Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dohrál jsem jedničku i dvojku.Na trojku se už chystám a strašně se těším.
    Jednička mě svojí atmosférou dostala.
  • No to bych prosil!!!!! *10* *16*
  • Ne to byl fór už odcházím, už mizím, už končím a omlouvám se za všechno *13* *9*
  • (l)
    olo

    chsi sex!!!
  • Smrdí mi prd v prdeli?
  • Smrdí mi prd v prdeli?
  • vyhoňte si!!!
  • Čau mrdy *14*
  • Tak mám za sebou úspěšné dohrání všech tří Poslů po sobě (jedničku jsem už hrál kdysi, teď jsem se snažil dohnat resty a dal rovnou celou trilogii v kuse). A za sebe musím říct, že se spoustou věcí nesouhlasím. Osobně mi jednička nepřijde o tolik výrazně lepší, než následující dva díly. Každý má něco do sebe, každý je trochu jiný. Jednička je hlavně o temnější atmosféře, hororovější, dvojka i trojka po špičkově napsaném příběhu s řadou zajímavých zvratů (hlavně ve dvojce). Trojka je velice důstojným zakončením trilogie (kupodivu ani ta "nastavovaná kaše" ve čtvrté kapitole mi až tak moc nevadila) a jsem velice rád, že jsem s touto trilogií mohl v posledních dnech/týdnech strávit desítky hodin...
  • no musim uznat ze po tych vsetkych recenziach a hlavne aka je trojka vraj dostojne zakoncenie som bol fakt sklamany - jedine co som dostal bolo par sekundove zaverecne video s mecom a koniec..obzvlast po hrani 2ky a 3ky naraz, kedy ocakavate nejake aspon troska poriadne finale, je to fakt slabota cakal som viac...a mimochodom som tu jediny komu sa zdali ´´dohady´´ na konci o stinoch a dusich za zrcadlem moc prekomplikovane priam smiesne? mne to pripadalo ako keby autori uz nevedeli co maju povedat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit