo to máš recht, ale to už byla taky trošičku jiná doba :D, kde se střelný zbraně rozmohli a i přesto ji neměli všichni :). Jen mě připadalo vyčítat hře, že je tam luk u Crysis to chápu ale u těch dalších dvou né :D
      • Mechwarrior_bw
        "TR snad taky nvm co jinyho by si mela na ostrove sestrojit"

        jasné *1* ale predsa keď už odkrágluješ niekoho lukom tak si vezmeš jeho zbraň a nepôjdeš lukom proti chlápkovi ozbrojenému kalachom... veď je to až tragikomické ako sa do tej mladej holky zavrtavaju gulky a ona ich pri tom kosí lukom :) ako TR bola vždy arkádovka ako remeň ale toto je už extrém.
        • Ale tak jasně, za prvé je to hra :D takže pár schytanejch kulek bych se nebál :D a druhej důvod když pominu "cool" efekt je asi to, že třebas šetří nábojema :))) A ano arkádovka to je, ale viděl jsem mnohem větší extrémy než tohle :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit