Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • snad to nesprasej jako hells highway..... to byla ostuda.. stačí si najít jak vypadala hra v alfa verzi a pochopíte. to mohl bejt milník v historii her z druhy světovy *9*
    • HH jsem hrál jen velmi krátce (demo), ale mohl by mi někde vysvětlit, v čem se liší finální verze od těchto videí? Dík.
      • liší se to tak, že je to ve stylu předchozích dílů a nevypadá to jako Gears of War z druhý světovy *15*
    • Tikov
      vítku nějak nechápu, díl byl příběhově velmi kvalitní, bojová část také slušná, TyTrubka.com s alpha verzí mlčí- bylo by možné to specifikovat?
      • a co tohle taky dobrý
        http://www.youtube.com/watch?v=lvsvt5C0chA&feature=related
        • Ani si nevies predstavit kolko krat po sebe som ten trailer videl, ked ho ukazali prvy krat, a analyzoval kazdy frame. Takto mala ta hra vyzerat, aspon z polovice. Finalny produkt - Velke sklamanie z mojej strany.
          • jojo co mě nejvíc fascinovalo je záběr jak kulka uštípne kus toho dřevěného kola od vozu prostě mazec to v té době nikde nebylo a pak schovanej němec za tim prostěradlem jak je to možný že na tom videu je physx tak dokonalej
            • aha tak to sem nevěděl, ale to nemění nic na tom, že to měli nechat tak jak to vypadalo v alfa fázi rád bych od nich slyšel vysvětlení. Vždyt HH upadl snad do zapomění. To i o předchozích dílech se snad mluvilo víc
            • Problém je, že tenhle "gameplay" trailer je jen záměrná a co nejefektivnější reklama, která neobsahuje žádné autentické záběry ani herní kód pro třetí BiA. Gearbox se později nechal slyšet, že ho nechali udělat přes jednu společnost a HUD a podobné prvky měly dokreslit jakýsi skutečný pocit herních záběrů, ale vše jen jen na efekt, včetně fyziky a wow momentů, vše aby to prvním dojmem přilákalo co nejvíce lidí.
      • Možná má na mysli právě tohle http://www.youtube.com/watch?v=E98G3-1dv6Y&feature=related .
        • líbí se mi jak mu ten zapik zařízne *15* prostě klasika takhle to mělo bejt maximálně realisticky, má to i hezkou grafiku v tom videu prostě těžkej omyl nechápu to proč to takhle nevydali.. kdo potřebuje trapný krytí jako v Gears of War bože nemusí to být snad všude...
          • Ani nemluve o tom ze diky tomu hloupemu kryti to neslo poradne hrat na HC mod protoze nebylo cim mirit puskou ale bez toho kryti bylo zase slozite davat prikazy a bylo jednoduchy te zabit. Tim me fakt hodne nasrali.
            • Ja videl ze mirim ale pri tom cumim Bakerovi na zada, to je co jsem videl. Prepnout se to na miridla nemam problem. Takhle jsem to proste vypnul a sel se venovat necemu jinem jak pisesu. To je cele.
            • Problém je ale v tobě a né ve hře. Celou hru jsem prošel na HC mod takže ty tvé chyby si nech od cesty když to nezvládáš tak to nehraj.
            • Tobe to da stupidni 3rd person mod pri kryti ale nemuzes vykouknout pres miridla i kdyz pan velitel Pekar pres ne kouka ale ty mu cumis na zada takze nevidis kam miris. To same co se prikazu tyce. Kdyz jsem se za tu zidku ke kryti normalne skrcil tak me zastrelili. Ty rikas HC obtiznost ja rikam chyba v designu a absolutne odflaknutej nesmysl. Radsi bych to cely v prvni osobe jak se na poradnou FPS slusi bez tech konzolovejch berlicek pro hrace GOW.
            • No o tom snad HC mod je ne? Kdyby to nebylo těžký tak to neni žádný HC.
        • přesně *3*
    • Na co milníky byl to povedený díl který předchozím ostudu nedělal.
  • Furious by měli zrušit úplně. Taková hovadina.
    • A proč? Své hráče si to určitě najde.
  • Něco se v nich nulo, co? Randy pravděpodobně už nemohl nadále snášet ty oprávněný a nepěkný připomínky ze strany fanoušků BiA, kterými se to ke straně Furious hemží od fór po videa na youtube a rozhodnul se jednat. Vítám - jen směle doufám v BiA hru, která bude skutečně kvalitní a nejen narychlo vytvořená sranda, jenž bude sloužit jen k tomu, aby se všem fandům na chvíli zavřela huba.
    • Nejsi trochu naivní? Nějaké diskuze na netu nikdy nemůžou takhle zásadně zasáhnout do plánů herních společností. Tohle prostě plánovali už od začátku a tím že nejdřív ukázali tu horší se jim to i celkem daří.
      • Takže, nejdříve nás obchodně na*rali oznámením titulu, který si na BiA hraje a za pár měsíců se objeví zprávy o tom, že se vyvíjí pravý a regulérní díl a celé je to součástí jedné strategie jednoho studia a vydavatele? A nebo ještě lépe, že si údajným "paralelním" vývojem chtěli zajistit zadní vrátka v případě, že se na Furious snese kopa hnoje, mám tomu tak rozumět? Tedy buď jsem opravdu naivní a taky uznávám, že se v těchle marketingových chujovinách asi tolik nevyznám, ale přesto se mi tomu nechce věřit. Stížnosti na následující "BiA" díl, který si vycucali na E3 nadělal mezi komunitou celkem slušnou paseku a plno lidí to Gearboxu dalo vyžrat. Pán Pitchford je navíc člověk, který se tak nějak i stará o to, co na jeho tituly říkají samotní hráči a není tak vůči nim tak slepý jako kupříkladu Actvision, a proto mi dovol, bych se domníval, že oznámení regulérního dílu mají na svědomí hráči, nikoliv jejich iniciativa.
        • Tak jako jinde i u her platí že negativní reklama je taky reklama. Tím nasráním a poté uklidněním určitě nějaké hráče přitáhnou. Co si budeme povídat třetí díl na tom v prodejích nijak extra nebyl.
  • rdaši bych H&D 3
    • *3* taky, taky
  • jóóó BiA 4 konečně to je oznámený
  • To bylo zas keců...
  • septicflesh
    Co na to Dan Vávra?
    • smejki
      určitě že to nemění nic na nesmyslnosti F4

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit