Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako hra je to povedená, ale 10/10 nechápu! Je to taková příjemná ( tedy až na dvě místa, který vyžadovali docela solidní postřeh a trochu štěstí) oddechovka, ale celkově nic z čeho bych byl u vytržení! Každopádně výraznej nadprůměr.
    Když přimhouřím oko tak je to krásných 8/10.
  • Myslím, že udělat videorecenzi na tuto hru není vůbec žádná "prča"
    Lukáš nejspíš pár hodin strávil nad tím, jak recenzi udělat. Nakonec to vzal s humorem, protože u takové hry to ani jinak nejde, jelikož jakákoliv maličkost vám může pokazit zážitek ze hry.
    Takže "Škarohlídi" nebuďte líní a přečtěte si recenzi psanou a toto video berte, jako zpestření dnešní velikonočního dne :)
  • MrSanta
    Jsem si říkal co se to děje - přes 100 komentů u video-recenze, která je venku pár hodin. Podíval jsem se na ní a pochopil *1*.
    Sice mě pořád Portal neláká *8*, ale recenzi hodnotím jako perfektní a tleskám.
  • Super recka na pobavenie, akurat som zvedavy co zase isty EGo mamrd napise na twitter.
  • Mopped
    Recenze pěkná, super projev, tohle Grygar umí, ale proč by měl být člověk, který napíše jiný názor, zrovna idiot.
    Jinak hra se mi nelíbí, kupovat ani hrát ji nebudu. Je tohle masturbace na fóru, nebo prezentace názoru? Mám v tom teď zmatek.
  • Jj v roce 2006/7 byl revoluční, jak graficky, tak v otevřenosti světa...To že se na něj začala házet špína(animace obličeje, lvleling) po 2 letech po vydání je docela trapný...
  • Lukáš Grygar - recenzia na jednotku s hviezdickou
  • Amylee.Anderson
    Jestli recenzent nechodí na Memebase, tak já jsem královna bramborových lidí. Výborná recenze a ten Forever Alone mě tam naprosto rozsekal :D
  • Tushan
    vtipné to celkem je ale že by to byla recenze ???
    kdybych nevěděl sám o co go tak z tohodle se toho moc nedozvím
  • Recenze fajn. Chapu proč tak byla udělana ale vtipná?? Humoru z Portalu nešahá ani po kotník.
  • Drom
    mozna je to tim, ze marketing distributora nebyla prolhana snuska nesmyslu
  • Mopped
    A jsi si jistý, že si teď lepší než on?
  • naprosto vyborna recenze a ty imbecilove kteri pisou ze je to recenze pro deti by se meli probrat a uzit si trochu srandy
  • ja minimálně akceptuju to, že recenzent prostě nechtěl prozradit nic ze hry která je jeden velkej spoiler, a jedinká minuta by prozrazovala řešení na jakoukoly hádanku. Na to jestli rozhodnout jestli hru koupit nebo ne ti stačí textová recenze.
  • TriangleOfLight
    Perfektní recenze!
  • Nevím jak autor, ale víc jak 90% lidí, co komentovali tuto recenzi si to myslí, zbylých pár "rýpálků" tu umí jen nadávat a honit si ego nad tím, jak jsou drsní když zde "zasviní" pár řádku svými hloupými názory...
    Kdyby tu recenzi udělal jako své předešlé, mimochodem výborné recenze, budete tu zase nadávat na to, jak vyzradil děj a jak to nemá smysl už hrát atd... Některým lidem se člověk holt nezavděčí.
  • Cosi
    Připojuji se k názoru co tvrdí že je to bezvadná recenze. Dát jenom + mi přijde málo.
  • mno budou tady dva tabory, ja patrim k tem, kteri po dlouhe dobe na tiscali po dvou minutach naprosto trapnych a infantilnich pokusu byt nesmirne vtipny ji vypnul, kdyz bude tento trend drzen i u dalsich recenze jen dobre, alespon se dal zdokonalim v anglictine na konkurencnich webech, ktere chapou, ze nemaji jen ctenare ve veku 11-14 let s IQ do 80....
  • super recenzia *)
  • Tak takuto stupidnu videorecenziu som este nevidel.. Autor si evidentne mysli, aka je dokonala, vtipna, a nic-neprezradzajuca.. Ale bohuzial musim nesuhlasit s jeho tvrdenim zo zaciatku - jeho zamestnavatel ho zjavne PLATI ZA NIC...

    PS: ludom co tu onanuju nad tym, ze ma niekto iny nazor ako ten, ktory je tu stadovito akceptovany - od VIDEORECENZIE ocakavam, ze mi poskytne dostatok informacii na to, aby som zhodnotil, ci sa danu hru oplati kupit, alebo nie. Tato videorecenzia mi neukazala a nepovedala o hre ABSOLUTNE nic, co uz nebolo v traileroch, na ofic. stranke a podobne.. Recenzia ma byt 2. nazorom, a nie pritakavanim na marketing distributora.. Najskor premyslajte, a potom trepte *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit