Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Silně pochybuju. Spíš seš frustrovanej z něčeho jinýho a tohle teď vnímáš jako ukrutnej problém. Jako nezávislej pozorovatel ti přátelsky sděluju, že tahle diskuse se ničím neliší od stovek tisíc dalších na internetu a je to opravdu jen tvůj pocit. *3*
  • víš, mě nevytočí kdejakej koment a internet mi opravdu představovat nemusíš, protože tady trávim většinu svého času (och ano, jak smutné, ja opuštěný musí být tenhle člověk), ale tohle je už fakt vrchol
  • zajimavi odstavecek .. sem take toho nazoru co clovek to nazor a kdo nerespektuje cizi nazor a poklada ho za idiota je sam ten idiot ..
  • Hru sem zakoupil dohral peknych 9,5, 10 bych nedaval pac je to celkem kratke. Ano videorecenze by mozna byla spoilerovana kdyby tam autor dal nektere z levelu. ale komu by to vadilo kdyby tech lvl bylo napriklad 3x tolik, ze? :D za me hra 9,5 hlavne diky cooperaci a novym modum. Hezky den
  • Heh tohle je internet jestli na něj nemáš koule a vytočítě kdejaký komentář tak na internet raději ani nelez. :-)
  • Koukam ze tu nekdo porad nepochopil podstatu meho prvniho prispevku. Tak jeste jednou viz newborec: ten komentar byl mireny na lidi co tu psali veci jako napr. "komu se hra nebo recenze nelibi je mentalne zaostali nebo ji ubec nepochopili". Chapu ze se vas to dotknulo kdyz jste byl nejspise autorem techto opravdu skvostnych prispevku. Kdyz nekdo napise takovou sracku nemuze ocekavat prikivnuti od kazdeho. To, ze si nekdo mysli ze komu se hra nelibi je blbec dokazuje jenom jeho dmnc. Dale uz tu nebudu psat dokola to same. Borec vlastne "newborec" co snad ani nikam nechodi. Staci jen blezkove projed forum, podivat se v kolik hodin a jak casto tu pise prispevky. Klidne si tu dal reste pi*oviny, ja se jdu radeji venovat "REAL LIFE". Bo nemam cas resit s*acky 16h. denne na tiscali foru. BB
  • Tak tohle je lidi konec... prečetl sem si asi tak 80 komentů a nevím jestli mám brečet nebo se smát... To co se v téhle diskuzi děje nemá obdoby. Portal 2 sem dohrál ještě před videorecenzí a proto sem se teď na ní rád kouknul, protože sem byl zvědav, jak se s tím autor popere... tleskám! hulákám bravo! chválim až do nebe, protože tak dobrou, vtipnou a promyšlenou videorecenzi jsem snad ještě neviděl. To co zde autor dokázal si má zasloužit chválu od vás všech! Tak a co bych teď rád řekl k těm 3 táborům (ano, vypozoroval jsem 3 druhy lidí v této diskuzi)
    1. typ: RECENZE NA HO*NO
    Tak tenhle typ "lidí" mě dokáže vytočit nejvíc. Stěžujete si, že videorecenze (dále jen VR) nemá informační hodnotu? To už bohužel bývá, protože u hry jako je Portal 2 (dále jen P2) to prostě nejde sdělit, aniž by se něco vyspoilerovalo, protože celá hra je jedna velká hádanka a kdyby jsi viděl gameplay z jednoho levelu, tak v době kdyby jste ji hráli, tak už by ste věděli co máte dělat (ano myslím, si, že by jste byli schopní si to zapamatovat, i když by jste přitom protočili spoustu mozkových závitů). A pokud vám to psostě nestačí, tak si přečtěte psanou recenzi (která je mimochodem také briliantní!), ale vy nejspíš neumíte číst nebo jste na to moc liní, nevím, tak dobře vás neznám. Jo a stále je na internetu taková ta věc, jako se tomu říká? Něco na způsob, že jste trubky.... jó YouTube svetě div se, ale když tam napíšete P2 do vyhledávače (takovýto okýnko nahoře) tak předpokládám, že tam se kočičky neobjeví ;) (za lol cats taky chválim autora :)). Jo a když si stěžujete, že nevíte na jakým principu hra funguje? Tak stále existuje něco jako Portal 1 a hle, samá hra, stejný princip, podobné prostředí, kdo by to byl tušil... navíc bez dohrání Portalu 1, je hraní dvojky jen poloviční zážitek... mno a abych se moc nerozepisoval, což koukám, že se už stalo, tak přechazím k druhému táboru...
    2. typ: SPOILEŘI
    tento tábor bych rozdělil ještě do dvou vrstev
    I.) Ti co si myslí, že v P2 není co spoilerovat a II.) Ti co si ve VR spoilery viděli bez toho, aby to dohráli.
    Co se týče první vrstvy... mýlíte se, celá hra je jeden velký spoiler, a nemusí se to týkat příběhu, ale hlavně toho postupu, protože není lepšího pocitu než po 10 minutách namáhavého přemýšlení či metodou pokus-omyl zdolat hádanku / level a to kdyby zde autor ukázal, tak vás o tento pocit připraví... dělal to pro vás!
    O druhý vrstvě se nezdráhám říct, že jste úplní volové. Tak když se nechci nic dopředu dozvědět, tak si nepouštim VR, nekoukám na screeny, nečtu články hergot...!!!
    3. typ: ZASTÁNCI RECENZE
    Mno co dodat, sem rád, že se mezi čtenáči GAMES najdou lidi co recenzi chápou, líbí se jim a tím zvyšují i celkové statistické průměrné IQ naši země, které někteří zde nejmenovaní jedinci tvrdě srážejí dolů..... Mno tak já dopsal, možná sem toho napsal trochu víc, každopádně pokud jste se dočetli až sem, tak velmi gratuluju, protože já sám bych to po sobě už číst nechtěl :D
  • Njn, docela sem čuměl, kolik lidí je z toho výtvoru odvařených. Takoví se dycky najdou :-) alo nic ve zlym. Prostě ne můj styl.
  • No, jako chlap si tam můžu jeden navíc připočítat ;-)
  • Skvělá videorecenze, díky Grygare! :)
  • Dobrá recenze. Chválím autora, potkáme se při Co-Op Portalu 2 nebo na 4chan.
  • janchor
    Mám za to, že kdo hru nehrál, těžko z toho rozšífruje, o co vlastně jde..
  • :/ :D
  • To je jak česká politika. Demence se snaží zníčit inteligenci. Nu, daň za to, že si každý může napsat nick jaký chce.
  • Já to vzdávám. *7*
  • prestan sa takto rozpravat s mojim nickom ty chuju ..
  • To sem nepsal ja ty idiote!!!
  • Nehledej za vším levárnu. Hrál jsi to? Opravdu takový nářez se jen tak nevidí. jen jednou za pár (pět?) let. Novináři nemusí dostat dárečky, aby psali pochvalně, jde jim to díky kvalitě hry samo.
  • Ty jsi blb..Má to správně, běž se ztrapňovat jinam
  • Nejsem neomylný, ale to má být ta chyba, to ON? Jestli ano, tak si to přečti ještě jednou. :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit