Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sni dál *1*
  • Musím ti dát za pravdu, byl to sice zábavný počin, který se mi líbil. Ale na to, abych se podle ní rozhodl zda si hru koupit či nikoliv byla obsahové chudá.
  • smejki
    za tři minuty povídání? to je jako volit na základě billboardu na dálnici.
  • ucho
    videorecenze jsou snad jediným rozhodovacím faktorem ke koupi nějaké hry?
  • ucho
    shoda podmětu s přísudkem se učí kdy, ve 4. ročníku základní školy? jestli jsi ho už absolvoval, tak snad školu žaluj za to, že tě tam takhle zásadní věc nenaučili :)
  • Opravdu byste se podle tehle recenze rozhodli jestli za to svoje penize date nebo ne?
  • Ale ale deti se nam tu rozhadali. :))
  • hra dobra ,recenze taky. celkem jsem se zasmal jak to grygar pojal.palec nahoru.
  • Jednicku jsem nehral, dvojku se taky nejak extra nechystam, desitku bych tomu pocitam asi nedal, ale videorecenze me pobavila... jak na ne nekoukam, tak ten pocet postu me donutil... vyzivne. Diky :-)
  • Potrefena husa se ozvala. Precti si to jeste jednou mozna ti to docvakne. Bylo to mireny prevazne na ty co tu psali, komu se ta hra nebo recenze nelibi jsou blbci a maji v hlave nasrano. Hold dala se ocakavat takova reakce. Priste az budes neco cist tak u toho zapni mozek. Ono kdyz se nekdo ke me chova jako hulvat urcite na neho nebudu slusny kapis?
  • Velmi dobrá recenze.
  • ale bude, ale bude
  • asi si nepochopil(:
  • Mopped
    To co přijde SMĚŠNÉ TOBĚ, může druhému připadat TRAPNÉ. Proto přeci nebude IDIOT.
  • I když. Zaostalý. Byste. Uhrovitýma. S postelí.

    ...

    Plus asi 15 chybějících čárek. A takoví lidé píší o mentální zaostalosti. Miluji ironii.
  • Masturbátor na foru detektován
  • Ano, radši ať člověk o hře nic neví a kupuje zajíce v pytli, než aby ostatní měli tu slušnost a napsali "spoiler alert", což například tady milý Michal napsat měl, kdyby jeho úmysl nebyl postovat naprosto random video a tím prohloubit demenci internetové populace.
  • Ano souhlasím velmi iteligentí muži vsadím se že víš co děláš a že ti je 18
    (SARCAMS DETEKTOVÁN)

    Oooh...ono to zase funguje
  • třeba anno 1404 to je jedna z nejlepších her co jsem kdy hrál
  • Není divu, nejvíc "oplusované" posty jsou ty, jejichž jediný smysl je nadávat nebo urážet. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit