Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Do jisté míry tady máš napsanej spoiler ^
    :D
    • ..to patřilo někam úplně jinam. *3*
  • Ty vole lidi tohle je krása,skvěle jsem se bavil,úžasná hra-já nemám slov..:-)
  • Tak som to dohral, chystam sa na coop.
    Bolo to pekne bolo to super ale neviem, obtiaznost ma sklamala. Ako verny Portalu 1 a aj Portalu Prelude som cakal viac Advanced Portal Techniques. Bolo tam sice nekolko miestnosti kde som sa dlho nevedel pohnut ale bolo to hlavne pre to ze som si na zaciatku nevsimol konkretneho miesta ktore bolo pre postup dolezite. Najviac ma mrzelo, ze sice nove hratky su super (mosty, tunely, gely, lasery...) ale nejako na ich ukor upada do pozadia prave Advanced Portaling. Snad to v co-op 4 portaly naraz dozenu. A rozhodne sa mi nepacil "tutorialovy uvod". Ako sorry ak ste v tom novy nech sa paci kupit si Portal 1 (ktory bol k dostaniu aj zdarma na steame jednu dobu). Neukrajujte mi herny cas blbym vysvetlovanim ako pre redarda ze tu stlacit taky gombik a tu hodit krabicku.

    Free potato energy for everyone !
    • Portal: Prelude je dle mého odpad. Sice nemůžu očekávat kvalitu profesionálního studia a jako amatéři udělali neskutečný kus práce. Bohužel to celé pohřbili právě obtížností.

      Nešlo tam ani tak o logiku, řešeni bylo jasné většinou hned po pár sekundách, horší však bylo provedení. Jednalo se většinou o složité manévry, vyžadující rychlost a přesnost. Tohle v Portal 2 chybělo, ale v Prelude tohle bylo dovedeno až do frustrujícího extrému.kombinace právě Portalu 2 a Prelude by ale mohla fungovat celkem dobře.
      • Odpad ? Ale notak bola to zaujimava vyzva do korej ta nikto nenuti. Ano islo o prevedenie a nacasovanie. Proste "think with portals". Dufam ze niekedy vznikne aj "prelude 2"
        • Prelude pracuje s chybami enginu, které nemusí být intuitivní. Třeba když "jdeš" zatímco padáš do portálu, tak získáš vyšší rychlost, než když do něj jenom spadneš. Takhle se přes pár portálů dá nabrat velká výška a rychlost, což třeba v posledním levelu správně načasovat a umanévrovat je tak těžký, že jsem to vzdal, přestože jsem viděl instruktážní video a zkusil jsem to asi tisíckrát (bez přehánění). Asi první hra, kterou jsem v posledním levelu smazal.
          • Ano :) A kolko dnes vznikne hier ktore su tak tazke ze sa mas chut nato vykaslat ? Proste obtiaznost nicomu neuskodi, portal 2 obtiazny byt nemohol lebo konzole (nech mi nikto netvrdi ze s ovladacom mate taku istu presnost ako s mysou).

            Dufam ze vzniknu mody, hlavne na coop, niektore levely tam boli mimoriadne zabavne.

            Este k prelude, uvodne oznamenie dava jasne najavo do coho ides, to mas jak s cigaretami, je na nich napisane ake su hrozne ale stejne to skusis :P
        • Neřikám, že mě do toho někdo nutil, ale prostě hrál sem to, dohrál jsem to a můžu hodnotit. A i když zbytek byl dost povedenej (i dialogy, až na dabing, byly hodně dobrý), celý se to prostě pohřbilo právě hratelností. Ono se opravdu nic nemá přehánět. Ale zase chápu,. že se tohle někomu líbilo, ale dle všeho se řadíš spíš mezi menšiny.
        • To nebylo think with portals, to bylo be a fucking masochist with portals!
          Když jsi něco nenačasoval na sekundu, tak jsi zemřel, Portal má být logická hra ne něco co je blíž střílečce... Chválil jsem si to právě proto, že jsem nepotřeboval rychlé reakce, jenom přemýšlet
  • Sakra...někdo dal na obrázky troll face...nechcete nám něco skázat recenzente?
    • Okey prej to má zakátzat spoilery...ale stejně..proč zrovna troll face? :P
      • janchor
        Problem? *5*
        • Problem officer?
          http://www.youtube.com/watch?v=R4C_ht5w-Zg
  • Tak dohrán single. Ačkoli jsem hru měl od prvního dne, snažil sem se hrát pomalu. Ještě se mi nikdy nestalo, abych hru prostě nechtěl dohrát, aby prostě neskončila. Tohle prostě byla paráda, potlesk pro Valve. Tohle je mistrovské dílo.

    PS: Z nějakýho důvodu na mě v určitých částech dejchla trochu atmosféra Bioshocku, divný, ale je to tak :D.
    • No, taky mám čerstvě dohráno a místo bioshocku mi na mysl nejednou přišel film Krychle :-D (Nebo Kostka? Českým názvem jsi nejsem zcela jistý)
      • Tak ten film bych měl skouknout, sem o něm dost slyšel, ale nedostal jsem se k němu
        • Nečekej od toho zázraky, první díl je slušné psycho ale druhý už je prostě béčko, a třetí (natočen jako prequel k prvnímu dílu) je taky béčkový horor. Ale bavil jsem se u všech třech. Jsou to filmy celkem originální a i když se nebudeš bát, měli by tě bavit ;-)
  • taktiez sa pripajam 10/10 , iked zo zaciatku som mal predsudky voči tejto hre. SUPER
  • povedena hra .. jedine co me trochu mrzi je, ze vsechny ty mistosti jsou na 15-40 sekund .. teda az v zaveru musi clovek vice behat tak se nektere protahnou treba na 2 minuty .. takze ty loadingy ve vytahu kazdych 20 sekund po case trochu prudi ale stejne diky skvelym monologum jsem nizkou narocnost zas tak neresil .. takze spokojenost a vydat DLC nebo mody s opravdovymi hadankami ..
    • Drom
      15 sekund? neprehanej, to se nestacis ani podivat po levelu
      • si to stopni :) .. 15 sekund neni zas tak malo .. nektere fakt za 15 sekund das .. a ne jen z tech uvodnich .. pak je to od tech 15- 40 a nektere dyl .. ale pochybuji ze nektery trval (pokud neni nejaky husty 5 minutovy zakys) dyl nez 2 minuty ...
        • Drom
          ve hre je cca 30 levelu (testovaci i pribehove). Pokud das kazdy za 2 minuty, pak by ti hra trvala neco okolo jedne hodiny a to teda pochybuju
          • to samozrejme ne .. hodne casu zaberou pribehove levely .. bavim se ciste o mistnostech .. a pak az (spoiler) se clovek dostane ven, tak tam je hodne chozeni, coz samozrejme clovek neosidi .. jen jsem narazel na mozna zbytecnou jednoduchost, s cimz myslim vetsina lidi souhlasi .. ale to nic nemeni na tom z je to zatim nejlepsi hra jakou jsem letos, vlastne za posledni 2 roky hral ..
    • Sice mi asi nepálí tak jak tobě (Porta 1 jsem nehrál, takže mi to ze začátku celkem vařilo zavyty :_D ) a urcite neprochazim v prumeru vsechny mistnosti radove v sekundach ale uz ted si rikam ze nechci aby to skoncilo :) Doufam že nějaký nový levels v podobě DLC budou...... Po tomhle to má Valve v podstatě jako povinost :) BTW ví někdo kolik je tam dohromady tech Chapters pls?....mno i když to možná to ani vědět nechci :P
      • no ja portal 1 kdysi hral .. nevim nakolik znalost principu, vzhledem k tomu, ze nektere mistnosti jsou v podstate takove tutorialy, ktere te principum rychle nauci, urychlilo moje hrani, ale v podstate az na par levelu je to o prdnuti jednoho portalu tam, druheho jinde a presmerovani laseru nebo pretazeni kostky .. rekl bych, ze tam byly 2 puzzle, levely, hadanky nebo co to je, kdy jsem na chvilu zakysnul a musel premyslet, abych zjistil, ze neni spatne se treba kousek vratit nebo se dukladneji rozhlidnout a najit kousek zdi k vytvoreni portalu, ktery jsem prehlidnul (snad to neni spoiler :) ) .. mozna je to tak lepsi, akorat jsem pak bral ty mistnosti jako zdrzeni nez si poslechnu vtipnou hlasku od jednookeho mechanickeho pritele :)
  • VALVE umí!
  • desítka.....jasan - bez komentáře:-)
  • Právě jsem dohrál a musím říct, že desítka je zcela zasloužená. Nejlepší dílko od Valve, jak by řekl Homer Simpson: "Tomu říkám výstřel na měsíc!"...
    • Do jisté míry spoiler ^
      :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit