Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *1* Kdybych se nebál banu za rasismus, zeptal bych se Tě na něco, ale nezeptám. Pobavils, díky... Jsi co se týče gramatiky horší ještě než ten původní pisatel.
  • Mno jo, někdo by měl zakročit! (čti "velmi by se mi líbilo, kdyby někdo zakročil)

    /summon Bizi
  • To nic, mě tady taky někdo kopíruje můj nick. Asi nějakej duševní zaostalec. *10*
  • To nejsem já, jen si nějakej blbec vypůjčil můj nick, asi začnu uvažovat o příme registraci na tiscali. Chjo. *7*
  • Ty dement co ty za chuja pouzivas muj nick??? Po druhe ..
  • Jen abychom měli jasno, já to nepsal. Tak primitvní nejsem. Po druhé.
  • tak ty budes solidni dmnt :D pise se inteligentne :DD hahaha prej inteligencne :DDDDD pojd do me ty dYlino D:DDDDD
  • Opravdu hezka recenze,a hru doporucuju,snad jedna...co jedna asi nejlepsi hra podle MEHO nazoru(samozrejme kazdy muze mit jiny nazor) ma to hezkou grafiku i po tech letech,fyzika skvela a pribeh dokonaly a hlavne hra pobavi a to se tam ani nestrili,proste kluci z Valve jsou lidi kteri vi jak delat hry.
  • hm, tlačítko na upravit je volaké pokažené... Nevšímejte si toho, jděte dál, jděte dál.
  • Tak funguje lidská rasa, když je něco rozdílné, tak je to zlé a proto je nutné na to útočit a vyhubit to :D ... Tys řekl, že je ta recenze trapná, protože jsi člověk beze smyslu pro humor, ne slovák beze smyslu pro humor :-P
  • Tak funguje lidská rasa, když je něco rozdílné, tak je to zlé a proto je nutné na to útočit a vyhubit to :D ... Ty řekl, že je ta recenze trapná, protože jsi člověk beze smyslu pro humor, ne slovák beze smyslu pro humor :-P
  • Ty dement co ty za chuja pouzivas muj nick???
  • Neřešte to. Ten kdo nepochopil smysl proč je ta recenze jaká je, stejně nemá inteligenčně na to aby si Portal 2 zahrál a vychutnal.

    Skončí tak v půlce a jelikož mu jeho kamarádi, kteří jsou stejní "intelygenťy" neporadí, bude sem do fóra psát jaká je to kravina a že to dohrál "za třy hoďki".
  • sorry. odkaz mi to odfiltrovalo, prestoze pisou, ze tag "a" je povoleny.
  • Skript get-flash-videos http://code.google.com/p/get-flash-videos/

    Dokud tady nebude tlacitko Stahnout, tak to budu davat na uloz.to. Ale pocitej s nekolika hodinovym zpozdenim.
  • Je to hra o házení portálů s pěknou grafikou. A je chytrá a fakt, fakt dobrá, s tím, že nijak šíleně těžká.

    Tohle všechno tam v nějaké formě zaznělo a nic víc se o té hře dost dobře říct nedá, páč všechno ostatní je příběh. Takže zbývají jen 2 možnosti:
    1) Nejsi dost chytrý/pozorný na to, abys to z té recenze vyčetl. No což, každý jsme nějaký, ale v tom případě ta hra asi není pro tebe.
    2) Jsi prostě jenom konzervativní a ... No, každý jsme nějaký :D
  • Jen abychom měli jasno, já to nepsal. Tak primitvní nejsem.
  • ty si tomu zas pridal...aspon ze sa citis lepsie ked si zachranil nasu cest
  • aha ak by to iste napisal cech tak by si napisal ze cesi opat nechapu humor? to nie je otom ci si slovak ci si cech... ale toto raz nikto nepochopi
  • to kotatko na začatku je živé nebo nejaka animace?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit