Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím mám problém jsem vsanatoriu,nevím jak postupovat,když budu chtít uvolnit cihlu v návodu je,že musím ťuknout kladívkem 6x a nějak mi to nevychází,asi to vadí protože když opustím lokaci mám se vrátit na Miror a promluvit si v kuchyni se sluhou,ale tam nikdo není.už jsem se vracela tolikrát,že teď už jen doufám,že mi někdo poradí,tohle asi sama nezmáknu Díky
  • Jdu od Hermanna pro ustalovac k Murrayovi vše podle návodu a Murray má stále a stále zavřeno .... jak na něj ?
    • Už jste se tam dostal?Já nevím jak na to
  • ahoj, jsem v sanatoriu, sestra odešla a potřebuji klíček z vázy, kvůli minci proklikávám pravým myšítkem peněženku - nic se neděje, jen hláška: je plná peněz - help pls!
  • Jsem v dole ( v 2. kapitole) a nechce se mi rozběhnout mechanizmus. Zkoušela jsem to snad 100x :/ *16*
  • Ahoj lidi, já sem se sekla už na začátku. Začátek druhé kapitoly. Mám dopis, že Henry kradl, tak jsem se na to šla zeptat Morisse, ale nikde není...prostě mi zmizel.... *16*
    • to se nám stávalo furt, musíš projít celým barákem a on se možná někde objeví
  • Mám dotaz, měla jsem jít do Hermannova domu a promluvit s ním, po zazvonění mi řekl že mám jít do pitevny, ale pitevna tam není, označili to jako márnici. Ä tudíž se ptám, kde Hermann je v pitevně mě totiž všude vidí, když se chci podívat dál do márnice, nebo sebrat klíče.
    • tak to se mi taky stalo a vůbec nevím co s tím..a Morris mi taky zmizel...
  • Ahoj, kdyby chtěl někdo pokecat o Poslu smrti 1,2,3 , probrat děj nebo chyby, zeptat na něco z příběhu, nebo si jen tak popovídat o jedné z nejlepších adventur, klidně napiště na Amentet@email.cz Zdarec =)
  • Ahoj projel jsem posla smrti několikrát, ale pořád mi vrtá hlavou otázka Kdo zabil Roberta????
    Byl to Samuel nebo James?
    • byl to Samuel, protože James se oběsil v cele a na zdi napsal krví jméno Samuela. James byl jediný svědek, který viděl jak Samuel zabil Roberta. Potom v kostele, když Samuel vyslyší zpověď Batese, tak si sám začne vybavovat souvislosti a jedna ze souvislostí je právě Jamesův krvavý nápis na stěně Samuel.
      • Díky moc za vysvětlení. Takže jestli je to tak jak říkaš, tak Samuel musel zabít Roberta i Hermana v tu samou noc. Je divné, že jak měl Samuel sen, jak zabíjel Hermana tak jse mu nezdálo i o Robertovy.
  • Ahoj, v sanatoriu u okénka do kotelny musím prý vyrazit cihlu a tyč pomocí kladiva. To klaadivo ale nikde nemůžu najít, poradíte mi?
    • Ahoj Jano,
      podívej se na stříšku u dveří do kotelny, měl by tam být, samozřejmě napiš jestli tam byl, čau *5* *5* *5*
      • Á, máš pravdu, to jsem přehlídla...děkuju za pomoc :)
  • Mě nechce sebrat klíč od půdy co je u dveří u sklepa. Furt tvrdí, že je to klíč od sklepa a že ho nepotřebuje.. Jak to mám províst?
    • Tuto hru už jsem nehrál asi 2-3 roky ale co si pamatuji, tak tě tam pošle Robert pro film do foťáku, foťák máš, musíš prozkoumat rozbitý plot po pádu Wiliema. Film do foťáku sice máš ale je starý tak zajdi za Robertem, ten tě pošle na půdu. Asi budeš muset promluvit se sluhou a zeptej se ho na klíč od půdy a už by měl být sebratelný.

      Dej vědět jestli šel sebrat.

      Čau

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit