Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro automobilove fetišisty dobry, jinak nuda
    • pro koho by měla být podle tebe závodní hra teda ? *7*
  • Je mi docela lito ze nedavaj v traileru trochu vic prostoru zvukum aut ze hry. Vzdycky tak moc prebijej tema jejich epickejma muzikama...
    • Doporučuji tohle video, které klade důraz na zvuky https://www.youtube.com/watch?v=uw-XbK2IzS0
      • To je presne to o cem mluvim! Takhle by mel vypadat kazdej jejich trailer :D
  • vypadá to opravdu úžasně.. to se jim musí nechat.. :)
  • Je to pěkný, ale co naplat, jízdním modelem a celkovou reálnou atmosférou se to Assetto Corse rozhodně nevyrovná. Jinak je to ale rozhodně velkolepá hra. Nyní je zlatá ére závodění na PC!
    • no že bych z jízdního modelu v Assetto stříkal to se taky říct nedá .. a jak můžes srovnávat něco co si ještě nehrál stím co teď hraješ v alha verzi to fakt nechápu, to je tak těžký se dostat přes tak hloupou subjektivnost?
      • 1. že z něho nestříkáš neznamená, že se jízdní model neblíží realitě.
        2. project cars jsem hrál (jednu z posledních verzí), tak o co jde? :)
        3. obě hry jsou určitým způsobem rozpracované, nevidím jediný důvod proč je nesrovnávat, navíc když autoři obou her ji chtějí udělat co nejvíce reálnou.
    • zlatá éra už byla, teď nastupuje nová :)
  • Tím že to bylo ve dne jsem o tu hru ztratil zájem *16*
  • Paul_cz
    Tuhle hru jsem na WMDPortal backnul den kdy to šlo, jakožto member. Za těch pár let se mi na disku vystřídalo asi 40 pre-alpha - alpha buildů. Hra opravdu takhle luxusně vypadá.
    • Jenom 40? Za poslední 2 měsíce jich bylo 40 :)
  • Proc uz se konecne neco nedela s tim prehravacem?
  • Po grafické stránce je to naprosto bezkonkurenční... Kluci z WMD, já vím, že to tu čtete... Prosím zamakejte víc na fyzice! Grafika už je dokonalá, teď ještě tu fyziku a získáte si i simracery!
    • uffff .. ja fakt nemam silu .. zapni si F1 menu a vypni u Force Masking vsechno krom prvni polozky .. ano, diky NASTAVENI je FFB divnej (nevim proc je to defaultne jak je) ale FYZIKA JE 100% hardcore simulace .... usetrete si reakce na tenhele post .... proste to tak je
      • V tom případě je to ale hardcore simulace z jiné planety, kde platí jiné fyzikální zákony. Gumy se pořád nechovají úplně správně a s autem na limitu můžeš dělat věci, při kterých bys v reálu už byl rozmázlý o strom.
        Kdyby WMD vynaložilo tolik úsilí do vylepšení fyziky jako ty vkládáš do popírání jakékoliv kritky, už by bylo pCARS dokonalé *3*
        • To snad ani vážně myslet nemůžeš. WMD a vývojáři vynakládají hodně velké úsilí do vylepšování fyziky. Pokud bys četl fórum, tak bys možná takové blbosti nepsal a nebo tu hru ani nemáš a soudíš podle videí.
          • Hru nemám, ale fyziku dokáži odhadnout podle odstínu zelené na screenshotech.
        • Nepopiram JAKOUKOLI kritiku ... jen odmitam naznaky, ze to neni simulace ... jednotlive vozy/gumy nejsou 100 donastavene, na fyzice se samozrejme neustale pracuje ... ale nebudes tomu mozna verit, realite se to blizi vic, nez konkurence uz ted (mam najezdeno i v realu .. nejen v provozu, i na okruhu).
          Konec koncu .. pohledej si informace o FormulaGulf1000 ... uz ted pouzivaji pro oficialni trenovani PRE-ALPHA verzi pCARS ... tak ona to asi nebude simulace .. co?

          Edit: No a diky pritomnosti Brnenskeho okruhu v pCARS mam dokonce moznost zcela primeho srovnani. Mozna se ti to nezda, ale mam pro sva tvrzeni pomerne slusne argumenty.
          • Netvrdím, že to není simulace, ale že tam jsou pořád ještě mezery, které doufám do vydání vychytáte. Pak třeba zapomenu i na Assetto Corsu
            • Alespon se mi trochu ulevilo ze to neni zadna divna anomalie jenom u me :D

              Mazani profilu jsem delal a nepomohlo to...
            • Hanzales
              Taky by se hodily nějaké rady. Též mám Fanatec a každá tip dobrá :) pCars mám full membera taky snad už od počátku a v určité fázi jsem i z force feedbacku a dynamiky jízdy chrochtal, ale pak přešli na jiný šystém (taky už je to hódně dlouho) a od té doby je to takové všelijaké, build od buildu. Vím, že se na tom furt maká a že je to auto od auta (dle fáze vývoje) ale i v těch nejlepších situacích (třeba s Ginnetou GT3 se frčí dobře) to nějak není úplně ono. Ono se prostě nedá nenapsat, že Assetto Corsa v tomhle směru ukázalo téměř zázrak a RF2 se co se týče FFB drží kolem. Právě že to chování aut a FFB v pCars tak trošku kontrastuje s tím nebojím se říci dokonalým zbytkem. Třeba grafici si myslím zaslouží absolutní údiv a zvuky poslední dobou taky nabyly na kvalitě. Střídání denní doby i počasí takový malý zázrak sám o sobě. Musím potvrdit, že pCars tak skutečně vypadají. Ba dokonce i na mé už docela nic moc GTX560Ti to při 35-40fps vypadá úžasně, až mám pomalu někdy podezření, že je v tom nějaký fígl :)
            • Ještě bych vyzkoušel smazat celou složku CARS v dokumentech a znovu si všechno nastavit. Je dobrým zvykem mazat aspoň profil, aby se předešlo podivnostem v nastavení vozů/ffb atd. Já to tak dělám snad každý den a s FFB problémy nemám (ikdyž mám taky DFGT).
              Snad to pomůže.
            • To je mi jasny ze nemuzes vedet vsechno... jenom jsem to zkusil protoze jsi vypadal ze bys treba mohl vedet :D
            • Drasto pohledej na WMD .. o Fanatecu nic nevim .. sam mam DFGT, ale na WMD je na 100% nekolik threadu venovanych primo Fanatecu. Neni v silach jedince vedet vsechno *3*
            • Netusis jestli uz maj profily pro volanty od fanatecu? Rizeni a forcefeedback mi buhvi proc v tyhle hre fungujou nejak divne. Volantem musim vzdycky otacet jako blazen a forcefeedback mi nejel vubec.
              Kazde zapnuti pCars v posledni dome pro me diky tomu bylo docela zklamani. Pamatuju ze v tech prvnich verejnejch alpha verzich mi to fungovalo...
            • v pohode :-) Ale pokud hrajes na volantu, tak porad doporucuju tu fintu s F1 :-) Pokud jsi o ni nevedel, poznas zcela novy zazitek :-) Garantuju.
  • Mart9
    Nevěřim :)
    * že jsou to záběry ze hry....
    Ale hudba by se dobře hodila do Kingdom Come
    • Verit nemusis ... pouzij hlavu, youtube a google .. zjistis, ze je to tak
      • Mart9
        Nechci, od toho chodím na games, abych se tu vše o hrách dozvěděl.
        • pak ti ale nezbyva, nez verit *3*
          • Mart9
            Tak pořád mám tu hlavu, abych věděl, že tomu, co je napsáno ve videu, nevěřím :)
            • Mart9
              A sakra *4* *4*
            • Tady klidně můžeš, přihazuju pár svých obrázků ze hry. Bohužel už mi karta neutáhne nejlepší nasvícení a stíny, takže to ani není nejhezčí nastavení.

              http://cloud-3.steampowered.com/ugc/901015155499199709/7519A5610CAC082697A13558F00E5397C85A9B13/

              http://cloud-2.steampowered.com/ugc/901015155499213424/C63BD347CB4DC657A33D28F2F7C37A5EFF9446B9/

              http://cloud-2.steampowered.com/ugc/901015155499247357/19046C02A9AE47A2E94A80EBFACB63933D7CCF38/
            • jeste hur ... developer
            • Mart9
              fanboy....
            • Jasne ... tak ale pak nebrec, ze jsi za vola, az zjistis, ze to proste je neupravene ingame *3*

              Peace
  • Ale jo, uz to jede a vypada to dobre, toz pockame a uvidime.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit