Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já se tedy moc těším.Mě se líbily oba díly(jednička ale víc)..s dabingem je hra právě úplně parádní... *4*
  • Podla mna bola dvojka velmi dobra. Hlavne tymi zvratmi, ktore boli fakt dobre. Vzdy, ked si clovek myslel, ze ho uz nic neprekvapi, prisli s sokujucim zvratom. Naopak v jednotke mi bolo hned jasne, ze vrahom je hrdina.
    • Když jsem hrál jedničku úplně poprvé ( kromě DEMA ) tak jsem až ke zpovědnici se sluhou nevěděl kdo je vrah, po zpovědnici už začal tušit kdo je vrah. Nečetl jsem před úplně prvním hraním žádné recenze prostě nic, proto mi to trvalo trochu déle, než jsem zjistil kdo je vrah. *4* *5* *3*
  • A ještě MAFIA 1. *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Souhlasím s tím, že jednička byla super, dvojka z nostalgie byla dobrá ( 75 %) a na trojku už se těším. Kdyby měl do Země v příštím roce narazit meteroit o průměru 20 KM a už by jsme měli kosmické lodě připravené k evakuaci a každý si mohl vzít s sebou na loď pouze 4 knihy, 4 filmová DVD a 4 počítačové hry tak by hra Posel smrti 1 mezi ně patřila a ostatní hry by byl velmi velký problém, JAKÉ. *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
    • Mopped
      Je to jednoduché, Albion, Dungeon Master, Planescape Torment a třeba Stonekeep. Posel smrti určitě ne. Pokud budem na stejné lodi, tak mi ho ale můžeš třeba potom půjčit. Hlavně neberte stejné kusy. Udělejte si seznam ať víme kdo co má.
      Teda vlastně ne, já nerad lítám, takže tady asi zůstanu. Tak nic.
      • DOBŘE, JÁ SI PŮČÍM TVOJI A TY MOJI HRU. *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* A MAFII 1 BERU JÁ, JASNÝ!!!
  • ja se na POSEL SMRTI 2 tesim hlavne na to co bude s black mirrorem *1* *2* *3* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *10* *12*
    • Zřejmě se těšíš na POSEL SMRTI 3. Dvojka byla k sehnání vloni
  • Dvojka byla tragédie... s jedničkou má společnej tak akorát název, rovnat se jí nemůže ani náhodou. Jediný co se mi líbilo byla ta atmosféra a to fakt nestačí...
  • Posel smrti 3 je již v prodeji.
    • Nikoliv, vychází nejdříve 31.3. 2011.
  • proc bych to mel delat?
  • Já se těším mam rád hry s CZ Dubbingem jako třeba Zaklínač
    Takže mě štve že dvojka nebude Dubbbing.. :-(
    Samozřejmně by hra měla obsahovat Originalní a i CZ Dubbing pro ty kteří nemaj CZ rádi
  • Druhý video je trailer na hru Memento Mori, nikoliv Posel Smrti III, pánové z redakce games.tiscali *3*
    • Za co ta mínuska? Je to Memento Mori s fakovým koncem. V Poslovi z toho traileru není ani jeden záběr. :)
      • I mistr GAMES-TISCALI se utne, hned jak jsem uviděl to foto či nefungující video tak jsem si řekl, že to bude MEMENTO MORI jinak to je docela slušná hra ale jsou i lepší.
        • včera fungovalo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit