Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kvůli songu kupuješ hru? oh my tyvole
  • přibližně 3x delší než jednička + to má ještě Coop
  • smejki
    hajtla!
  • Paul_cz
    Geniální videorecenze, fakt jsem se zasmál. Grygar by měl dostat přidáno : ).
  • Sakra lidi jako dobrý, ale tohle, že byla recenze? dvě tři hlášky a jste spokojení?
    V pohodě je to zadarmo, celkem to ušlo, ale recenze to určitě nebyla..
  • zahrát si to můžeš i tak a když nechceš spojlery, tak proč vůbec lezeš do týhle diskuze? *12*
  • smejki
    špatná reakce
  • myslím, že kočička má silnou konkurenci: http://www.youtube.com/watch?v=l8Y8IrN_Y6k *1*
  • hra dobra ale na chcipnuti kratka asi jako puvodni portal no skoda
  • Paradni recenze a paradni hra v dnesni dobe plnej spitomelejch strilecek je to absolutni poklad.
  • smejki
    Grygar saves the day! ::juchů
  • Whoossain
    Žádný spoilery, rád bych si to taky zahrál *5*
  • 10 ka takovéhle ssRAČCE? WTF? To ti musel přijít od Valve aspoň náklaďák rudejch ventilů a nevinnejch koťátek, viď ty bezpáteřní sráči Grygare? A teď jdu prcat na jinej web protože jsem totální jerk a celý jsem to tady nepochopil...... POCHOPTE PRO TYHLE LIDI JE VÍTĚZSTVÍ KDYŽ ZAPNOU KOMPA A PO DESETI MINUTÁCH SE JIM POVEDE NAŤUKAT GAMES.CZ, TO ŽE NĚCO NAPSALI DO DISKUZE JIM PAK PŘIJDE ASI JAKO NĚJAKÁ NIRVÁNA NEBO CO *1*
  • Whoossain
    Jinak k Valve jako takovýmu musím říct, že na co sáhnou, to se ve zlato promění. V mnoha směrech definují žánr a celou herní scénu, inovují a s každou vydanou věcí dokáží zaujmout. A co je nejdůležitější - jejich hry nestárnou. Zrovna minulý týden jsem si znovu nainstaloval X-krát dohraný HL2 a můžu říct, že pro mě neztratil nic ze svýho kouzla, atmosféry, hratelnosti... Zkrátka Valve umí.
  • A ty si laskavě přečti pravidla pro hodnocení na tomto webu... a ty urážky si nech od cesty. *7*
  • tak to sorry, nevedel jsem ze se za cislem skrejva nejake slovni hodnoceni
  • Vzpamatuj se jak asi překonáš hodnocení 10 z 10 tupče? Asi tomu dáš 11 z 10 ne? Vzpamatuj se
  • napiš v jaký je to kapitole a číslo mise...
  • dostal se nekdo pres misi kde je takoví vodni molo co se tam má udelat vim ze reseni je primo prede mnou ale ted si ho proste nemohu vsimnout
  • Jo, Want you gone... si jí můžeš pustit na youtube (ale POZOR může obsahovat vyzrazení děje)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit