Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • třeba se diky portalu 2 začnou hru být složitejsí a budou mit lepší zaklady pro modovaní
  • Kdo se chce vyhnout spoilerům, vyhýbá se všemu se hrou spojenému, předpokládám *3*

    A propos, mohl by mi někdo osvětlit, na které ó-hrůzo-tak-zážitek-navždy-ničící spoilery se tu pořád naráží? Nic, co se píše tady, v recenzích nebo na Wikipedii mi spoileroidní nepřijde. Hra se odehrává (světe div se) v podobném prostředí a má (to jsem fakt nečekal) podobnou náplň jako první díl. Tohle vědět předem, tak ze hry fakticky nic nemám.

    Je to tím, že jsem prošvihnul mediální kampaň, ve které se (třeba - to já nevím) varovalo před spoilery, že tu o nich pořád všichni mluvíte? No každopádně se vyhýbejte screenům a všem - opakuji VŠEM - informacím o hře Doom 4. Určitě nechcete předem vědět, o co v ní půjde a kdo bude hlavní hrdina...
  • Přátelé diskutéři, když vidím váš nedostatek nadhledu a argumentační schopnosti, mám pocit, že je to tady horší než v diskusích na novinky.cz a to pro vás není dobré vysvědčení. (Ani se nebudu omlouvat těm, kterých se to netýká, ti to totiž, předpokládám, pochopili automaticky)
  • Určité procento čtenářů games jsou NAPROSTÝ IDIOTI BEZ SEBEMENŠÍHO SMYSLU PRO HUMOR, takže dělat takovýhle videorecenze připomíná HÁZENÍ PEREL SVINÍM. Docela mě to irituje *10*
  • No jo, to co postnul bez varování Michal je demence. Ale dneska patrně není módní brát ohledy.
  • Tomu se říká internet. Obrovský dav čekající na něco, co může každý anonymně zkritizovat.
  • Cosi
    Což mě hodně štve.
  • Cosi
    Čtením této diskuze jsem objevil 3 spoilery.
  • Whisp
    Reklama má obrovský dopad na predaj hry. Plno kvalitných hier stroskotalo práve na slabej reklame.
  • Myslel jsem, že mýtus o uhrovitých jedincích, co mají 60 kg i s postelí, byl šlágrem tak maximálně do poloviny minulé dekády, ale jak vidím, tak jistí jedinci s mindrákem, co mají nutkání slovně útočit na ostatní, se najdou i na počátku druhého desetiletí tohoto století....
  • Jak nemám recenze od Lukáše rád :-) tak tohle mě dostalo :D ta kočička na začátku je mega moc :D
  • Nejlepsi Recenze EVER! Lukasi bravo ! :D
  • Assassins Creed 2 *3*
  • A já ti doporučujem abys přestal masturbovat a přitom psát do fora pak tvé přispěvky vipadají takto
  • http://www.youtube.com/watch?v=210-Q6dpHdk
    POTATO
  • Javo26
    Portalcats?! *8*
  • Podíval jsem se na IGN videorecenzi a necítím se o nic více ospoilerován než po "nezávadné" videorecenzi tady. Akorát že po té jejich mám chuť si hru zahrát. Po zdejší jsem měl chuť jen kroutit hlavou. Snaha o neotřelost a býti-vtipnost nesmí z výsledku tak křičet, jinak je převažujícím dojmem zoufalost a trapnost (předčítané vtipy jsou v tomhle nejhorší).

    2/10
  • Ty kočky to ma jiste od Raya Williama Johnsona ten si porad dela legraci z "kitty" videií *1*
  • ucho
    nauč se alespoň česky :)
  • Začínají mi docházet na tyhle perly facepalm obrázky :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit