Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Až budeš příště někoho poučovat o zapnutí mozku, nejdřív najdi vlastní tlačítko ON. Napsat hold, zaostalí (o muži v jednotném čísle) a další gramatické chyby, za to by se styděly i ty třináctileté děti. Už přes 20 let takovým puberťákem mimochodem nejsem a přesto se dokážu pobavit i u této recenze. A velmi. A necítím se retardovaný, zapšklý, zamindrákovaný. Co Ty?
    Nejsem z těch, co bezdůvodně útočí na ostatní, ale všimni si své rétoriky, pak pochopíš, že jsi ještě horší než ony Tebou vysmívané děti.
  • Sám ses nazval :-D A proč ne? To musíš mít všude něco nalinkované. Ono to hledání souvisí i s pozorováním okolí. A zrovna Útěk je plný luxusních lokací, takže sis jich mohl díky hledání krásně užít.
    Je to výborný, jen je tu někdo pomalejší. :-) A to není urážka, ne všichni vědí hned všechno...
  • já si všiml těch loadovacích obrazovek... Ty byly vyloženě o spoilerech, minimálně jedna vyzradila strašně vtipné překvapení z poslední třetiny hry.
  • A proč by s tím kdo co dělal? Když se najdou zoufalci topící se v penězích, kteří takové prachy chtějí dát, proč by si Valve nemělo vydělat? Hratelnost to neovlivní, pokud ty hatky atd. nebudeš mít, tak vo co ti go?
  • Určitě ano. Jen si to VALVe geniální reklamní strategií pojistili, že o hru bude zájem. Ale zde neplatí přímá úměra obří marketing = obří známky. Tady platí obří kvalita = vysoká hodnocení.
  • Pro mě je to masturbace už jen proto,žes nenapsal konkrétně, co se Ti na hře nelíbí. Když už jsi nám tedy cítil potřebu sdělit, že to takhle s Portal 2 máš.
  • První díl se nestal po jakékoli události ve dvojce. Co se týká videí, koukal jsem jenom na ty reklamy a recenze jsem četl až po dohrání a jsem rád.
  • Lidi, co nehrají patnáct her týdně, si to projdou bez spěchu, kochají se, hledají skrytá doupata Ratmana atd. a pakje to hra na víc než tři zapnutí minimálně na pět hodin.
  • Ke stáhnutí bez flashe na uloz.to: http://www.uloz.to/8776447/portal-2-recenze-games-tiscali-cz-mp4
  • Ke stáhnutí bez flashe: videorecenze Portal 2 na uloz.to.
  • Člověk, který používáním mateřského jazyka ukazuje své IQ vypreparovaného morčete, by tohle o nikom jiném fakt neměl psát.
  • radši už nic nevipisuj, prosym tje...
  • :-)
  • Pěkná recenze =),ale malinko víc tam toho mohlo bejt,ale chápu že u týhle hry je to sakra těžký :)
  • S tým že táto "recenzia" je nahovno s tebou súhlasím ale na druhú stranu ak chceš vedieť čo je na tej hre tak super tak bež hneď teraz na Steam a kupuj, pač z recenzii (zvlašť z tejto) si o tomto genialnom pokračovaní moc obraz neurobíš, toto je hra ktorá sa prostě musí zažiť.
  • Kromě onoho záběru z menu... :-)
  • Spoiler je tam hlavně největší v záběrech z menu. To mě mrzí, že si toho LUkáš nevšíml, protože to je jedna z mála věcí, kterou neprozrazovala ani videa před vydáním.
    Přesto jeho recenzi dávám 10/10.
  • ale musism souhlasit stmi ze recenzent ukazal hodne levelu z druhe poloviny hry byl jsem v pulce a videl jsem az moc mistnosti kterými budu muset projit
  • janchor
    Pokud bych dopředu věděl, kde se budu ve hře pohybovat a čemu / komu budu čelit, hned několik momentů (rozhodně ne jediná situace) by na mě zapůsobilo sotva polovičně a samotný odhalování dalších oblastí by ztratilo většinu svýho napětí a kouzla.
  • Bravo, pane Grygare!!! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší