Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souhlas... Jsem zvědav, jak se jim podaří DOTA :)
  • mirekdusinojc
    A to zamrzí, co, když si za hru dal svých těžce vydřených 1400,-...
  • prima recenze, uzasna hra.... jsem jediny kdo si mysli ze lide co tu vylevaji svoje emoce ohledne hry se nedostali pres prvni mistnost ? :D "Do pici tady me to nikam samo nevede, nevim kam jit FFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUU"
  • Tak na to si snad prijdi sam, ne. To je pak o nicem kdyz to za tebe dohraje nekdo jinej.
  • janchor
    Kolem minuty čtyřicet zazní v podstatě to, co píšeš, ne?

    A co se gelů týče, je nutný brát v potaz, že videorecenze tu vždycky funguje jako doprovod recenze textový a vzájemně se mají doplňovat. Takže zrovna o gelech je toho víc v textu a ve videu už jsou jen předváděný "v akci".
  • fajn vtipna recenzia. aj ked zabery so zemiakom mali vystrihnut - to je celkom spoiler... ale vlastne, kto nehral portal 2 a pozera videorecenzie si za nejake to prezradzanie moze sam.

    inak porta 2 je mega dobra hra. za tyzden som si ju presiel uz treti krat.
    wheatley na hrad!
  • Drom
    Jsem necekal, ze se tady najde tolik tupounu, co nepochopi, proc byla recenze udelana, tak jak byla. *7*
  • Skvělá videorecenze! Užil jsem si jí a pobavil se. Jednu výtku ale mám. Nebylo by na škodu, kdyby autor v recenzi věnoval minutku popisu principu hry i pro ty, kteří třeba neznají první díl. Jen se zmínit, že vašim cílem je vyřešit logickou hádanku s pomocí portálové pušky. Navíc ve videorecenzi nebyla ani zmínka o novince v portalu - o zrychlujícím gelu/spreji.
  • davidBray
    pěkná velikonoční recenze .))
  • davidBray
    být tebou, tak se raději věnuji studiu mateřského jazyka
  • trolo
    nenormalna recenzia... fakt vtipna srandovne podana.. parada. na zaklade tejto recenzie (a kopu inych pozitivnych ohlasov) som sa stal stastnym majtelom portal steam bundle (portal 1 + 2) a neviem sa dockat :D
  • Preed
    Super recenzia ako vzdy
  • to ze to byla jako parodie na recenzi necham stranou, zmena se obcas hodi. Nicmene to co bylo v recenzi ukazany ze hry, presne odpovida tomu co ve hre je. A totiz jedno velky kulovy. to neni hra, ale radoby reseni jak se propasovat skrz stenu. Nuda, neskutecna nuda.
  • Lukas si pan. By som ta za tuto VR pojebal. pat, pardon styri. Skvele, skvele! Dajte mu priplatok
  • Sry, špatně sem to pochopil. Ignorujte to *3*
  • Jozef123
    Skôr by som to čakal od Masterminda.... *1*
  • Tak Still Alive je bezkonkurenční pecka, s tím se Portal nemůže srovnávat *4*
  • tak s timhle kárečkem souhlasim, jestli bude portal 2 nejlépe hodnocenou hrou, což vlastně už je, tak bude asi i nej hrou roku, nechápu co na tý cípovině je tak super, 10/10?
  • Spades
    aaanywaaaay this cake is great... its so delicious and moist :D
  • ty si dobrej debil kámo *12* di si hrát chcal of duty

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit