Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kvůli songu kupuješ hru? oh my tyvole
  • Paul_cz
    Geniální videorecenze, fakt jsem se zasmál. Grygar by měl dostat přidáno : ).
  • Sakra lidi jako dobrý, ale tohle, že byla recenze? dvě tři hlášky a jste spokojení?
    V pohodě je to zadarmo, celkem to ušlo, ale recenze to určitě nebyla..
  • smejki
    špatná reakce
  • hra dobra ale na chcipnuti kratka asi jako puvodni portal no skoda
    • Lidi, co nehrají patnáct her týdně, si to projdou bez spěchu, kochají se, hledají skrytá doupata Ratmana atd. a pakje to hra na víc než tři zapnutí minimálně na pět hodin.
    • přibližně 3x delší než jednička + to má ještě Coop
  • Paradni recenze a paradni hra v dnesni dobe plnej spitomelejch strilecek je to absolutni poklad.
  • smejki
    Grygar saves the day! ::juchů
  • 10 ka takovéhle ssRAČCE? WTF? To ti musel přijít od Valve aspoň náklaďák rudejch ventilů a nevinnejch koťátek, viď ty bezpáteřní sráči Grygare? A teď jdu prcat na jinej web protože jsem totální jerk a celý jsem to tady nepochopil...... POCHOPTE PRO TYHLE LIDI JE VÍTĚZSTVÍ KDYŽ ZAPNOU KOMPA A PO DESETI MINUTÁCH SE JIM POVEDE NAŤUKAT GAMES.CZ, TO ŽE NĚCO NAPSALI DO DISKUZE JIM PAK PŘIJDE ASI JAKO NĚJAKÁ NIRVÁNA NEBO CO *1*
    • Masturbátor na foru detektován
    • ty si dobrej debil kámo *12* di si hrát chcal of duty
  • Whoossain
    Jinak k Valve jako takovýmu musím říct, že na co sáhnou, to se ve zlato promění. V mnoha směrech definují žánr a celou herní scénu, inovují a s každou vydanou věcí dokáží zaujmout. A co je nejdůležitější - jejich hry nestárnou. Zrovna minulý týden jsem si znovu nainstaloval X-krát dohraný HL2 a můžu říct, že pro mě neztratil nic ze svýho kouzla, atmosféry, hratelnosti... Zkrátka Valve umí.
    • Souhlas... Jsem zvědav, jak se jim podaří DOTA :)
  • dostal se nekdo pres misi kde je takoví vodni molo co se tam má udelat vim ze reseni je primo prede mnou ale ted si ho proste nemohu vsimnout
    • Tak na to si snad prijdi sam, ne. To je pak o nicem kdyz to za tebe dohraje nekdo jinej.
    • napiš v jaký je to kapitole a číslo mise...
      • Whoossain
        Žádný spoilery, rád bych si to taky zahrál *5*
        • zahrát si to můžeš i tak a když nechceš spojlery, tak proč vůbec lezeš do týhle diskuze? *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit