Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • si presne trafil *5*
  • neschopnost akceptovat iny nazor je urcite dokazom jeho nespravnosti :)
  • Oblivion ? *8*
  • janchor
    Co se "nový" redakce týče, tak první desítku od nás dostala LittleBigPlanet 2.
  • velmi hlboka myslienka :)
  • nejako nevidim suvis s tym co som pisal.. "Vlhoune s invenci"..
  • Ni proti autorovi, ale já videorecenzi vypnul někdy v půlce a šel se raději dívat na tohle.

    http://www.youtube.com/watch?v=0Bmhjf0rKe8

    Mnohem lepší. *5* *1*

    Jinak teď už vážně, videorecenze vtipná, sice ne moc informativní, ale jako srandu beru(a když by jste navíc tolik spoilovali...*4*). Jen by mě zajímalo, zda jsem jediný, komu se záběry z hraní zdály lehce vysekané?
  • Skvělá recenze :) Podaná vtipně a já sem si ji užíval od začátku až do konce. Co se hry týče, k té taky nemám výhrad a pokud by měla nějaká hra dostat 10/10 je to právě Portal 2, ale už by bylo na čase aby Valve vypustilo oficiální SDK pro Portal 2 ať lidi můžou začít tvořit vlastní mapy.. :)
  • JJ, je to tak, Mass Effect 2 :-). Osobně bych řek že 10 zaslouží taky Planescape Torment a Oblivion, ale s tímhle souhlas.
    Díky ;-) ;-)
  • úplne dokonalá recenzia :D palec hore
  • AC II myslim dostal 10. A souhlasim s tim ze se ta recenze fakt povedla. *1*
  • Parádní :D Moc se mi t líbilo :) btw nemáte někdo to video s tou kočkou co je na konci ? *4*
  • Mass Effect 2 - tuším
  • Recenze super, takhle jsem se dlouho nenasmál, palec nahoru;-).
    Jenom dotaz: Na začátku recenze je že Portal 2 je teprve druhá hra co dostala 10 bodů. Jaká je ta první??????
  • Stealkill
    Právě sem Portal 2 dohrál.Dřív sem dohrál i všechny CoD a některý scény sem si užíval, ale už si na ně ani nepamatuju a to co předvedl Portal 2 je nezapomenutelný.Takový ty typy lidí co říkaj že je to blbost znám, jednoho sem měl ve třídě, neuměl nic než opisovat, sám nevyřešil ani jednu složitější hádanku a teď chodí na jednu tu střední pro blbý *2* .
  • Předpokládám, že neumíš anglicky, nebo si měl vypnutý zvuk, protože už jen z těch hlodů, co tam Wheatley a GLaDOS mají, jsem se tlemil prakticky nepřetržitě.
  • Nejspíš tak reagovali a pak si šli zanadávat sem :)
    http://www.youtube.com/watch?v=RKSj0Z0spqo
  • pěkná a spíš hodně zábavná recenze, povedlase a ta prvni kočička byla snad nejlepší xD
  • 100 bodov za napaditu a vtipnu recenziu, k nemenej napaditej a vtipnej hre!
  • Heavy rain ( ktorému by som desať mimochodom určite nedal ) , MGS ani Shadow of Collosus nehodnotil ten istý autor a ide o hry z úplne iných žánrov kde je úplne iná konkurencia , takéto zobecňovanie je úplná debilita, toto nieje nejaký globálny prehlad všetkých hier s jednotným hodnotením , toto je recenzia jednej velmi unikátnej hry. ( mimochodom ani jednu z tebou menovaných hier súčasná redakcia na games nehodnotila ). Doporučujem urobiť si trochu poriadok v makovici :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit