Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ikdyz mam recenze od Lukáše Grygara rád, musím říct, že tohle je ta jeho nejhorší videorecenze. Kočky? To ma být jako vtipné? No možná tak když je člověku kolem 13let. Diky bohu tohle uz davno neni ma kategorie. Jinak ty komentare od lidi, ze komu se nelibi tato recenze nebo snad hre by nedal 10/10 tak je blbec s nizkym iq ci snad mentalne zaostali bych moc neresil. Co bys ste taky chteli resit s uhrovitima jedincema co maji 60 kilo i sposteli. :D Proberte se...
  • ja to prošel za hodinu *5*
  • ucho
    jinak jestli máš rád duhový věci, skvělá pařba (bohužel tady nemá recenzi, ale odhadem tak 11/10):
    http://games.adultswim.com/robot-unicorn-attack-twitchy-online-game.html

    ovládání jen klávesou Z a X
  • Dobře, Lukáši. *3* Pro ofrňovače:
    http://28.media.tumblr.com/tumblr_lbyzerTIls1qadmmzo1_500.jpg
  • Valve se posledni dobou chova jako EA games.... Vzdyt Portal 2 ma stejnej loadout jako TF2 navic tam zase ser**u kloboucky za penize.... Je to s nima k nevydrzeni! No jo ale stezovat si muzu jak chci ale nikdo s tim nic neudela *9*
  • ucho
    http://www.youtube.com/watch?v=QH2-TGUlwu4
  • zirafcatko
    kde se da sehnat ta kocka na konci recenze?:D
  • Mass effect 2, třeba
  • a sakra! Tady je někomu 15-16 let a má IQ 81...
  • Skvělá recenze! *1*
  • Která hra ještě dostala 10/10 ??
  • 8/10 víc ne.Nějaká kapitole se mi tolik nelíbila např."ůtěk" furt jak vocas neco hledat. To podle mě nesouvisí s domejšlivostí.
  • POZOZ !MOŽNÝ! SPOILER (i když nechápu proč)
    Hra bomba, Recenze (textová) výborná, video-recenze super. Polemizovat o tom, že délka hry je průměrná atd. je zbytečné. Spíše jsem nepochopil to vyhýbání se spoilerům. Copak ono !!!!!!ZDE PŘICHÁZÍ SPOILER?!!!!! oživení GLADoS (nebo jak se to píše) nebylo jasné už z videa z loňské E3? Ve hře jsou dva momenty (události?) které by se při jejich prozrazení dali považovat za velký spoiler ale nic jiného není velkým tajemstvím. A neukázat alespoň jednu hádanku když se jich tam nachází desítky je taky škoda. Nicméně, super :-)
  • Krásná recenze... jen mě to utvrdilo v tom, že si hru koupím....
  • Zaujímalo by ma, či by Portal dostával také extrémne vysoké hodnotenia aj v prípade, že by jeho vydaniu nepredchádzal taký brutálny reklamný brainwashing...

    Ale nechcem týmto niak zhadzovať kvality hry, to je len taká otázka na zamyslenie *3*
  • Já bych řekl, že všichni ti odpůrci této recenze se dají shrnout do http://i53.tinypic.com/2isuqog.jpg

    Recenze je to skvělá!
  • Leveling byl na Oblivionu kritizovaný od samého vydání, nevím kde jsi přišel na ty dva roky...
  • ucho
    takže k vysvětlení toho, co nechápeš. ve videorecenzi zazní zmínka o "potřebě masturbovat na fóru". tato zmínka padne v kontextu s délkou hrací doby, kdy se v diskuzích objevují jedinci, kteří mají ostatním lidem potřebu podsouvat, že hru dohráli ani ne za dvě hodiny a že je to velmi, velmi krátké (kdybys to nechápal ani teď, masturbaci si nahraď třeba "honěním trika").
    takže ano, máš v tom zmatek. z tvé strany je to masturbace, kdy se snažíš dělat chytrého, ale nechápeš narážku... proto masturbuješ :) snad ti to jako vysvětlení stačí a už v tom doufám nemáš zmatek :)

    názor na hru můžeš mít samozřejmě jaký chceš (stejně jako kdokoli jiný), jen je třeba rozlišovat ty drobné rozdíly, kdy někdo něco pomlouvá pouze z nudy, trolluje, bezdůvodně nadává... to už pak nejsou názory... ;)
  • Jeden by řekl, že místo velikonoc je spíše 1. dubna, přijde mi to jako parodie na recenzi. Nehaním, nechválím, jen asi nechápu co tím chtěl básník říci...
  • Jo, máš pravdu při prvním shlédnutí recenze mi to uniklo a když vezmu v potaz, že je videorecenze brána jako doplnění té textové, tak moje předchozí kritika ztrácí na významu.

    I když bych se ani ve video recenzi nebránil krátce ukázat a popsat např. "Ve hře máme k dispozici portálovou pušku, pomocí které takto vytvoříte modrý a takto oranžový portál a takto jimi můžete procházet." Člověk neznalý Portalu tak ihned pochopí v čem je hlavní gró hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit