Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://i53.tinypic.com/11awy7o.gif
  • Jeden by řekl, že místo velikonoc je spíše 1. dubna, přijde mi to spíše jako parodie na recenzi. Nehaním, nechválím, spíše nechápu co tím chtěl básník říci
  • přesně
  • Cosi
    Ano koment ucha už je masturbace, tvůj názor není masturbace, to je prostě názor. Podle mě teda.
  • uzivatel1982
    je to podplacenej hipiik:)...
  • Lukáš Grygar prostě umí dělat recenze a i když už jsem Portal 2 dohrál, tak jsem se i u recenze bavil, protože jak recenze tak i hra jsou plné vtipu a i výborné atmosféry, o hratelnosti ani nemluvě.
  • xixixao
    Geniální a ještě lepší jsou ty 'seriozní' komentáře... Ale obávám se, že se internet dostává do bodu, kdy obě strany dialogu jenom trollej a každá se směje tý druhý, protože nevědí, že ten druhej je taky jenom troll :)
  • mirekdusinojc
    hmm, zajímavá interpretace díla
  • Mopped
    Ale stejně budu ve stejném pytli. Mám přeci jiný názor než většina, i když nepíšu o sračkách a dementech.
  • Ok. Ani raz som sa nezasmial. Narozdiel od Portalu. Čo bol asi ciel videorecenzie . Písaná recenzia od Lukáša bola výživná, toto ale akosi neviem stráviť..
  • Mopped
    Ale tohle už je masturbace ne?
  • xixixao
    Videorecenze od Lukáše Grygara jsou prostě top :D !!!
  • smejki
    tak to je epičné *1*
  • mirekdusinojc
    Jak už tu bylo někde psáno, videorecenze je jen doplněk pro recenzi psanou.
  • výborná satira :-D jen by mě zajímalo kolik % lidí to nepoznalo :-D
  • RavenHolm
    Tak stupidní text jsem dlouho nečetl.
  • POZOR! Ak ste krestan, mali by ste dobre zvazit ci budete tuto hru hrat! http://christwire.org/2011/04/is-portal-2-safe-for-the-christain-family/
  • smejki
    v tom případě je třeba Escapist plný nedorostlých děcek *5*
  • MrSanta
    Řekl bych, že jedna věc je názor a druhá věc je nesmyslný výkřik typu to co je za sra*ku, to můžou hrát tak akorát dementy a děti. Tys napsal názor.
  • ucho
    to je masturbační názor plynoucí z nepochopení dané věci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit