Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já už jí mám :-) Dohraný jak singl tak co-op a čekám na komunitní mapy. Nicméně stále zastávám názor, že na Portalu 2 není co spoilerovat kromě jedné události.
  • V tom případě ale nehraj první díl, nekoukej na promo videa, zapomeň na ohlášení na loňské E3 (myslím video) a rozhodně nekoukej na video, nečti recenzi a neprohlížej si screeny jak zde tak na steamu... Teprve tehdy budeš odproštěn ode všech spoilerů podle toho jak ty je popisuješ.
  • a ja nechapu tebe, v tomto pripade stim zacal sam autor, kdyby si nedelal srandu on, tak tu pak nebudou ani ironicke komntare na toto tema...
  • Mě by třeba vadilo prakticky cokoliv od uslyšení druhého hlasu.
  • kostejnesmrtelny
    Junáku, za co a jak koho kdo platí ti může bejt úplně jedno. Ty neplatíš ani korunu, takže - nelíbí se ti tu? Seber se a táhni.

    (fakt nechápu, co je to dneska za módu brát si do huby plat autorů. Není to poprvý co něco takovýho na publicistickým webu čtu, a pokaždý mě to dokáže spolehlivě vytočit)
  • Mě taky. Ale odpověď by zřejmě obsahovala spoiler *1* Musíme si tu hru koupit, abychom se to dozvěděli.
  • ucho
    škoda že jsi minul jedničku, vždyť ji dávali jeden čas zadarmo...
  • recenze neni zrovna podle meho gusta ,ale ta osmibitova kocka s tou jeji pisnickou na zaver me totalne dostala *1*
  • kotatka jsou hrava. a dal? bohuzel vic v tom videu nejni.
  • S prominutim recenze TOTALNE NA HOVNO. Nedozvedel jsem se z ni vlastne VUBEC NIC. Ani princim portalu (coz slo ukazat aspon na casti levelu) a ani rozdil oproti portal1. Takze autora opravdu plati za NIC. Jako bez urazky, portal1 jsem minul a chtel jsem vedet, co je na tehle hre tak super. Kupodivu vidoerecenze me to nerekla.
  • Jakých spoilerů prosím? Jen by mě zajímalo co je tam k prozrazení krom jedné jediné události.
  • Pravda je, ze za 10 by hra mela mit editor urovni v zakladu, ale nadruhou stranu proc ne. Jestli do hodnoceni patri i reklamni kampan, desitku si zaslouzi :)

    videorecenze super, ono taky co ukazovat na hre od zacatku do konce plne spoileru ...
  • Proč se vehementně brání spoilerům, když v té hře nic na prozrazení není? Snad jediná situace kterou by si měl prožít každý hráč na vlastní kůži ale jinak nic. Kdybych tu popsal průchod prvních 4 kapitol tak bych stejně nespoileroval tak proč??
  • SedRicKCZ
    Portal 2 patří ke hrám, u kterých se člověk ani rozhodovat nemusí. Prostě si jí koupí. Jiná varianta neexistuje *3*
  • Dobrá práce.
  • Skvelá recenze! Well done *1*
  • me ta hra na 10 taky neprijde je to jednohubka na kterou se hned zapomene dal bych tak 8
  • kostejnesmrtelny
    Ty jsi anonymous. To je mnohem, mnohem horší.
  • Wtf? Ten Grygar je snad /b/tard...
  • Teď nechme stranou, jestli si to zaslouží 10/10 nebo ne, ale když jsi teď sám přiznal, že jsi ani jeden díl nehrál, tak proč vůbec píšeš o tom, co bys tomu býval nebo nebýval za hodnocení dál?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší