Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tanatonaut

Resident Evil je díky Andersonovi stejně tak zprofanovanej, že mu nikdo už víc ublížit nemůže.

• uher

Aby ses nedivil...

• TheGGG

netflix... takže to bude šmíra s mizernými herci a naprostou neúctou k předloze, viděli jsme u witchera, jaká to byla tragédie.

u netflixu se dá sledovat snad jen ta produkce z asie, kde do toho netflix nacpe prachy, ale vše nechá na místních a nesnaží se do toho tlačit žádné skryté agitky. Takové Korejské Kingdom zaštítěné netflixem je pecka.

• iSpirit

produkce z Evropy(Zone Blanche, Suburra apod) je taky fajn a vlastně i z blízkého východu(Fauda). To korejský zkusím, díky za tip. BTW ta Asie - teď mám rozkoukanou novou sérii Stand Alone Complex s původním režisérem a z té animace je mi zle. Stand Alone Complex 1 a 2 je totální legenda a většina cyperpunku je proti tomu telenovela. Takže ani ta Asie není na Netflixu bezchybná. Dle mého je tam toho hodně dobře a hodně špatně, prostě musíš hledat.

• TheGGG

pravda z evropy občas něco dobrého taky vypadne za mě Dark, ale z jů es ej je to poslední dobou bída

• JohnnyLegend

To jsi zas videl jen recenze od engry dzoa na FB? Pochybuju, ze mas tri kila na Netflix vubec. Nejak ti unikl fakt, ze top reziser Cuaron za Roma pro Netflix vyhral co se dalo, pripadne Dva Papezi taky neco povyhravali s prisernym hercem Anthony Hopkinsem. Witcher serial byl OK, ale abys to chapal, musel bys umet cist a precist si Last Wish nejdriv. Jediny co me na serialu mrzelo bylo, ze nejlepsi povidka (typek zijici na samote zneuzivany bruxou) tam nebyla zakomponovana.

• TheGGG

tak to pro mě fakt hodně znamená, že nějaký róma dostane ceny... jojo, známe jak to na západě chodí s udílením cen. Kvalita filmu/seriálu/hry už dávno nehraje roli (viz brak tlou2).

Witchera jsem četl celého už dávno, pravděpodobně dřív než ty, ale to je celkem jedno. Netflix produkce byl brak, který s knihami neměl nic společného a byl naprostou urážkou ducha knih a slovanské atmosféry. I jako laciné západní béčko to selhalo, kvůli naprosto mizerným efektům a druhořadým hercům.

Angry joe alespoň má trochu vkus a ví o čem mluví, to není ale tvůj případ.

• JohnnyLegend

Mam pro tebe nekolik prekvapeni: Witcher se natacel ve vychodni Evrope, konkretne v Madarsku. Neni to uplne slovanska zeme, ale je to tesne vedle. No a drtiva vetsina dilu byla temer doslovna, napriklad bal s jezkem byl natocen naprosto paradne. Odchylky byly hlavne s Ciri, kterou tam naroubovali. Jako demoverze na druhou serii to ale vyslo slusne. Podivej se, jak vypadala prvni rada GoT, budes mozna opet prekvapen. Debatovat s tebou asi nema smysl. Evidentne mas velmi maly rozhled a velmi nizkou inteligenci.

• TheGGG

většina dílů nebyla podobná, většina dílů neměla s povídkami a knihami nic společného... že nemáš vkus nebo máš špatnou paměť není můj problém. A slovanská atmosféra byla zabita už tím otřesným castingem a mizernými kostými a murikánským cgi... lokace je to poslední co by mě trápilo, ale maďarsko byl fail i tak.

• JohnnyLegend

Dam ti dalsi radu. Necekej neocekavatelne. Pokid chces slovanskou atmosferu, podivej se na Kytici. Je jasne, ze Netflix to musi natocit tak, aby se to libilo vsem, ne jen tobe - clovekovi bez vkusu, ktery za herni vrcholy povazuje nudne obskurni zalezitosti jednoho Japonce s prebujelym egem a za komercni uspech, kdyz hra za 100 milionu dolaru proda 3 miliony kusu.

• Jestli to bude stejná laciná kravina jako witcher tak to potěš koště. 

• Inquisitor

Chudák RE to si nezasloužil.

• Jack1947

No bude to pěknej oponent k Last of us, tak uvidíme.

• Hitsuran

Vzhledem ke scenaristovi bych si moc velký naděje nedělal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit