Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak teda vubec nechapu nad cim se tu jako rozplyi?vate, nejtrapnejsi recenze co jsem kdy videl, chci zpatky svejch 6,5 minut. Ten Grygar ma obvykle docela dobry recenze, ale toto je fakt sracka, myslim si, ze se za ni tedka stydi
  • Dal jsem ti plus, protože tě v té druhé větě plně podporuju
  • 10 Hodnocení nemusí dostat vždy jen nějaká nelogická stupidní střílečka.
  • Lidi jako ty se vždy najdou! *3*
  • Vazne dat tomu desitku kdyz to nedostal ani Shadow of the Colossus nebo Metal gear nebo Heavy rain?S games koncim od ted uz budu lizt jenom na bonusweb protože tohle už je vázně moc.
  • Jozef123
    Badger badger badger badger badger badger badger badger badger badger badger mushroom mushroom badger badger badger badger badger badger badger badger mushroom mushroom...... *1* *1* *1*
  • 45 milionů shlednutí lidi jsou tak inteligentní xD hlavne to sledovali američani
  • Nejlepší recenze na games.cz !!! Na nejlepší logickou hru :-)
  • Sice jsem se toho moc nedozvěděl ale tak to má být *4* perfektní recenze
  • ucho
    člověk má čtyři palce. jinak používá se desítková stupnice :)
  • Tak to byl fakt děs. Ani jsem nedokoukal. Five thumbs down.
  • *1* video(recenze) v poněkud netradičním pojetí...možná byla až přespříliš tajemná ohledně herního obsahu, ale rozhodně se povedla!
  • Drom
    ja si to minuly tyden poustel snad 3 hodiny v kuse, je to jak droga :D nyan cat *1* pak uz jen staci pridat Badger song a je vystarano
  • Bez se zahrabat suchare, jinak jeste se pozastavim, tolik minus bodu u prispevku za tak kratkou dobu sem tu snad jeste nevidel *1*
  • GLaDOS je vtípek...o Wheatlym nepadne ani slovo, takže kdo nehrál...netuší *7* A ty píšeš o herních mechanismech...ty přece ukazuje: kapaliny atd. - to kdyby o nich mluvil, tak by nebyl spoiler?! Naopak je spoiler tvoje podíváme se do vzniku laboratoře *2* Souhlasím, že hádanky jsou lehčí... Ale to dohání coop *5*
  • Že by se recenze dotkla jednoho ze zmíněných masturbantů co stihli "dohrát" za dvě hodiny a hned nadávat? :D
  • http://www.youtube.com/watch?v=0Bmhjf0rKe8

    Jdou mi z toho slzy do očí... Skvělá recenze, Lukáši! *2*
  • Tikov
    No budu zde v menšině, ale souhlasím. Spoilerování se autor beztak nevyhnul (záběry kapalin, GlaDOS, Wheatlyho...), ale až na koperativní mod o herních mechanismech řekne minimum. Přičemž říci něco ve stylu "podíváme se i do doby vzniku laboratoří a hra tak získá nové prvky" by prospělo.
    Osbně jsem měl pocit, že hádanky byli jednodušší než v prvním díle a herní dobu natáhl spíše počet než kvalita (mezi obtížné bych řadil cca 5 kusů) a občasné dlouhé přechody mezi lokacemi.
    Se samotným hodnocením, lze i tak souhlasit.
  • to kotě na začatku je skvělý nenasel ho nekdo na youtube?
  • Vrezence to není, ale to je jedině dobře. Ale 10 jedině v případě, že by součásti P2 byl H3 ( nebo naopak? ) :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit