Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vojta_Ilavsky
    A teď popravdě: Kdo se těší na Shani stejně jako já?
  • Sr_Lobo
    Hm super, tak to vypadá, že to pojedu i na potřetí *15*
    • 3tí, ja niesom ani v polovici, kde vy ľudia beriete toľko času? - Kúpim zachovalú chronosféru.
      • Sr_Lobo
        Prave, ze od ty doby co to vyslo sem na jinou hru skoro nesahnul. Kdyz nepocitam par hodin semtam u Verdunu s kamosem po vecerech. Prvne sem jel na treti obtiznost (109hodin cca), ted jedu na nejtezsi (lvl 21 cerstve na Skellige a 60hodin cca).
        Na treti hrani pockam az budou na podzim datadisky a spustim to rovnou v NG+.
        A ano sem fanboy a sem na to hrdej, jako malyho by me nikdy nenapadlo ze si neco takovyho budu moci nekdy zahrat:)
        Hnet jak sem si precet tu chronosferu automaticky mi v mysli zaznela hlaska s nemeckym prizvukem :"Hitler...is out of the time..." a pak uz jenom uvodni tony Hell March :-D
  • jindra.veliky
    Tady je vidět na jaky urovni je novinarina v CR. Treti clanek o NG+, ktery ctu a vubec nevim co od toho ocekavat.
    To si rovnou muzete napsat clanek, ze se planuje GTA VI a nikdo nevi o cem hra bude. *7*
  • Death Match achievment? To asi patří k článku o novém Doomovi, ne?
  • Asi před 20 minutama při hraní Dying Light jsem zavzpomínal na Zaklínače a říkal si, jak moc by týhle hře slušel NG+.
    Těším se až se do hry zase vrátím, ale mam dost obavy jelikož jsem hru dohrál na nejtěžší obtížnost takřka bez problémů. A po mých zkušenostech s NG+ mám strach, aby nová hra nebyla ještě snazší.
    • Erien
      Jak moc to je těžký na tu poslední obtížnost? Jel jsem to jako vždycky na střední, což byla druhá a přišlo mi to dost lehký. A chtěl bych znova rozehrát pak na tu nejtěžší obtížnost, ale nevím jak moc obtížné to pro člověka, který hry jede na normální obtížnosti bude.
      • Hraju na nejvyšší obtížnost od vydání hry a ze začátku to bylo takřka nehratelné - úvodní bitku s ghúlama jsem loadoval třeba dvacetkrát. Teď mám nahráno asi 90 hodin a souboje jsou pořád obtížné a na každý je třeba se soustředit. Bossáky loaduju tak pětkrát, některé problémové questy (Forefathers' Eve) dělám třeba až o čtyři levely nad úrovní questu. Čili je to až moc těžké, ale předchozí úroveň Blood and Bones byla pro mě zase moc lehká.
        • Quen a uskakovat ...
          Osobně jsem měl větší problém s dark obtížností ve dvojce (a to jsem tam měl mod, který mi posunul max level na 70). Tady je výhoda, že se hráč může naexpit a hrát jen to, na co levelově stačí.
      • Začátek v Bělosadu možná problém. Nebudeš tam mít moc možností naexpit se bokem.
        Pak to bude hračka, samozřejmě pokud budeš mít rozumný build a budeš dělat questy na tvé úrovni a nižší.
        Já jel alchymistu a jakmile jsem dostal schopnost občerstvení, 90% zbylé hry pro mě přestal být problém.
      • Kinet1c
        Niekolko lvlov na zaciatku bude kus problem, neskor hm, zabudnes na to ze je to na najtazsej obtiaznosti a pride ti vsetko ako samozrejmost.
      • Kozy
        Ze začátku budeš mít možná problém, ale jinak zbytek hry s prstem v nose.
      • Lukyz
        Těžko posoudit, já to hraju na nejtěžší a i tak mi to občas přijde lehké, zatím se mi nestalo, že bych se někde vyloženě zasekl pokud samozřejmě nedělám quest, který je doporučený pro postavu o 10lvl výš. Nejpatrnější rozdíl je, že meditace neléčí.
      • Ja som rozohral a poviem ti ze je to fest tazke... Ako vazne :D
        Ale o tom to je, aby to bol nejaky challenge ked to uz hram 2x :D
  • zdarec, budou mit datadisky cestinu?
    • Pokud je mají maličké DLC co vyšly, pak se vsadím, že ano.
  • Som jediny komu sa fakt paci ze makaju na DLC AZ KED JE HRA HOTOVA ? nie ako ine ehm "firmy" ktore DLC riesia tak ze to odstrihnu od hlavnej hry... CDPR palec hore.
    • myslíš tu hru kde downgradli obtižnost a aby pak mohli vydat jakože dlc ng+?
      • Existuje nějaká hra na kterou nemáš negativní názor? *1*
  • Info o NG+ napsali tady:
    http://forums.cdprojektred.com/threads/45519-New-Game-is-coming-it-seems?p=1866418&viewfull=1#post1866418
  • Máme tu sice v diskuzi zajímavé téma týkající se věku pro hraní zaklínače, ale já bych rád upozornil na jednu poměrně velkou nepřesnost v článku.

    Co jsem se dočetl na webech v AJ, tak v New game+ dostane hráč zkušenosti z předchozího dohrání a herní předměty, avšak chybět budou Gwent karty (je to logické - abychom je mohli znovu sbírat), předměty z questů, knihy a dopisy a trofeje).
    Naopak peníze a recepty zůstanou.

    Tak si to v článku opravte.
  • Stále som to odkladal, takže teraz sa konečnemôžem pustiť do toho zaklínača a prejsť ho, kedže všetky dlc už vyšli :)
    • špatně jsi četl, teprvou vyjdou. A to v Touissantu teprve příští rok
      • O čom to meleš vadný priateľu?
        • omlouvám se že jsem na tebe reagoval, vícekrát už se to nestane
          • Nic si z toho nedělej já to pochopil, to že to nad tebou je méněcenná smradlavá zrůdička která si na znalce a fanouška zaklínače jen hraje není vůbec tvoje chyba :))
            • To víš, Maťo se pozná...
            • Pepíku o čom točíš? Ja som nikde netvrdil, že som znalec a fanúšik zaklínača. Čo sa tu poslednú dobu deje v diskusiách na games? Nebodaj blázni z Bohníc dostali prístup na internet?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit