Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky pracuji a mám přitom čas se sem občas podívat. A tím občas myslím skoro pořád. Ono to ctrl+R nezabere tolik času.
  • Je mi samozřejmě jasné, že po mém přispěvku pár hodin neodepíšete aby to vypadalo, že se pletu. Asi takhle, kdyby jste měl ty oné brigády a praci jak tu uvádíte tak tu skutečne nebudete flejmovat po celí den. To docvakne opravdu každému zcela z prostého důvodu a to je pracovní vytíženost . Já též chodim do práce (IT) plus sem tam nějaké bokovky což má za následek málo volna (teměř žádné). Takže se tu s vámi loučím inu očekávejte další odpověď tak za týden.
  • kostejnesmrtelny
    Holy crap....Assassin's Creed dostalo 10/10? To jako jednička??? *11* *11* *11*

    EDIT: No fuj, už jsem se chtěl leknout.
  • Kdo by chtěl se mnou zahrat cooperačně Portal2 ať si mě přidá na steamu. Nick: darkregina
  • Nerada se vám tu mícham do diskuze, přečetla jsem si to celé a musím dát Pavelkovi (či snad Pavelce?) za pravdu. Ste tu opravdu nějak často na to že máte brigády a práci. Už to odepisování na kdejaký komentář skoro každé dvě hodiny o lecčems vypovídá. Další flejmr co nemá nic na praci a věší nám tu bulíky na nos. :)
  • Máš pravdu, ztracený čas. Ale co, už jsem tady stejně asi naposled a na druhou stranu to bylo velmi poučné.
  • A víš, že redakčák GT víc odstavců nedovolil, že jich je v postu maximum možných? Ha? Ano, u téhle diskuse dělám výjimku a vracím se sem, Portal je totiž výjimečná hra a já se názory neinteligentů zde královsky bavím. A ne, Word nebyl třeba.
  • našel jsem videorecenzi na youtube... sice je amaterska a téhle nesahá ani po kotníky ale i tak za těch 6 minut stojí

    http://www.youtube.com/watch?v=xhvoDM7hvHY

    *6*
  • co jaksi nezaznelo a podle me melo - je vice nez vhodne dohrat jednicku nez se pustite do dvojky, pze je na tu jednicku opravdu HODNE referenci a budete zbytecne tapat.
  • Pane Artanes na newborce pozor nebo vám dá ťafku :))) Newborec se asi hodně nudí když si predčítá celé forum a postuje staré komentáře. To si připravoval ve wordu, ne? :))) Ještě začít dělat odstavce ať se to dá číst.
  • janchor
    Ty ale udělila původní redakce (proto ta zmínka o "novodobé historii"). Od nás si desítku vysloužila už jen druhá LittleBigPlanet.
  • To nebyla druhá desítka v historii, ale třetí. Dostalo ji ještě Mass Effect 2 a Assassins Creed.
  • Myslím že tady se nemá cenu hádat :-) ,tady na games chodí hodně exotů -bohužel.
  • Další z předpubertálních primitivů, co nechápe psaný text?
  • "Jinak: pracuju, dělám spoustu brigád, a protože umím číst, psát všemi deseti, nedělám hrubku v každém druhém písmenu, zvládnu toho asi tisíckrát víc jak Ty. Tak nezáviď, jo?" Co to tu píše za spratky? :DDDD Ty budeš nemalá buzna cype :DDD
  • Takhle originální videorecenzi jsem hoodně dlouho neviděl.
  • muj nick taky hodne lidi kopiruje
  • Pavelko, nepamatuji si, že bych někoho kritizoval za slušný názor. Když někdo má názor arogantní, klidně mu dám ťafku. Jak ale někdo napíše jen to, že se mu hra nelíbí z nějakých konkrétních důvodů, (ne: "je to sra.ka, protože to říkám já a kdo to hrajete, jste idi.ti"), jeho názor beru.
    Tebou citované příklady, to fakt nebude o mně. Respektuju cizí názor, když má hlavu a patu. A ne když uráží ostatní, což byl i tvůj případ. Vždy jde o kontext.

    Co jsi napsal ty: Ikdyz mam recenze od Lukáše Grygara rád, musím říct, že tohle je ta jeho nejhorší videorecenze. Kočky? To ma být jako vtipné? No možná tak když je člověku kolem 13let. Diky bohu tohle uz davno neni ma kategorie. atd..."
    Já v reakci na tvou reakci na Hairy_Ass:
    "Až budeš příště někoho poučovat o zapnutí mozku, nejdřív najdi vlastní tlačítko ON. Napsat hold, zaostalí (o muži v jednotném čísle) a další gramatické chyby, za to by se styděly i ty třináctileté děti. Už přes 20 let takovým puberťákem mimochodem nejsem a přesto se dokážu pobavit i u této recenze. A velmi. A necítím se retardovaný, zapšklý, zamindrákovaný. Co Ty?
    Nejsem z těch, co bezdůvodně útočí na ostatní, ale všimni si své rétoriky, pak pochopíš, že jsi ještě horší než ony Tebou vysmívané děti."

    Co na tom nechápeš? Nekritizuji tvůj názor ohledně těch, co nazývají autory negativistických příspěvků za blbce, jen ses zachoval úplně stejně.
    Jinak: pracuju, dělám spoustu brigád, a protože umím číst, psát všemi deseti, nedělám hrubku v každém druhém písmenu, zvládnu toho asi tisíckrát víc jak Ty. Tak nezáviď, jo? A příště na mě nereaguj jako nějaký Zack, když tě gramatika a argumenty stejně prozradily.
  • Funguje výborně! Díky moc!
  • Tedy pohybuji se v herní branži nějaký ten pátek, ale tohle mě fakt připomnělo starého Andrewa a jeho šílené recenze... U mě dobrý! (Saukendar)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit