Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co si otveras hubu na slovaky ty dement cesky cigansky
  • ????? to pochopi i male deco jake sem ja ty chuju =dDD
  • drz hubu !!!!!
  • :DDDD ty tam mas taky chybu :DDD kde v ceskem pravopisu je tlacitko ON? :DDD
  • Sakra proc tu ubec pice takove hovno jako ty :DDD Sice ti je 20 ale porad zijes u rodicu:DDDD, si obycejna vyzirka co si sere do huby :DD Serete ze mas 60kilo jestli vubec :D tak si tu lecis komplexi pres pravopis hahaha. jdi nekdy taky na cerstvi vzduh a nabeeeeeer nejaky kila kurwa!!Koukni nasebe jaakaaaa si kost a kuzee :DD!! Si obycejna trooskaaaa keeemo :DDD Joooo at zije internet pro lidi co si muzou otvirat drzkuuu :DDDd v realu si nekde zalezli kdyz na tebe nekdo zarvee hahaha NULO :DDDD
  • Kdyz uz autor se rozhodl nespojlerovat tak by nemusel ukazovat menu kde jsou videt box s polovicnim telem robutka. :DDDD
  • haha co ty si za chuja kdyz te dokaze vytocit nejaky komentar haha.
  • Nějak mi unikl smysl existence recenze na tuhle hru,zbytečnější jen pohledat. *7* Nulová hodnota absolutně všeho,informací,záběrů ze hry atd......Takhle ne pánové!!!!
  • Len pre tých ktorý majú potrebu sa tu sťažovať že im videorecenzia nepomohla rozhodnúť sa o kúpe , skúste si uvedomiť že keď sa autor zdráha vôbec ukazovať gameplay aby vám nepokazil zážitok , tak to snáď hovorí zavšetko nie ???
  • Nie , v SK máme len retardovaných anonymov *7*
  • nj zas slovaci nechapou humor
  • furt lepší než pořád stejný recenze který jsou stereotypní jak prase .Tahle videorecenze se aspon přiblížila videorecenzím co bývali v levelu
  • njn v SK maji jinej smysl pro humor ;)
  • Spades
    zkus real player - funguje ve vsech prohlizecich
  • kostejnesmrtelny
    Jo, na to jsem včera taky koukal, když jsem to sjížděl podruhý... V podstatě jediná vada, jinak je překlad velice slušnej.
  • SPOILER ALERT!

    nějak mi tam nesedí to vykání GLaDOS...
  • Kdyby to byl normální gameplay tak by jste si zase stezovaly na spoilery. každý kdo vi co je portal zač tak si obrázek udělá. recenzent to dostal za ukol tak to pojal vtipně a tak aby nenaprudil co nejvíc lidí ale někomu stále chybi smysl pro humor kitten are soooo funny
  • tak co je potom celá serie Call of duty, Medal of honor, můžu pokračovat, dále např. Killzone aha a co Soccom, počkat neříkal někdo Bulletstorm. Co na to říct 8 hodin je na fps až moc z pohledu dnešního vývoje her.
  • Myslíš tenhle?
    https://addons.mozilla.org/cs/firefox/addon/video-downloadhelper/

    Ten mi na videa z games.cz jaksi nefunguje. Už jsem odsud zkoušel videa stahovat různými programy, ale bez úspěchu. Teď vidím, že to nějak jde. Jen bych se na videa rád díval na velké TV, nic víc. Co takhle přidat tlačítko "Stáhnout video", redakce?
  • Na steamu se dá koupit za 900.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší