Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ty voe, to si raději koupím nějaký suplement, než peníze poslat na vývoj nějaký trapný hry. Kterou si pak stejně můžu stáhnout. *3*
    • ty voe, proč si kupovat ňákej suplement... nakup kvér a normálně vyrabuj ňákej shop, ne?

      (doufám, že jsem to popsal dostatečně blízko tvému intelektu :) )
  • Jen tak pro jistotu, nechci tady trollit nebo tak. Ale já hrál tu původní verzi také. A opravdu tam byla jen win instalace. Alespoň ta se spouštěla. Leda, že by ta DOS instalace byla někde zastrčená. pokusím se to CD najít a prošmejdit. A ty mínuska jsou fakt vtipná. Já osobně je používám jen, když je někdo na někoho neslušný nebo tak...
    • Pardon opět vedle.
  • A dá se nějak přispět na Kickstarter projekty z ČR? Já mám čsob visa kartu a to číslo tam ani nejde napsat a když jsem chtel před časem přispět na The Realm Game tak tam ani nebyla možnost platit přes PayPal. Takže... jak to děláte?
    • GlaDOS
      No, mám účet na Amazonu a Kickstarter se platí přes něj, ne? Na Amazonu mi normálně mBank vzali (karta je VISA).
    • celoush
      určitě se dá přispět i z ČR. Sám jsem párkrát přispěl. Máš povolené platby na netu?
    • a jiny veci ti jdou platit online? treba hry na steamu nebo pečko
      • jasně *1*
  • Ne není. Byla vydána v roce 1998. Já tu hru vlastním. Mám ji z té doby a vím tedy, že je pod iWndows. A i kdyby byla dos/win jako třeba Fallout 1. Tak jim nic nebrání v tom portovat to z toho. Kdo mi nevěří ať si zagoogluje. :-)
    • Pardon to mělo být jinam. Ne jako nový příspěvek.
  • calwin
    nie vždy je všetko o peniazoch... istý riaditeľ jednej firmy zaoberajúcej sa antivírovým programom chcel "revitalizovať" celú pešiu zónu v Trnave za účelom obnovenia jej predošlej slávy... v projekte bolo jasne dané že bude vyzerať ako pred vojnou spolu s fasádami domov. všetci súhlasili aj keď projekt sa zamietol pretože niektorí ďalší nedostatočne bohatí páni nemali priestor vybudovať tam hotel alebo inú volovinu (smutné :/). Ale je tu zasa krásne vidieť že tomu riaditeľovi tie peniaze nechýbali. Nechcel za to absolútne nič iba aby boli dodržané podmienky projektu. A prečo? keď som sa ho osobne spýtal tak mi odpovedal "pretože som tam žil a chcel by som sa raz prejsť po rovnakej ulici akú si ju pamätám... obnoviť jej slávu."

    preto si myslím že aj tento projekt nebol zafinancovaný za účelom reklamy :) a je fajn vedieť že niektorí ľudia s bohatstvom sa neboja robiť svet krajší pre každého. Nezávidte mu a radšej makajte aby sme mali takých ľudí viac...
  • nikdy jsem se nedostal dál, než do těch skal jako na obrázku=D všude slepá ulička
    • Co kouzlo skutečné vidění?
    • ucho
      pravidlo pravé ruky a nemáš šanci zabloudit.
      • Presne tak, prednost idúcim zprava *5*
  • pošlete mi na učet prenize a udelam nejlepší hru na svete uz to mam vymyšlený
    • (p.s. potrebuju jen zapaltit pronajem prostoru na dva roky a par pytlu ryze pro cinske otroky kteri to budou programovat)
      • x_ander
        Jak píše ucho, rozjeď na startovači svůj vlastní projekt. Rád si o něm přečtu.
        • Dont feed the troll
          • x_ander
            Nekrmím ho, Joe je tady známý až dost. Spíš si z něj dělám srandu, protože na to nemá co rozumného napsat:)
            • x_ander
              *1*
            • taky že to rozjedu a pak dostanes na moji hru ip ban ty ňoumo
    • ucho
      tak si rozjeď projekt na startovači...
  • x_ander
    Jindrovi gratuluju k úspěchu (byť to bylo dost o haluzi:). A rozhodně bych se na jeho místě zamyslel na anglickou verzí, jak už zaznělo v několikerých diskusích. Přece jen s aktualizovanou PC verzí a anglickou lokalizací by se dalo se Skeldalem prorazit na GOGu, Greenlightu, Humblestore atp...
    • Ona už anglická verue existuje, ale vytvořili ji fanoušci hry. Je to na těchto stránkách dole:

      http://skeldal.vyletnici.net/main.php?page=download
    • calwin
      už vidím ako americké deti bažia po dungeonoch navyše s 2D grafikou? :D wtf?! :D ale za pokus by to stálo... táto hra je klenot :)
      • x_ander
        A proč ne? Zrovna na Gogu by to úspešné být mohlo. Samozřejmě se z toho určitě nestane žádná masová záležitost, ale za pokus to podle mě stojí. Upravit PC verzi pro dnešní systémy a přeložit to do angličtiny by určitě nebylo natolik nákladné (předpokládám, že by to Jindra zvládl spíchnout sám), aby to nestálo za pokus...
  • Ze začátku když jsem celou akci sledoval, mi bylo jasné, že tu částku NIKDY nedá dohromady, pokud bude zatvrzeně prosazovat svoji filozofii hra ZADARMO bez reklam, klíčů atd! Chápu nadšení a určité fanatické odhodlání, ale pánům chybí i obchodní duch. Evidentně mi bylo jasné, že 90% částky bude věnována na jejich výplaty a ne na technologie, zdokonalení grafiky a technickou (PC) podporu. Zbylých 10% jde na "optimalizaci." Nakonec se mi potvrdila výše citovaná myšlenka, objevil sponzor, který je ochoten veškeré "náklady" pokrýt a logicky přemýšlí, zda by to nevydělalo, nakonec se stalo co jsem čekal bude to placené a to je v pořádku. Pač nikdy nic není zadarmo. Překvapuje mne i to že autor celého projektu nemyslí na budoucnost. Je jasné, že se hra chytne nebude to další Diablo, ale bude mít úspěch. Zisk z toho bude ale ne na zbohatnutí ale na další investici do vývoje hry, grafik, obsahu, atd. Tak nebo tak čeká je dlouhá cesta plná překážek. Dnešní doba má jednu výhodu, nepotřebujete kamenné obchody a různé distibutory, nepotřebujete mít ani hru ve fyzické podobě. V tomto směru totiž utíká nejvíce peněz. Díky streamu, googlu a ostatním je to jednodušší a zisk mnohem větší. Přeji hodně štěstí s prodeje a hlavně propagací (PR) hry, pač propagace prodává, ne hra. ;)
    • Hra bude zdarma. Nevím, kde jsi četl, že bude placená...
    • x_ander
      Ehm.. možná jsem špatně četl, ale kde je psáno, že sponzor přemýšlí o možném výdělku a že hra bude placená? Borkovec říká, že jediná odměna bude uvedení firmy jeho společnosti v úvodu hry. A hra bude zdarma, jak bylo od začátku prezentováno.

      Sledoval jsem projekt jen okrajově, ale Borkovec to doplatil podle všeho jen proto, že je nadšenec a chtěl, aby to dopadlo úspěšně. Doplacení výměnou za podíl na prodejích a tím pádem placený port Jindrovi někdo nabízel v diskusi na startovači, ale z toho očividně nic nebylo.
  • Podle grafiky koukám že to bude asi nejaká PC exkluzivka *1*
    • Je, tohle by konzole neutahly. *3*
    • Troll? Nebo jsi opravdu tak omezený a nevíš vůbec o co jde?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit