Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proboha dejte už pokoj s Heroesem 3, ano byli skělí, ale prostě život nestojí na místě, jde stále dopředu a stejně tak technika a hry. Heroes 6 bude jistě super i když bude hýřit barvami tečka.
    • ty jsi homam bud vubec nehral nebo hram nerozumis a pokroku uz vubec ne. když má neco označení 3 a pak 4+ tak se ocekava, ze to bude lepsi nez to predchozi,ale to se zatim nestalo a proto se vše pořád srovnáve s trojkou. Až u nějákého dílu strávím tolik hodin jak u trojky pak o ní můžu přestat mluvit. jenže u dílu 4 jsem stravíl míň času než u trojky a u pětky ještě míň něž u čtyřky. Z toho lze usoudit, že je asi něco spatně a je potřeba se dívat tam kde to fungovalo dobře.
      • Já jsem HoMaM hrál a u té naprosto úžasné a dokonalé trojky jsem strávil ze všech dílů nejmíň času. Jedničku, dvojku i čtyřku jsem dohrál, v pětce jsem došel někam za polovinu a trojka mě přestala bavit už v první misi - nevím jak je to možné, ale je to tak, takže to neustálé vychvalování, jak trojka byla naprosto boží, už mi taky leze krkem... A mínusek mi můžete dát třeba sto, to je mi jedno.
        • Nechápu jak se někomu může líbit 2ka a 3ka už ne, když je to skoro to samé, akorát ve trojce je mnohem víc možností a vůbec všeho. Hratelnost je hodně podobná
          • A to je právě ono, v té trojce bylo těch možností na mě až moc. Ještě teď si pamatuju, proč jsem to s ní tak brzo zabalil: protože z každé mise šlo dál celých osm hrdinů a starat se neustále o osm hrdinů byla pro mě neskutečná otrava. Samozřejmě jsem mohl jít dál jen s jedním nebo se dvěma, ale myslím, že to bych pak byl v pozdějších kolech ve značné nevýhodě a proto jsem to přestal hrát úplně. Ne všichni chtějí hry, u kterých budou trávit stovky hodin, mně 20-30 hodin strávených u jedné hry bohatě stačí.
        • ještě že platí staré známé "vyjímka potvrzuje pravidlo". Takže ty jsi důkazem toho, že HOMAMIII byla prostě nejlepší a ty jsi ta vyjímka. :p 98% hráčů HOMAM série nejvíc ocenujě díl III. Piš si co chceš, máš na to nárok, ale fakta prostě nezměníš...
          • To by mě zajímalo, kde jsi vzal těch 98%, to nejsou žádná fakta, ale tvůj naprosto subjektivní nic neříkající odhad. A mimochodem, já netvrdím, že trojka byla špatná, ale ztotužňuji se s pisatelem původního příspěvku, že neustálé pění o tom, jak trojka byla ubersuperboží je trapné a nudné. Vývoj jde opravdu kupředu a stará trojka už 98% lidí, kteří budou hrát šestku nezajímá - když jsme u těch procent. :-)
    • Co se herní scény týče, tak jde spíš dozadu
  • A co rikate na jednicku, o te se tady nikdo nebavi? :D
  • Tohle psal Tukan ? Coze ? Az ted jsem si to precetl ...
    Celkem me to prekvapuje, mel jsem o nem trosku jiny smysleni .

    Skoda
    • Kujme Tukana dokud je žhavý.... Že z nich Mark of Chaos dělá odborníky na fantasy? Kolik ti na Dunaji dali kapříků? :-D
  • Nechapu autora. Jako fanda heroes tu o petkach mluvis jak o nejakym povlu. Mesta byli krasny, nej co kdy byli a prakticky ? co tim myslis ? Potrebujes mit tabulku na jednotky a budovy.. To vse tam mas a podle me 5tky byli celkove dobrym krokem kupredu.

    Jako fanda heroes tu pises, jeslti pridaj nature nebo tower...
    Je uz spousta podkladu, ze 5tou rasou je uplne novy hrad a to nejspis Nagy..

    jako pisalek na takovejhle web za moc nestojis
    • HOMAM V ? Největší srajda v dějinách heores série a úplné popření jejích kořenů...
  • Zatím se mi ty novinky moc nezdají. Snížení počtu surovin chápu, ale skrouhnout speciální jen na jednu mi přijde jako omezování taktických možností. Snížení počtu národů je taky pochopitelné, ale už nerozumím jejich výběru. V prvním díle byly národy: lidé, barbaři/orkové, elfové a dungeon. Dvojka přidala necromancery a kouzelníky. Inferno se objevuje teprve ve trojce. Proč vypustit dungeon a inferno (hrál za něj vůbec někdy někdo?) nechat je mi záhadou. Kdo bude mít draky? Mám takové tušení, že zbývající národy budou klasicky přidávány v podobě placených DLC...
    • Bude to stejně jako v pátém dílu, zbytek se dodá později. Ten výběr asi udělali podle svých "průzkumů".
    • Národy vyberali podľa príbehu. Päť je dosť málo, ale hádam ostatné pribudnú v datadiskoch. Ináč za každý národ niekto hral, aj za to Inferno (mimoto, v príbehu sú to hlavní záporáci, takže nesmú chýbať). Drakov tentokrát nebude mať nikto (akurát jeden skoro-drak by mal byť za nagy), pravdepodobne z nich urobia bossov (jeden vodný úhorovitý drak už ako boss potvrdený je, pravdepodobne bude boss aj z čierneho draka).
  • Erien
    Tady je to zase plné lidí, co mají příbuzné ve vývojářském studiu a už teď ví, že to bude stát za hov*o. Ti co mají tuhle serii rádi si hru koupí a zahrají.
  • Hm, co se to všem na pátém dílu nelíbí?
    • Mě uplně odradila ta vizualní podoba heroes jsem vždy bral jako temný fantazy.5 vypadá jak pokémon pro malý děti.Mapy mi přišli malý a celkově to 3D se k tomu nehodí podle mě.
      • TEMNÝ???? a nesplet sis to náhodou s Disciples? To je temnější fantasy než všechny díly Heroes dohromady. Heroes bylo vždy pohádkový fantasy
        • Nesplet 3 díl mi tak přišel.

          http://www.youtube.com/watch?v=dBB9A3HDNHM

          tohle je prostě pokémon :D
          • Trojka byla taky barevná, taky se tam vše lesklo, zářilo tím kresleným způsobem. Hraješ WoW?
            • No já nevim, ale v pětce jsou některé mapy dost velké, nehledě na to, že jich je spousta na netu. A jo, ta stylizace je hodně barevná, jenže HOMAM5 je pravděpodobně jediná hra, u které mi to tak nevadí. Jo, ještě Warcraft 3.
            • Jako je fakt,že některá místa barevný byli,ale od 5 už je to moc a neřikej,že grafika 5 není podobná WOW nebo warhameru?Wowko nehraju,nikdy mě to nechytlo.Jinak u 3 mě vždycky nejvíc bavila nejtěžší obtížnost v generované XXL mapě s nejtěžšími příšery,že se to dá hrát třeba pár dnů.Kolikrát si to zahrajem s kámoši pohamachi.Mě vaděj i ty malý mapy v 5 a ty předělávky.Skoro každej koho znám,že dřív hrál hodně 3 petky moc nezkousává.
  • Já si myslím,že nic lepšího než 3 díl nebude.Je jiná doba firmy jako ubisoft stojí jedna hra několikanásobek toho co stála v dřívějších dobách.Proto vývojářům do vývoje kecá banda chytráků aby ze hry vyždímali co nejvíc prachů.Proto musí mít každá hra 3D a grafickou stylizaci typu WOW pokémon a vše musí být tak zjednodušené aby to pochopil i člověk z pomocné školi.
    • školy**
  • héééj a co RPG Might and Magic VI - The Mandate of Heaven z 1998??? Dělají s tím číslováním pěknej bordel... Kéž by tak chtěl někdo na tu nejlepší hru všech dob pořádně navázat... už uplynulo cca 13 let a nový HW už určitě poskytuje velké možnosti. Kdo zná MM6 tak ví že takovou volnost pohybu snad nikde jinde v RPG dodnes nemáte, o úkolech a kouzlech ani nemluvě. Létání a chůze po vodě... úžasný kouzla, Armagedon??? excelentní vyvraždění vesnic :))) 7-9 byli dle mě horší :(
    Ohledně Heroes of Might and Magic (HOMM) byla asi 3 nej *3*
    Kdo čistě náhodou ještě nežil, tak třeba neví že Might and Magic byla I-IX (1987-2002)
    a HOMM I-V se datuje 1995-2006... přesný datumy a názvy hledejte na wiki
    • Mopped
      Tak to je super RPG, strávil jsem u něj měsíce.
    • presne, vzdycky kdyz vidim might and magic se tesim, ze jde o ten skvelej dungeon rpg (sestka nejlepsi potvrzuju) , ale na to asi kaslou, misto toho je to tahle nepovedena strategicka serie... *9*
      • Spades
        HOMAM se mi osobne libil vzdycky vic jak starickej MaM, ale to bude spis tim, ze mm6 mi nejede a 8 a 9 jsou hovadiny.

        Prej fanousci delaji MM 10, tak doufam ze se jim to podari :)
  • Héj a co dungeon? To byla vždycky moje nejoblíbenější frakce. Jinak nejlepší ze série je pro mě osobně trojka a za ní v těsným závěsu dvojka.
    • Nebo fortress a stronghold....mmm srdcovka :-)
      • moje srdcovka je Dungeon,jeslti tam nebudu mít mínotaury a černý draky tak mi to hodně naštve

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit