Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Urug
    Škoda slov, prostě si to kupte...
    • Hanzales
      Právě se stalo :) Už se nemůžu dočkat (zbývá asi 15 minut) Škoda že je venku tak hezky, cítím se docela provinile :D
      • Prdlajs. Radsi si dej Portal :))
  • Jsem z uměleckého přístupu Valve nadšen.
    • Tím myslíš to, že hned první den je ve hře otevřen obchod, kde si můžeš koupit pohyby pro svého robota nebo kosmetické doplňků za stovky korun, ačkoliv jsi už dal 1000 Kč za plnou hru, kde je 6hodin gameplaye? Ano, takhle vytřískat peníze ze slušných hráčů, tomu také říkám umění. Nechci ani hádat, jak to bude vypadat v dalších hrách od Valve...
      • Nechceš si nafackovat? Když už ne za přehnanou negativitu (rozebírat to nebudu, ti přede mnou to vystihli pěkně) tak za spoiler? Každý normální člověk, co to nehrál, se fakt nemusel dozvěděl z tvého postu, čeho se asi tak hra bude týkat
      • smejki
        ty když přijdeš do krámu pro rohlíky, tak seš taky nasranej, že se tam nabízí i něco jinýho? Jsou to pitominy, které nemají na hru vliv, tak to nekupuj, když to nechceš. já to taky kupovat nebudu.
      • Promň, ale tvůj názor hraničí s demencí. Máš snad v podmínkách u instalace, že si to musíš kupovat? Omezuje tě to v kvalitě příběhu, nebo hratelnosti? Co je proboha špatného na tom, když někomu k jeho autu nabídneš možnost si sedačky potáhnout kůží, nebo nahodit metalizu? Ať si proboha každý vydělává jak chce, pokud je po jeho produktu poptávka a nikoho tím nepoškozuje. Dej si studenou sprchu ty "anarchisto".
      • kostejnesmrtelny
        A nezapomeňte děti, vydělávat peníze je špatné, ááááno?
      • ucho
        potřebuješ ty prvky k hraní ty? někdo má peněz na utrácení za hry dost, takhle má možnost hru víceméně podpořit dalšími penězi a něco málo navíc za to dostane... když za to někdo platit nechce, tak za to přeci neplatí...
  • krunoslav
    ještě sem se chtěl zmínit o tom, jestli z vás dělá hra chytřejšího..při překonání určitých puzzlů sem si říkal..jak sem tohle dokázal vyřešit? vždyť to na začátku vypadalo tak složitě..navíc nemám žádný výrazný talent na logické hry a moje prostorová představivost a logika neni zrovna špičková..byl sem na sebe náležitě pyšný po každé, když sem opouštěl místnost výtahem a těšil se na další zapeklité levely..což taky způsobilo, že jsem šel spát o tři hodiny později..znáte to, ještě jeden level a jdu spát *1*
    • janchor
      Přesně, přesně. A ve dvou je to ještě opojnější, i díky náročnějším hádankám.
  • S recenzi souhlas, jen vsem doporucuju, nez zacnete hrat, vymazte si z hlavy cokoliv co jste videli v trailerech, ja si tak zkazil kus hry kdy sem cekal na ty tezsi levely. Nakonec tedy neni uroven hadanek alespon v singlu (multak me teprv ceka) tak vysoka, ale vic nez dokonale to hradi pribeh a dialogy/monology. A ty detaily! Sakra, jak dokazou nacpat tolik background rpibehu do tak malych detailu a odkazu? A Wheatly! Boze, zachvaty smichu ktere mi zpusoboval Merchantuv dabing... proste neuveritelne. Vazne pri kazde jeho lince, jsem proste jen stal a poslouchal a valel se smichy.
    • Ja zadny trailer do ted nevidel a ani jsem necetl jinou recenzi nez tuto. Stejne tak to delam u hodne ocekavanych filmu. Tesim se az to spustim, bude to moje poprvé :))
    • krunoslav
      souhlasím:)
  • krunoslav
    připojuju se k chválení recenze..je vtipná, výstižná, neukecaná..prostě preciznost sama stejně jako hra..a desítku si zaslouží..ještě bych vyzdvihl úžasnou marketingovou kampaň plnou krásných videí, šifer a celkově skvěle zvládnutý "xicht" hry
  • hm 10/10...mno nevim, ale minimalne jen za 8h hraci doby, by mel jit bod dolu
    • ucho
      a hry s herní dobou 40 hodin a více budou s hodnocením začínat na 12...
    • kvantita nad kvalitu? oujé
      • Fajn, takze budu mit super hru s delkou 8h a super hru s delkou 40h a obe dostanou 10/10 ? nesmysl. Delka hry je velice dulezite kriterium a to ze dnesni hraci jsou zblbli a nevadi jim hry u kterych stravi 1-2dny je dano dnesni dobou. Kdysi by takova herni doba stacila na datadisk.
        • Ono taky poskládat kdysi pár kostiček a dělat herní design dnes, to je úplně jiný hardware, doba a já nevím, co ještě, pane. Dnes si mnoha desítkovou herní dobu může dovolit jen hra s rozpočtem v řádu třeba dvou set mega USD a více...
          • myslite ten zastup 100vky manageru ve vypisu, ktery u takovych her na konci roluje pul hodiny?
          • Spades
            ale mohli tam dát třeba normální multiplayer... Třeba takovej HL DeathMatch s portal gunem místo gravity gunu :)
            • Však oni to zkoušeli a říkali, že to byl takový zmatek, že by byli hráči naštvaní a hru by to znehodnotilo. Vezmi si třeba 30 portálů najednou :-)
  • Drom
    ja bych dal 9/10, portal 2 je na me moc sterilni a tunelovity. Trochu vic interakce herni postavy by neuskodilo
  • kostejnesmrtelny
    Je to fakt bomba. Ten wow-efekt z prvního dílu už je pryč, holt je to pokračování, ale i tenhle fakt má svý klady: pohled na GLaDOS vstávající z popela mi navodil velmi silnou husí kůži *4* .
    Je to v podstatě stejnej upgrade jako v případě Terminátora 2. Dobrý nápad z prvního dílu + spousta peněz v šikovných rukou = nekompromisní výsledek hraničící s dokonalostí. Naprosto zasloužená desítka.
  • 10/10? Come on....
  • Jsem upřímně rád, že ta hra dopadla dobře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit