Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vyborna recenze! Teda jeste nevim.. :) Hru bych si ale bez jejiho shlednuti nekoupil... Nejak jsem o tom nic nevedel.. Mam ale z recenze pocit, ze by me to bavit mohlo.. tak do toho pujdu.. A ani honit si ho nebudu,aby mi chvili vydrzela *1*
  • papajte, koniec Portalu 2 :-) zato aby ste sa naučili robit recenzie a nie PR videá :-)

    http://www.youtube.com/watch?v=vnX1d92oDlo
  • Najtrapnejšia recenzia posledných rokov!!! trapas jak hovado!!! Informačná hodnota nulová!!
    Zaujimave ze pri inych hrach nie je problém prezradit nieco z príbehu....
  • Drom
    staci pouzivat plug-in do firefoxu - DownloadHelper a stahnes vse co se da prehrat na netu
  • "... hra od inteligentních lidí pro inteligentní hráče." S tím nezbývá než souhlasit, ovšem tak nějak z toho vyplývá, že hráči nejsou lidi... ?

    edit: je to tak, zapoměl jsem, že hráči mohou být přece i roztomilá koťátka! :-)
  • Ono by se obecně dalo říct, že horní cenová hranice neexistuje... *3*
  • Amylee.Anderson
    Co jsem tak koukala, tak se dá sehnat i za 1500...
  • smejki
    1200? kde nakupuješ? *8*
  • Lidi nepeskujte pořád! Skvěla video-recenze přímo vám pod nos :-D Když slyším na hru chválu ze všech stran tak to asi špatné nebude ne? KUPUJTE KUPUJTE STOJI TO ZA TO! Ti co koupily to zde chválí, ti co ne to koupit chtějí a ti co to koupit nechtějí jsou tu těmi největšími kritiky...
    Konečně hra u které mě ani jediné utracené euro nemrzelo!
  • Osm hodin za SP, dalších cca pět hodin coop a díky SDK nástrojům již brzy desítky nových výzev od komunity plus již přislíbené DLCčka od Valve (a to je tradičně dává ZDARMA).
    Stále to podle Tebe za to nestojí?
    A PC verze se dá sehnat o dost levněji, byť legálně.
  • 8 hodin za 1200kč to za to nestojí ta hra je taková jednohubka
  • Ano, z videorecenze se nedá zjistit zhola nic, nicméně Portal 2 je hra, která za to na sto procent stojí. Jinak opravdu jsem se u videa zasmál a za to děkuji.
  • Je velice zajímavé že lidi se obrací na spoilery "je tam spoiler" a druhá skupina zase "nic jsem se z té videorecenze nedozvěděl". Tak mi potom někdo vysvětlete jak chcete udělat videorecenzi na Portal 2, když ukázka rešeni malého puzzlu je v podstatě spoiler. Grigar to podle mě udělal bravůrně, davam palec nahoru ale pro Lukáše. kitten are soooooo funny
  • Valve vývojářské nástroje slíbilo, jen je nestihlo vydat spolu s hrou. A když Valve něco slíbí, tak to platí. Maximálně se zpozdí. Což ale není možné, protože po vlastních zkušenostech s Valve Time žádný konkrétní termín vydání neřekli ;-)
  • To jsi asi hrál jinou hru. Je tam spousta věcí, jež ještě nebyly samotným studiem předem oznámeny a které by byla škoda prozrazovat.
  • Můžu se optat, jakým programem jsi video ripnul?
  • Jsi padlý na hlavu? Přečti si ještě jednou reakci Hairy Ass nad sebou. To je fakt jak u malejch...
  • Pobavit "nepřítele", to potěší každýho :-)
  • Nesouhlasím s Tebou, podle mě si dal hodně záležet, aby z toho to čtení nečouhalo, ale uznávám, že jsi alespoň, na rozdíl od ostatních uvedl věcné argumenty. Tvůj příspěvek: 5/10 :-D
  • ale ovlivní to počet předobjednávek a tudíž i "sponzorské" dary od herních obchodu recenzentum

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší