Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z̘̠̜̋̈́̌͛̈́̊͜A̧̗̘͊L̰͔̋͂ͬ̽ͤ̓ͥ͟G̠̑ͨͅO̞̝͙ͮ̾̽ͨ̎ͩ͜
  • Spades
    Z nostalgie jsem nainstaloval HOMAM 2 a hned jsem to smazal, protoze to ma na dnesni dobu opravdu hnusnou grafiku :D
    Radsi nekde vyhrabu HOMAM 3, ktery je dle meho nazoru uplne nekde jinde :D:D:D
    • Spades
      Jakozto kruty zastance HOMAM 3 apeluju na vsechny, co jsou se mnou at mi davaji + :D
      • Janun
        Taky považju trojku za nej díl, ale dvojka taky měla něco do sebe :-)
      • Spades
        hovada :D
        • MrSanta
          *1*
  • HOMAM 3 a 4 byly hry, u kterých jsem strávil asi největší část herního života (kompletně dohráno několikrát). Od té doby jsem další díly nehrál. Úpadek herních principů i grafiky těchto dílů byl znatelný (i když někomu to možná sedlo...). Z obrázků se moc vyčíst nedá. Přechod na méně surovin nevidím jako špatný nápad; bojová mapa vypadá zajímavě, byť větší rozlišení obrázku by mohlo napovědět víc. Myslím ale, že to bude chtít počkat si na vydání hry samotné a pár recenzí. Do té doby těžko hodnotit víc. Můj názor je ale ten, že zaběhnuté herní principy, byť se mohou měnit o inovace, by neměly příliš vybočovat. Proto věta, že se chtějí vrátit ke kořenům, nic neříká, dokud neuvidíme, v jaké míře je toto myšleno.
  • strejdarasic
    O trojce se mluvilo, již v souvislosti s pětkou... tedy tuhle hlášku si můžou strčit za klobouk.
    Na trojce jsem nejvíc miloval hardcore obtížnost, velké mapy - které měly nápaditou strukturu a i příběhově podložené v rámci jednotlivých kampaní.
    Série Heroes potřebuje nové rasy a nová návštěvní místa na mapě.

    Necháme se překvapit, jak to dopadne. Těšém se jak malej.
  • Dvojka a trojka byla super, ale pětka taky. Je trochu jiná, má své + a -. Hraju jí doteď a je to jedna z nejlepších her co znám. To že vypustili suroviny mě trochu mrzí, ale pokud zase přidají jiné věci tak ať. Těšim se moc. Uvidíme podle dema. Osobně nejsem zastánce přílišného zkoumání her co vyjdou, člověk se pak připraví o moment překvapení a o pocit "novosti" hry když už o všem četl a viděl videa. Až přijde demo, zahraju si ho a podle toho se uvidí :)
    • ona ani ta 4ka nebyla vyloženě špatná - její hlavní problém bylo že se od ostatních dílů série až moc odlišila ale špatná ipravdu nebyla
      • Janun
        U 4-ky byla největší vada absence generátoru náhodných map!
      • Spades
        4ka se mi docela libila, ale je pravda, ze to bylo az moc jine, takze jsem ji moc nehral, a radsi jsem zustal u trojky
  • Fotorealistické hrady v Heroes III a k tomu na svou dobu k dokonalosti doladěná grafika byla prostě nejhezčí. Heroes IV možná nebudou špatné, ale prozatím jak hra vypadá, tak to je pořád jiné plátno malíře, než by mělo být...
    • Spades
      Heroes VI BTW
      • True;)
  • "vrací se dřívější roztomilost vizuálního stylu" ?!?! WTF? Však práve piaty diel bol komiksovejší, pestrofarebnejší, "roztomilejší" než trojka.
    A táto veta: "Po pěti hodinách hraní v budapešťském hotelu už můžu prohlásit, že šestý díl má zatím skvěle našlápnuto stát se skutečně nejlepším dílem série." je už sama o sebe roflhodná.
  • no vim ze tady s mym nazorem tvrde narazim ale myslim si ze disciples byli lepsi ;)
    • nesrovnaval bych heroes a disciples. protoze jsou az moc odlisny. osobne jsem hral disciples 2 a 3. Ale u trojky jsem hral 1 misi v kampani a odinstaloval jsme to protoze se me to vubec nelibilo. a zhodnotil bych to asi disciples 2 = HOMAM 3
  • Ethy
    Ani náhodou to nebude mít hratelnost Heroese III. - Noví Heroesové (V,VI) díky svému 3D zobrazení značně utrpěli a já to zkrátka nemohu zkousnout. Už od dob Heroese III. jej hrajeme s kámoši na hot seatu a upřímně neznám lepší hru na podobné kámošské akce. Kdyby doplnili Heroese III. o pár věcí (orientace na hrdinu, atd.) z Heroese IV a vytvořili nějakou osobitou 2D grafiku ála Heroes II. byl bych nadmíru spokojen, tohle ať si nechají...

    Ad. Janchor - To podle mě ani tak nebyla válka ne ? :P Oasis mají a měli jasně navrch nad Blur. Škoda že bratři Gallagherovi jsou rozhádaná paka a kvůli nim kapela padla
    • Spades
      Problém, není přímo ve 3D, ale v tom, že v tom pohledu co je teď vidíš strašně málo. Navíc jsou o hodně menší mapy - na tom by měli zapracovat.
      • Mapy v šestke sú vraj väčšie ako v predošlých dieloch. Ja len dúfam, že kvôli tomu nebudú prázdne. Ináč hrateľnosť a grafika nie sú veci, ktoré by sa nejako zvlášť ovplyvňovali. Chápem, že mnohým sa páči viac krasleno-predrenderovaná grafika Heroes 2 a 3, ale pokiaľ ide o herné mechanizmy, je 5 rozhodne ďaleko pokročilejšia (rozmanitejšie hrady, lepší systém skillov plus ďalšie vychytávky ako napr karavány zo štvorky alebo alternatívne upgrady).
        • Spades
          me se 5ka libi, ale treba staveni buov mi pripada strasne zmatene ... doufam ze 6ka to opravi
    • MrSanta
      3D bych z toho nevinil, i ve 3D by mohli vývojáři, kdyby chtěli, navázat na klasickou hratelnost. Při prozkoumávání světa je tak nějak putna jestli je hrdina 2D nebo 3D a v bitvách už je to jedno tuplem. To že dělají komixovou grafiku (která mě osobně nevadí) také není chyba 3D. Kvalita strategií netkví ve 2D.
  • vidim dobře nebo vyřadili pár typů surovin
    • Ano, vyřadily a odůvodnili to tím, že dobré strategie, jako Starcraft 2, mají málo surovin.
      • Hromada surovin prave byla velice dulezitou soucasti multiplayeru kuli smlouvani a singlplayeru kvuli zabezpecovani strategickych zdroju pri nedostatku casu. Tim ze snizili pocet surovin museli zmenit (zvysit) cenu budov (a jednotek), coz zpusobi ze clovek kdyz nebude mit suroviny tak si nepostavi nic, msito toho aby si musel rozmyslet kterou budovu postavi s omezenyma surovinama ale neomezenym mnozstvim penez.
      • Spades
        coz je podle me dobre - nikdy me v strategii, ktera neni budovatelska nebavilo zkoumat jake suroviny potrebuju na co.
        tech malo surovin bohate staci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit