Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • slavek.skara
    Hmmm mám I7 970 :-( takže frekvenci nesplňuji, ale jinak vše bez problému...sakra to ta doba pěkně se posunula že už se dávají do parametru požadavku I7mičky..Kde jsou ty doby kdy parametry byli CGA grafika 5 mega na disku a 512 Kb paměti :)
    • morokura
      Kdybys tu 970ku přetaktoval na něco kolem 4 GHz tak ti ještě nějakej čas v pohodě vydrží :)
      • slavek.skara
        Přiznávám neumím to:) Ale třeba jednou :)
        • morokura
          Nic na tom neni, zjednodušeně jenom měníš v biosu čísla a při každým větším zvýšení testuješ stabilitu :) http://www.cnews.cz/navody/lynnfield-nadoraz-jak-na-pretaktovani-u-lga-1156
    • Mam i7 920 2,6@3,6 GHz, ale ten tvoj ma uz v zaklade 3,2 GHz, s turbo boostom ak ho nemas v BIOSe vypnuty 3,46 GHz. Ale porovnavat frekvencie procakov s rozdielom par generacii je ajtak zbytocne, rozdielna architektura. Proste ti to pojde, hlavnu zataz odnesie ajtak grafika.
  • WOW:.. minimální sestava je s grafikou na kterou jsem hrál DA:I skoro na plný detaily (kromě nějakých věcí co mě otravují: blur, atd.). Tady se někdo vyflákl na optimalizaci, snaží se udělat okolo toho hype jak u CoDka, nebo to bude nový Crysis^2.
    • Ok, tak jsem podle hodnocení DI:A nedohrál. Btw. tím Crysis myslím první díl a to znamínko znamená mocnina (pro neznalce, co si myslí, že to je Crysis 2 (2011)) *7*
  • Magister_Peditum
    No, až na procesor splňuju doporučený, mám i5 3350p 3,1GHz...počkáme a uvidíme... *3*
    • Já s 3,2 GHz sem na tom podobně. Doufal sem že pořízení nové GK karty přinese ještě nějaký ten pátek nerušeného hraní ale začíná to vypadat že by CPU v dohledné době mohlo být kamenem úrazu. Není to K takže popostrčit ho půjde jen symbolicky. *7*
      • Sakra co to melu za nesmysli, i5 2400 má taky 3,1 Ghz. *1*
  • kostejnesmrtelny
    Objasnil by mi někdo znalej věci, jak se to má s i5 x i7? Na jednu stranu mi většina lidí říká, že i7 na hry nemá valnej význam, že ji nedokážou řádně využít. Na stranu druhou skoro všechny "dopouručený" nároky ji obsahujou.
    • solomon.short
      nepanikař. jakékoli intel čtyřjádro (tudíž desktopové i5) se základním taktem nad 3GHz to utáhnou bez problémů. i7 se do hw požadavků dává jednoduše proto, že je to na dané platformě pomyslný high-end. Přínos HT ve hrách opravdu nepoznáš
    • slavek.skara
      Jde dle mého o počty jader která hra může využít. Doba jde samozřejmě kupředu a už neplatí že hra využije max dvě jádra...Hodně záleží na tom jak hra je pečlivě dělaná a pokud to zvládne může mít podporu klidně osmi jader.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit