Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dá se nějak jinak zabít vlk, když jsem bránu otevřel až na druhý výstřel?
    • Nedá se zabít, nejprve musíš prozkoumat zámek při kterém zjistíš, že musíš střelit do rezavé části zámku. tu druhou kulku máš na toho vlka. *4* *4* *4* *4* *4* *4*
      • podle mě se musí dát někde najít třetí náboj. nebo že by tvůrci udělali takovou podpásovku, aby hra nešla dohrát, když si neprohlédneš zámek? nevím kde, ty proklatý doly jsem neprocházel až tak dokonale, ale podle mě se tam prostě ten třetí náboj skrývat musí.
        • Ja blbec som to ulozil po to spatnom vystrele a toho vlka nemozem zabit... a najblizsi save mam v prvej kapitole... som vytoceny na seba aj na system...
          • Ja som to ulozila hned pred vlkom a obidva naboje som minula na zamok a teraz ma vlk stale zabije.To mam ist odznovu celu hru???
  • At delam co delam tak mi nejde otevrit spodni suplik v pokoji :-( kdyz chci prozkoumat ram dveri sipka neni vubec aktivni nechce se mi ani ukazat ta moznost ze by sel prozkoumat :-(
    • Taky mi to nešlo. Musela jsem začít od začátku. Tenhle návod je totiž špatně už od začátku. Prvně se musí jít ven a občíhnout plot a potom se musí jít za Batesem, aby nám ukázal místo Williamovy smrti. Prohlídnout si skvrnu a až POTOM jít do pokoje a už se může sebrat foťák. !!!!!
      Podle tohohle návodu se už šuplík kvůli foťáku podruhé neotevře. Bude zase zamčený a vy už nemáte klíček....
    • zkus hru přeinstalovat, možná to pomůže
    • Tak skus poklikat najprv lavym potom pravym tlacidlom mysi. Mne to tak islo, aj ked sa neukazala aktivana sipka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit