Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    má to dobrou hudbu, ale z těch zvuků bolí hlava.
  • calwin
    Já mám balšój pistaljét,
    smůla, jestli u těbjá nět.

    a tak to proste je... v armáde sa majú lepšie a odtiaľ všetka propaganda ide... a kedže armáda je velká tak národ je malý... jednotlivec je rýchlo zahnaný do kúta
  • ja nikdy nepochopim jak muze mit jeden clovek takovou moc proc ho vsichni poslouchaji
  • Ludo
    to je akurát diktatúra strany čo má v názve komunistická, ešte aj pred 30 rokmi u nás sa hovorilo o socializme a smerovaní ku komunizmu

    komunizmus sa ešte nikomu nikde nepodarilo nastoliť, a keď sa pozriem čo za zvery sa ho v histórii "snažilo" nastoliť tak si myslím, že tá idea je zdiskreditovaná
  • Kolik severokorejskych soudruhu si tuhle hru zahraje? Me je tech lidi narozenych v KLDR opravdu lito. Hlad, bida, strach, lekarska pece na urovni stredoveku (napr. operace bez anestezie), to jsou jedinne veci, ktere maji a propaganda je tak strasliva, ze si ani neuvedomuji v jakem pekle ziji.
  • Vážně? A jak vysvětlíš rudou hvězdu na jejich vlajce, obraz Lenina na každoroční vojenské přehlídce v nadživotní velikosti, velká zaměřenost na zbrojení, anti-imperialistická propaganda a spojenectví s Čínou? A to jsem nejspíš ještě na něco pozapomněl...
  • Ale je. Komunismus v praxi, lidi do ráje nepatřej *3*
  • není.. kdyby jo, maj se tam jak v Ráji. *3*
  • Magister_Peditum
    Měl jsem na mysli hlavně, jak by potenciálního útočníka na Írán mohlo KLDR ohrozit. USA a Izrael asi sotva, a Jižní Korea na Írán útočit úmysl nemá. Tím jsem komentoval Doctorovu tezi. A samozřejmě, že by Soul pořádně rozbombardovala to nikdo nezpochybňuje, ale tohle by nebylo jako v korejské válce, kdy obě strany měly podobnou výzbroj, ale spíš by to připomínalo první válku v Zálivu v 91.
  • Inquisitor
    Á nový Need for speed, ty ten návrat ke kořenům vzali vážně.
  • Je tam nedostatok kimčongov, sux hra len 8/10 dam.
  • danny_the_hound
    Máš dosť naivnú predstavu o tom, čoho je Severná Korea po vojenskej stránke schopná. To nie je len o modernosti výzbroje -- stačí batéria diel s dlhým dostrelom rozmiestnená pozdĺž hranice s Južnou Kóreou. A Soul je od tejto hranice púhych 40 km!
  • Magister_Peditum
    Němci byli přečísleni asi tak 7:1 a ve Vietnamu za porážku mohla hlavně přiblblá taktika obrany Jižního Vietnamu místo útoku na Severní. Zas tak velkou přesilu nad Jižní Koreu nemají. A pravděpodobně by se do války zapojili i Spojené státy a dost možná i Japonsko. Na druhou stranu lze s účastí Ruska pochybovat a Čína poslední dobou už nad KLDR nedrží tak ochranou ruku jako kdysi. Hlavně pochybuju, že by proti sobě v současnosti Čína a USA válčili.
  • asi bych měl no...normálně nekomentuju něco co jsem nečetl...ale dneska se nějak projevila lennost .))
  • ne, ze sis neprecetl clanek a si tu za píííííp
  • calwin
    no moc by som tej "kvalite zbraní" neveril... nemcov tak trochu ich kvalita sklamala :D američanov vo vietname detto... príkladov je viac ako dosť...
  • Že mám nepotlačitelnou tendenci navážet se do komunistických režimů za každou cenu? *4*
  • calwin
    prekvapenie roka normálne :P...
  • Ano delala to spolecnost Nosotek a severokorejska hra je v uvozovkach :) nemusite zbytecne metat kameny kdyz pouziju trochu sarkasmu...
  • Coffin.Corner
    Hádej co? *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit