Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdyby aspon BI udelali oficialni Conquest mod kterej funguje, a neleakuje reknu ANO, to beru. Ale at pronajmu 4CPU masinu se 128GB RAM tak se to do par dni cele zeseka na epilepticke urovni. a pritom nechcu hodne, jen jeden mod kde bude technika, vlajky a ALL OUT WAR PvP.
  • a co si kupuju tim ze si koupim Armu3? kdyz nepocitame SP kt dokoncej 20.3. tak myslim ze je tam jen editor a MP mody jako TDM a podobne. Je v te hre jeste neco jineho o cem nevim? Kdybys prodaval tu hru, na co by si mne nalakal? Ja at se snazim nemuzu na nic prijit.
  • Jo a hraju to na notebooku (!).
  • Hraju Zeuse a nejsou problémy ani v 50 hráčích a to je přitom DEV branch. Teď sice něco v rozdělaném Zeusovi ničí FPS, ale pár buildů zpět to bylo zcela plynulé a to i na serveru, který má hodně custom skriptů.
  • PS2 mapa mi prijde velka jako v A2, s tim ze sou tam 3 kontinenty... A3 sem nehral. ale ta velkost mapy neni tak podstatna jako to ze to funguje. A to ze je PS2 na ofic. serverech mne jako end usera vubec nemusi zajimat. BI to mnely taky hodit na oficialni farmy a ne takhle...
  • To je dost divný, protože drtivá většina komunity Project Reality odešla právě na modifikace Army 2 a oni už to mastí 2 roky, vracet se zřejmě nebudou...
  • Uvedomujes si ovsem, ze P2 bezi pouze na oficialnich serverech jejiz hw muzes tezko srovnavat s sunkama na kterych bezi vetsina arma serveru ? Naprosta vetsina problemu s arma multiplayerem je vzdy kombinaci zprasenych skriptu a slabeho hw na serveru. Garantuju ti, ze pokud si udelas klasickou MP misi v editoru bez naskriptovanych respawnu a podobnych zverin, ktere prave vzdy leakuji a nefunguji spravne, tak ti MP pobezi bez problemu.
  • deridon
    Pokud vim, tak neplatíš, za ty další části Army, ne? A hra sama o sobě je celá, jen kampaň je na "episodovost".. hry rozsekané na části + chtějí za to peníze = DLC.. a Arma 3 měla dokonce nějaký ten early access, takže jsi ji měl možnost ji mít sice nedodělanou, ale snad o 1/3 levněji a nic víc neplatíš.. sice si člověk počká na komplet hru, ale mně to přijde mnohem férovější, než jiné hry s jejich rozkouskováním na DLC

    edit: jsem odběhl a píšu to tady půl hodiny a jiní už to tu napsali :)
  • mapy Planetside 2 jsou cca 4x menší, asi překlep na tvé straně
  • No nerozumi, v A2 sem si lital v Armory protoze MP proste nefungoval a nefunguje dodnes. Kterykoliv server ti po 2 dnech klekne protoze je nutny ho resetovat. MP nefunguje, Armory neexistuje, SP dodelavaji pul roku po vydani. Promin ale kdyz znas derivace, tak A3 je derivace A2. A jasny... nelibi se mi, nekoupim, ale proc o tom trochu nepodiskutovat. Mozna se dovim neco noveho.
  • videl si uz Planetside 2? 3x takova mapa. A dokonce to jede bez skubani... pri pocte vojaku ktery nasobne prevysuje pocet zivych vojaku/hracu v A3.
  • Sem fanouskem od OFP, v A2 mam nahrato pres 1000 hodin, co neni hodne, ale proste sme museli resetovat server kazdych 24h protoze to neskutecne nehratelne trhalo a levelovat na Evolution kazdy den znova nikoho nebavilo. Museli sme ten MP zabalit. Pokud vim A3 na tom neni jinak. A zahrat si MP mod kde ma clovek zakladnu, techniku, a obsazuje kriticke body jako v BF2, takove neco bez lagovani a sekani asi neexistuje. Opravte mne jestli se mylim. Minimalne to neni soucast hry kt. si kupuju. Nebo ty hrajes TDM v Arma3?
  • co ti na multiplayeru připadá nefunkčního? mě funguje bez problémů.. jinak tam máš největší open world mapu ze všech současných her modelovanou podle reálné krajiny, desítky různých vozidel a zbraní, custom mise, zatím dvě ze tří částí kampaně, mody...
  • A taky se hrabu v editoru, což je to o čem hra pro mne osobně je už od OFP.
  • Mně multiplayer funguje úplně v pohodě už od ranné vanilly. Od té doby mám nahráno 226 hodin. Kampaň považuji za naprostou zbytečnost, kterou vůbec nepostrádám.
  • Hry od nich se jakz takz daji hrat nejdriv rok po vydani ... sak se podivej zpet na flashpoint. Prvni verze byly zcela nehratelny. Je to jejich tradice ...
  • S armou je to zajímavé. Je tu spousta lidí, co si s ní hraje a je to pro ně neskutečné "pískoviště i openworld" v jednom. Jako když jsme si jako malí kluci hrávali s plastovými vojáčky.

    A pak tu máme lidi, na které je to asi příliš složité, nepochopili to a proto mají tendenci neustále nadávat na hru a věci okolo ní.

    Jak je to jen jednoduché, ignorovat něco, co se mi nelíbí, když mi to nikdo nevnucuje a nic kolem mě to neovlivňuje.

    Je to stejné, jako bych se snad někomu smál, protože mu nejdou intergrály a derivace. Vždyť je to zbytečné, každý má něco, v čem se najde....
  • Zadarmo? A co si kupuju v hre ARMA3? nefunkccnej multiplayer a 20.3. konecne tu hru dodelaji ze tam bude aspon SP. Tohle DLC a porovnani z jinej her kde SP je zakladem je trochu scestne
  • Zdravim. Hledame 1-2 lidi, kteri radi hrajou Wasteland mod Sa-matra na Altis ostrove a maji Teamspeak 3. Hravame po vecerech kolem 20:00 - 23:30 vetsinou nekolik dnu v tydnu.

    Pokud mate zajem prijdte nekdy v uvedenou dobu na TS3 - mrkva.eu. mistnost:Eternal Heroes - Dungeon - Room 1
  • na rozdíl od konzolových DLC ty části k ARMA aspoň dostaneš zadarmo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit