Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lurok
    V L.A Noire sice meli pekne udelany obliceje ale kdyz jsem dohral hru tak jsem necitil nic. Radost, smutek, proste nic.. Nevim proc se to porad tak srovnava. Proste je to blbost ja jsem vetsi strach zazil treba pri hrani Amnesie nez pri vetsine horroru a to ze ta grafika neni nijak uzasna.
  • Když čtu podobné úvahy, vždycky si vzpomenu na sérii Fable.
  • L.A. Noire možná křičí, ale já se z jejich "fotorealistické" grafiky zrovna na prd*l neposadil a i když mě hra na začátku bavila, nakonec jsem ji stejně nedohrál, protože během všech těch vyšetřování mě od dalšího postupu odradil ten stereotyp a nuda. V tomhle případě by to ani grafika prostě nezachránila.
  • deridon
    vývoj grafiky se pomalu v dnešní době vyvyjí, lidé jsou přepapaní hezkou grafikou a už jim vše přijde jako standart, občas nějáký WooW efekt, který hned zmizí.. AI je retardovaná většinou, žádné předbíhaní kdo udělá lepší F.E.A.R., Half-Life či Crysis 1, protože to lidi prostě na první pohled nevidí a neocení.. hratelnost a pomocníci ve hrách jak pro opičky, jak když se snaží chlupáč dávat čtverec do čtvercového otvoru atd. já lenivím už taky pomalu a díky bohu, že si občas zahraju nějákou starou pecku, která tu lenost eliminuje.. to že je obtížnost těžší, tak znamená, že prostě umřete na jednu ránu, i když na vás spadne lepenková krabice a AI cheatuje a je na kokainu.. příběh sem tam nějáký zajimavý, já už to beru jako filmy, jeden horší další lepší.. odběhl jsem od grafiky, jelikož mi přijde, že jsou mnohem duležitější věci ve hrách, na které by se nemělo zapomínat.. ale oni spíš na ně kakaj, než zapomínají.. čest vyjímkám!
  • BelaJBB
    Podľa filozofie tohto pána sú aj filmy z počiatkov kinematografie bezemočné *3* A to už nespomínam iné žánre umenia ako hudbu a literatúru. Bože kam ten svet speje. *7*
  • Blbost...mafia 1 nemala zrovna detailne tvare a na konci nejednemu ukapla slza...je to len na hracovi ako sa dokaze s tou postavou spojit, avsak bohuzial za 5 hodin herneho casu sa to neda...
    • Ještě dodej, za 5 hodin herních času, z nějž 4 hodiny jsou in-game a CGI filmečky.
  • Ocelot
    No já teda u Final Fantasy 8 nepotřeboval super grafiku a emoce to mělo víc jak Crysis, L.A.Noire nebo poslední FF dohromady...
    Chlápek je docela mimo...asi by měl dělat filmy...
    • Tak série Final Fantasy je hodně o emocích - viz FF VII, FF VIII, FF IX, FF X - další díly jsem bohužel nehrál, ale u každé z těchto her jsem se dokázal ztotožnit s postavama za které jsem hrál.
  • Amylee.Anderson
    Jestli jednou taková grafika bude, tak to bude hezký. Ale že by dnešní a mnohem starší grafika zabraňovala vyjádření citů? To zní jako kdyby ten pán nehraál žádnou hru :) Na druhou stranu je pravda, že při porovnání mimiky lidí z L.A. Noire a ostatníma obličejema, jsou ti ostatní jenom plastoví panáci :D
  • Stačí si vzpomenout třeba na první dva Fallouty a Planescape Torment a známe odpověď :)
    • K tomu přidej baldurs gate sérii a je absolutně jasno
  • smejki
    no já nevim, hry hraju kvůli čemukoliv jinému, než jsou umně zrežírované neměnné cutscény. Jediné, které jsou přímo závislé na (foto)realismu, jsou hry, jež se realitu snaží realitu simulovat - simulátory a interaktivní filmy.
    • Cahir
      Tož to já některé i hraju právě kvůli umně zrežírovaným cutscénám (mimo jiné), ale ani v takovém případě nepotřebuju fotorealistickou grafiku, nýbrž schopného režiséra a scénáristu.
      • smejki
        trudat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit