Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jedna z nejoriginálnějších her co kdy vyšla :) opravdu těch 10 si zasloužila :)
    • A to je teprv začátek, už se těším na to, co se objeví, až vyjde editor :)
  • Hra je to vynikajuca. skoda toho nepodareneho ARG a Potato a podobne nemal som to moc rad, ale hra fakt vynikajuca, uz len pockat na Epizodu 3 (ano povedal som to :D )
    • Black_Hand
      co na nem bylo nepodareneho? chapu, ze se ti nemusel libit, ale lidi na nem celkem ujeli.
      • To že to nepochopil. Z něj si nic nedělej. :)
  • Odulin
    Jj pro mě naprosto skvělá záležitost. Mám za sebou asi 2 hoďky a chrochtám si jako prase v pomejích:)) Díky takovýmto hrám si udržuju pocit, že hrát videohry (i po 22 letech) má stále svůj smysl a kouzlo;) Btw. prosím Valve, aby udělilo pěknou odměnu těm co vymejšleli texty postav. Jak Wheatley, tak GlaDOS si to tam dávají nehorázně. Chvílema jsem si přišel, jako když koukám na některý ze svých oblíbených Britkomů;)) Tohle se jednoduše velmi povedlo.
  • O portal 1 se mluví jako o prototypu portal 2. A to že jsem měl portal 1 za jednu z nej. her tak neuvažuji o nekoupi portal 2 *2*
  • graficky to teda neohromi, na desitkovou hru...
    • grafiku to ma skvelu...aj na hru jedenastkovu pretoze ten obsah to perfektne doplnil...si musite ludia uvedomit na ako engine to ide...je to najlepsia hra co som hral...ani neviem kedy som sa pri hre tak dobre bavil...vlastne viem...nikdy
      Valve su podla mna jediny kto nezabuda na to ze hra nieje len o grafike...mozno jediny kto este zaboduje u mna bude BF3...ale to sa este uvidi ;)
    • jinak opravdu pekna recenze
  • Bliss
    Doslova famózní hra. Kdo ví, třeba se dočkáme trojky. *3*
    • Čo sa ďalších pokračovaní týka, buď bez obáv. A ani mi nebude vadiť , ak bude trojka za ďalšie štyri roky. Editor to istí *4*
  • Asi nějak takhle by měli vypadat pokračovní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit