Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jenda84

    stále ohraná písníčka - "Strategií vychází v posledních letech zoufale málo" .. ne nevychází, já třeba za poslední dobu točím Three Kingdoms a Anno1800, chystám se na novýho Conana a těšim se na nový Settlery..takže jo, je jich málo, ale určitě ne zoufale. Jinak u Northgardu mám nahráno x desítek hodin a je to pořád zábava, autoři to dost vylepšují od dob early accessu..

    • vychází jich dost, jen většinou od menších studií, o kterých se tady nepíše.

  • hraje se to pěkně, ale je to krátký a repetitivní, podruhý už to hrát nejde. za mě tak 6,5/10. tadaa recenze

  • honcka

    Když je povedená, proč není recenze?

    • Protože je to cca 2 roky stará hra.. A dojmy z hraní máš tady: https://games.tiscali.cz/prvni-dojmy/northgard-dojmy-z-hrani-294224

      • Coffin.Corner

        Ano, víme že hra je už delší dobu na trhu, nicméně to nevysvětluje proč na dříve, nebo později nevyšla recenze, obzvláště když obstála ve zkoušce časem...

        • Protože tu strategiím pšenka zrovna nekvete. Těch her, které tu nemají recenzi, někdy ani kartu hry je víc, přestože třeba na Steamu jsou v modrých číslech u hodnocení. Osobně to taky nechápu. Kolikrát je okurková sezona, že by se nějaký ten rest mohl doplnit, ale jakmile je to víc než 2 týdny, tak už je většinou hra "moc stará" na recenzi, přitom je často hratelná pořád a někdy naopak s roky zraje (patche + DLC). Třeba zdejší recenze na Stellaris už vůbec nepopisuje současný produkt v2.3, podobně X-Rebirth ušel od v1.0 taky slušnou cestu, takže pozdní recenze může někdy naopak být aktuálnější a dlouhodobě platnější než ta z rané 1.0 nebo dokonce ještě pre-releasu pro tisk. Stejně osobně nehraju moc her v době vydání a spíš se snažím dohánět resty. Třeba Mafii 2 jsem dohrál teprve nedávno a Zaklínač 2 a 3 již nějaký rok čekají v knihovně... pak je fajn, když člověk tu a tam objeví nějakou pecku, často od menších studií díky pár youtuberům, kteří mají podobný vkus na hry. Dlouhodobě koukat se na to většinou nedá, ale jako zdroj informací o tom, co vyšlo a může být zajímavé je to fajn zdroj. Tady se bohužel často jen živý hype AAA her, o které už nějak ztrácím zájem a často ani žánorvě/tematicky to není můj šálek čaje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit