Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to skvělá hra. A je jenom dobře, že se jakymkoliv způsobem opět dostane do povědomí lidí. Pokud o ní bude zájem, může to dláždit cestu k dalším dílům. Pan Borkovec je frajer. A moje osobní zkušenost s vůrci je, že když jsem se zasekl v téhle hře v jedné věži a nemohl jsem dál(bug) psal jsem tvůrcům, už ani nevím přesně komu a druhý den jsme dostal odpověď.
    Na ty hře i přístupu lidí okolo ní bylo vidět, že je dělaná s láskou.
  • zajimavy rozhovor...
    btw. jestli to tady p. Borkovec bude cist, tak ta jejich reklama na duchodove pripojisteni ci co to je, je pekne hnusna a depresivni a pokazde kdyz ji zahlednu me znechuti.
  • Tohle zafinancovat je k smíchu, ale moje prachy to nejsou, takže hodně štěstí a krásný zbytek sledování prodělků. :o/
    • Ronox
      Když šéf malého týmu "rádců" v Partners má 100k měsíčně čistýho a jen musí jednou za čas svou pozici obhajovat, tak si myslím, že člověk s pozicí místopředsedy představenstva a generálního ředitel neutrpí žádnou ztrátu. Navíc jak se píše v článku byl to jeho sen a každý by si měl jít za svým skutečným snem a dělat to, co ho baví aby pak nemusel brečet každou neděli, že zítra už je pondělí!
      • To je hezký že si splnil sen, jsou tu mnohem lepší český projekty co potřebují peníze, a starej vrak se už jenom potopí. Samozřejmě bych ty peníze bral taky, alespoň bych měl z čeho žít. Pochopil bych kdyby dělal na novodobém dungeonu, ale podporovat starej nelibnej projekt, který není ani Evropsky známej, natož světově... dobře no, nemám co z penězi a mám dobrou náladu, dam to vraku.
        • smejki
          No jo, chce to zřídit Úřad pro normalizaci snů.
    • Je smutné, že ti tvé nerozvinuté myšlení neumožňuje vyčíst z článku, že si tím sponzor splnil sen. Navíc je to člověk, kterého ( narozdíl od tebe) taková částka, kterou ty nikdy pohromadě neuvidíš, nezrujnuje;-) Krásný zbytek tvého mrzského života ;-)
    • K smichu ses tady leda tak ty. Takhle se k tomu dostanou lidi, co by o to uz nikdy treba ani nezavadili, coz by byla skoda, protoze tahle hra si to rozhodne zaslouzi. Vsadim boty, ze tenhle tvuj nymandovskej komentar je zalozenej na prohlednuti jednoho screenshotu a o hre vis asi tolik, ze je to dungeon.
    • Amylee.Anderson
      Prodělat už nemůže, alespoň ne finančně, protože už vybral, kolik chtěl. A pokud dobře pamatuju z podcastu, tak řikal, že chce tolik peněz, aby měl z čeho žít a neprodělal.
  • Pilgrim66
    Jedno slovo: Respekt

    Ať to dělal pod jakoukoliv pohnutkou, hru zaplatil..
  • Tohle cálne Borkovec, vávrovo rpgčko Bakala.. ono je u nás hodně lidí co neví co s penězi a je moc fajn že takto podporují český herní byznys. Jen tak dále, snad do toho nezačnou vývojářům kecat a nechaj jim kreativní, volnou ruku.. Jak to zpíval Werich? "Ten má prachy, ten zas talent, dohromady uděláme moc." :DD
    • Kdepak, Werichova písníčka byla ta nejkrásnější komunistická agitka, kterou jsem kdy slyšela *14*.
  • Na jednu stranu je to pekny happyend, ale stejne si myslim, ze je to ztrata casu a lepsi by bylo investovat do nove hry. A jak uz jsem psal, taky nechapu proc je nutne celou hru prepisovat, kdyz by stacilo upravit ovladani puvodni dosovske verze a slepit to s dosboxem do jedne aplikace.
    • smejki
      protože je to C + Assembler.
    • Spades
      Protože to musíš přepsat z C do Objective C na iOS a do JAVA pro Android... Nativně C a C++ aplikace na mobilech nerozjedeš.
      • Nativne samozrejme ne, pres Dosbox samozrejme ano.
    • Brány Skeldalu byly dělané pro windows. Pro DOS ne.
      • lol samozrejme to je DOSovska hra.
        • Ne není. Byla vydána v roce 1998. Já tu hru vlastním. Mám ji z té doby a vím tedy, že je pod Windows. A i kdyby byla dos/win jako třeba Fallout 1. Tak jim nic nebrání v tom portovat to z toho. Kdo mi nevěří ať si zagoogluje. :-) Ne vždy platí kreslená grafika rovná se DOS.
          • Narozdil od tebe jsem tu hru skutecne hral v roce 1998, takze na 1000% vim, ze je to dosovska hra. Ty jsi evidentne hral az Windows verzi, ktera jak jsem se prave zjistil, vysla v roce 2005. http://skeldal.vyletnici.net/main.php?page=article_konverze http://cs.wikipedia.org/wiki/Br%C3%A1ny_Skeldalu
            • Jen tak pro jistotu, nechci tady trollit nebo tak. Ale já hrál tu původní verzi také. A opravdu tam byla jen win instalace. Alespoň ta se spouštěla. Leda, že by ta DOS instalace byla někde zastrčená. pokusím se to CD najít a prošmejdit. A ty mínuska jsou fakt vtipná. Já osobně je používám jen, když je někdo na někoho neslušný nebo tak....
          • Je to dosovska hra, ktera samozrejme byla spustitelna i ve windows.
            • Ne není, vážně. Je to windows only. Mělo to i čistě win instalátor.
        • tak tak. A navic slepene s dosboxem by to nemohlo jit na ios, nehlede na to, jak zatracene narocny dosbox na androidu je...
  • na minekraft to ale nema *1*
    • Napiš na tiscali ať ti to píšou pod každou recenzi;-)
  • asi nej hra jakou jsem kdy hral. Ty dnešní rádoby hry nestojí za nic. TOHLE TO JE HRA!
  • ááá, tady se někomu nechce chodit do práce :) 180k by mi taky na nějakej čas stačilo.
  • ty vole, že se nestydí. Kdyby chtěl 3 000, tak ani neceknu. Ale 180 000 za takovou kokotinu? Kde to jsme? Ta hra vypadá že by šla vyscreenovat během 30 minut a nahrát jako flash hru. :D :D :D :D
    • Ja jsem zase odhadl ani ne za 3 sekundy, ze ses bezmozek a prisel jsi sem jen obtezovat. A urcite nejsem zdaleka sam.
    • mdkGT
      Jsi hoden sveho nicku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit