Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Whoossain
    To by mohlo mít 10/10. Vypadá to dostatečně retro. Skoro jako Hot Line...
  • ,, lidé v ní trpí hlady a vládnou ji pološílení vůdci pěstující si absolutní kult osobnosti...´´

    Aby te jednou ta veta nemrzela *5*
    Ty ses asi dalsi ,,Kapitalista´´ Jen aby si jednou nebrecel pod mostem *1*
  • Pujde mi to na GTX 690 @ 1225 MHz/6800?
  • MidnighT91
    Autoři už jsou pravděpodobně po smrti...
  • Co se opravdu děje v Sev Koreji tady všichni ví kulové, ... smějete se jak jsou zblblí propagandou, a přitom opakujete jak ovce každou blbost co vám o nich nakukají v TV.
    • V TV toho moc o KLDR neřeknou. Jsou ale k dispozici dokumenty (třeba na youtube je jich docela dost) a ty ukazují docela hodně.

      Měl si sám napsat, jak si představuješ současnou situaci v KLDR, abychom věděli a případně se mohli pořádně zasmát. *3*
      • Prostě si nic nepředstavuju, jsem si schopen říct -že nevím, raději než vařit z vody.
        Kašli na to a běž si dát nějaký dokument *3*
    • Magister_Peditum
      Stačí se mrknout na dokument Vítejte v KLDR! jak to tam vypadalo v roce 2008. A vzhledem k tomu, že každých pár let žádají o potravinovou pomoc, to tam asi žádný velký med nebude.
      • Coffin.Corner
        Od doby mezinárodní fabulace, jménem potopení jihokorejské korvety Cheonan, údajným severokorejským torpédem, se na všechny zprávy a reportáže o KLDR dívám s jistým odstupem a nedůvěrou.
      • Netvrdím že je tam fajn, pouze mě zaráží že lidi kteří kolikrát neznají jména vlastmích sousedů v domě komentují dění v S. Koreji.
        Dokumenty o tom kde je to správně a kde ne se točí od doby kdy vynalezli film, těm nejokatějším se později říká propaganda ....
        Skoro bych se vsadil, že by ti na to korejský pionýr řekl... " a viděl už jsi ten dokument Vítejte v USA ?
        • Magister_Peditum
          Tak proč to vůbec řešíš, když jsou podle tebe všechny dokumenty očividně západní propagandou? Před 2. světovou bys tvrdil, že Hitler je lživě pomlouván židovskou propagandou, nebo co? *1*
          • Nikdo netvrdí že jsou všechny očividně západní prop., pouze že v mnoha případech nemám dostatečnou osobní zkušenost, abych byl schopen jasně říc jestli je ten dokument zkreslený nebo ne, a tak to nezkouším.
            • Neskúšaš to a napriek tomu všetky zdroje informácií o KLDR ktoré máme nazývaš propagandou *1* Zaujímalo by ma či podobné zmýšľanie aplikuješ napr. na holokaust . Alebo čo pristátie na mesiaci , to je predsa tiež len propagandistická lož satanských Američanov , či ?
      • Já nedávno koukal na http://www.csfd.cz/film/279763-utek-ze-severni-koreje/
        Myslím, že je to docela důvěryhodné, kluci natočili jak těžké je se odtamtud dostat a dostali i pár výpovědí o tom, jak se v té zemi žije, doporučuju. Například o tom, že severokorejská vláda je jeden z velkých drogových dealerů a tajně to pašuje ze země, to sem až dosud nevěděl. Docela rád bych viděl něco podobného i o tom koncentráku, kde dělají chemické pokusy na lidech (Čotok). *4*
    • Tak se podívej na Severní koreu a na Phongyang přes googleearth, všude vidíš prázdné, poloprázdné cesty.
    • Kozy
      no tak nám teda řekni co se tam děje
    • všichni tam jezdí v mercedesech a vládne tam pravá svoboda. A taky tam je modřejší obloha.
      • no jo, postřelená ovce se vždy ozve, nebo alespoň mínuskuje *3*
      • .... a nezapomeň na létající grilovaná kuřata, stačí jen otevřít okénko u tvého médi.
        ..... tohle nebyl point, ani já nevím jaké to tam je, zaráží mě jen s jakou důvěrou lidi opakujou ty kecy- nekriticky přebrané kdoví odkud našimy TV kanály.
  • looooool co to je *15* *15* *15*
    • Navíc, poté co o hře napsaly velké zahraniční weby, hra přestala fungovat.. asi nechtěli aby jim někdo ukradl revoluční technologii
  • porad lepší nez skyrim
    • still better than CODy
  • ucho
    má to dobrou hudbu, ale z těch zvuků bolí hlava.
  • ja nikdy nepochopim jak muze mit jeden clovek takovou moc proc ho vsichni poslouchaji
    • to mas stejny jako za 2.svetove proc par vojaky hlida hromadu lidi kdyby se domluvili tak ty nacky prepadnou a osvobodi se.
      • Inquisitor
        No jasně, ale určitě by někoho stačili zabít a ten někdo, nechce být nikdo.
    • calwin
      Já mám balšój pistaljét,
      smůla, jestli u těbjá nět.

      a tak to proste je... v armáde sa majú lepšie a odtiaľ všetka propaganda ide... a kedže armáda je velká tak národ je malý... jednotlivec je rýchlo zahnaný do kúta
  • Kolik severokorejskych soudruhu si tuhle hru zahraje? Me je tech lidi narozenych v KLDR opravdu lito. Hlad, bida, strach, lekarska pece na urovni stredoveku (napr. operace bez anestezie), to jsou jedinne veci, ktere maji a propaganda je tak strasliva, ze si ani neuvedomuji v jakem pekle ziji.
    • kazdy ma takovou zemi jakou si zaslouzi, my jsme si ssvobodu taky vybojovali v revoluci 89 ale to deti kteri tedy jeste nezili nemohou vedet
      • ty teda cody určitě
        • češi si neumí vládnout...a nesmí vládnout. Nejlíp nám bylo za Lucemburků a Habsburků a žádnej Cimrman to nezmění.
          • A uplne nejlip nam (hlavne prazakum) bylo za Heydricha co? No ale neco na tom co si napsal je :)
      • Typicky ignorant s velmi prostym zmyslanim, ktory si napriek tomu mysli ako je prudko inteligentny. Skus v Severnej Korey zorganizovat to co bolo tu v 1989, ci z teba daco ostane...
      • Bohužel se každým dnem začínám já a pár dalších více a více domnívat, že revoluce byla pouze komunistická fraška pro upevnění moci. Co je to za blbost? To se hned dozvíte - Lidi už byli naštvaní a začali uvažovat o tom, že ten zlý imperialistický západ možná není tak zlý jak se říká a tak začly demonstrace a komunisté, protože věděli, že ztrácejí důvěru a nakonec by padli, tak nechali jeden protest přerůst v demonstraci, na tu poslali svého kmána Havla, aby tam přednesl dojemný proslov a pak to začalo. Všichni ti komunisti, co zde vládli se rozházeli do různých nových stran jako např. na první dojem pravicově vypadající ODS, která ovšem s pravicí nemá společného zhola nic (např. skutečná pravice nikdy nebude trvat na zvyšování daní a přílišném vměšování státu do záležitostí obyvatelstva). Jejich plán? Nechat občany zvolit onu "pravicovou" stranu, po zvolení naprosto zdevastovat republiku a říct, že tak to ale dělají všechny pravicové strany, všude a vždy. Republiku budou ničit tak dlouho, až se nakonec všichni doplazí ke komunistům a poprosí je, ať zavřou hranice a nastolí totalitu protože za nich bylo opravdu lépe. Nejdříve toto byla pouze domněnka, ale s každým nalezeným důkazem, detailem se začíná vybarvovat.

        Pardon ostatním, že sem do diskuze o hrách tahám politiku, to jenom na zbavení iluzí tohoto uživatele.
        • No ono to zní jako další šílená konspirace ale myslím že pravda nebude daleko a že Havel byl jen opravdu nastrčená/podplacená figurka která měla jen plné kecy o pravdě a lásce,bouhžel i díky jemu opět rudá lůza natahuje pařáty a historie se možná bude opakovat bouhžel po právu jelikož kvůli lžím,korupcím prostý člověk nevidí jinou možnost a jemu úplně jedno že ztratí to nejcenější a to svobodu na druhou stranu jaký národ taková vláda ale jednou věřím že se Češi poučí a vše se vrátí do normálu a začnem si vážit samy sebe. no bylo to úplně mimo téma tak mě nekamenujte.
          • Pekny reci kery uz sem kolem sebe slysel milionkrat.Hlavne se nenechte oblbovat lidma jako je tady racionalista a d-fens :P Pochazi to spis z toho ne ze to tak bylo ale protoze panove si prejou aby to tak bylo.Vseobecne vychazejici z idealu toho ze sou nasrany na vsechno.Idealni to tady neni.Ale dovolim si rict neco co se tady v tom state nesmi rikat.Jsme bohatej narod a pres tu korupci za kterou muzem vsichni se mame velice dobre. A pokud tady vidite neco spatnyho zmenite to jen vy.A nikdo Vas za to nezavre:P
            • Kdybys jsi to lépe přečetl tak zjistíš že si nestěžuju že se mám špatně já konkrétně ale spousta lidí má pocit že to tady jde k šípku a proto se přiklání k levici což je dle mě cesta do pekel ale že Havel se po revoluci z komunistama nevypořádal je obecně známej fakt kterej se celkem nějak moc nevysvětluje,jinak souhlasím z racionalistou že naše ODS nemá z pravicovou stranou pranic společného
      • Takovéto pohádky ti říka maminka na dobrou noc?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit