Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uher

    Aby ses nedivil...

  • TheGGG

    pravda z evropy občas něco dobrého taky vypadne za mě Dark, ale z jů es ej je to poslední dobou bída

  • iSpirit

    produkce z Evropy(Zone Blanche, Suburra apod) je taky fajn a vlastně i z blízkého východu(Fauda). To korejský zkusím, díky za tip. BTW ta Asie - teď mám rozkoukanou novou sérii Stand Alone Complex s původním režisérem a z té animace je mi zle. Stand Alone Complex 1 a 2 je totální legenda a většina cyperpunku je proti tomu telenovela. Takže ani ta Asie není na Netflixu bezchybná. Dle mého je tam toho hodně dobře a hodně špatně, prostě musíš hledat.

  • Tanatonaut

    Resident Evil je díky Andersonovi stejně tak zprofanovanej, že mu nikdo už víc ublížit nemůže.

  • TheGGG

    netflix... takže to bude šmíra s mizernými herci a naprostou neúctou k předloze, viděli jsme u witchera, jaká to byla tragédie.

    u netflixu se dá sledovat snad jen ta produkce z asie, kde do toho netflix nacpe prachy, ale vše nechá na místních a nesnaží se do toho tlačit žádné skryté agitky. Takové Korejské Kingdom zaštítěné netflixem je pecka.

  • Jestli to bude stejná laciná kravina jako witcher tak to potěš koště. 

  • Inquisitor

    Chudák RE to si nezasloužil.

  • Jack1947

    No bude to pěknej oponent k Last of us, tak uvidíme.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit