Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsem pred chvili zakoupil pre-purchase z aukra a jiz se nemohu dockat beta vikendu..;) Cetl jsem vsude mozne prvni dojmy novinaru a hracu a vsichni jsou s GW2 nadmiru spokojeni, tak snad to bude pecka! *5*
  • A budou ještě nějaké kusy ?
    • sankuri
      Nebudou jedina moznost je koupit si digitalku na https://buy.guildwars2.com/
      • v kamennom obchode u nas maju este 2 kusy ale nepredavaju cez net takze sa to da zohnat, skus pobezat kamenaky.
  • Teď jsem přisel domů...a už to je vyprodané? :O
    • sankuri
      Vyprodano bylo za dvacet minut, na sectoru za 9
      • na sectoru 9 ? Link na shop plz
        • sankuri
          http://www.sector.sk/
  • mail s klíčem už někomu kdo si to kupoval přes games.cz došel?
    • Měl jsem 4 klíče a všechny už jsou na mailu
      • ty si kúpil 4? :O pekne :)
  • Zajímalo by mě kolik jich bylo.
    Koupil jsme si 1.
    Ale jestli se prodalo 10-100 je rozdíl :-)
  • Jen jsem se chtěl zeptat (zkusím tady:)), jakým způsobem budeme pozvání do těch beta víkendů? Automaticky e-mailem, který jsem vyplnil při objednávce (tady na games), nebo dostanu nějaký klíč dříve, který uplatním jak v betách, tak v plné hře? Děkuji za případné odpovědi.

    add 9:26 - zboží není skladem .. koukám jen se po nich zaprášilo )
    • 13:43 - Dostupnost: Ihned k odběru :)
    • walltar
      Dostaneš klíč, vytvoříš účet a jak bude beta víkend hraješ.
  • walltar
    Tak koupeno ... chtěl sem na stránkách arenanetu ale mají to o dost dražší.
  • Neplašte lidi... objednejte si to na https://buy.guildwars2.com a máte to jistý - tam omezený kopie nejsou. Platit tam určitě půjde kartou, nebo přes paypal.

    OT: Ty české paranoidní představy o placení kartou jsou vážně k smíchu. Když obchod vypadá solidně (jako třeba offic. shop pro gw, alza, apod.) platím s klidným srdcem kartou. Když ne, tak platím přes paypal, moneybookers, apod.
    • MaXi
      tady jde spis o to, ze na ofiko strance je to drazsi, ne o moc, ale je :D

      jinak ohledne toho placeni kartou souhlasim, je to smesny, kdyz clovek nenavstevuje pofiderni obchody tak se nema ceho bat :)
  • takže v úterý musim na Shop.Games.cz zaplatit kartou jinak jsem v háji? tak to je docela dost na prd.... *11*
    • walltar
      A já už jsem myslel že lidi co mají problémy s placením kartou na netu nejsou ....
      • v dnešní době je spousta možností, ne jen ta pitomá karta,tak nevidim důvod proč se na ní tady omezovat. jak 100000 let za vopicema
      • 3/ vis co je to paranoia?
      • to ku*va mam problem platit kartou, vubec tomu neverim, porad ctu jak nakej obchod nekomu kdo zaplatil kartou vybral vic penez, protoze do toho ma prej pristup nad jeste pul roku po platbe...a ted cemu verit, o prachy na karte fakt prijit nechci, kdyz tam mam tolik a vybirat to nejom abych tam mel tolik, kolik potrebuju nebudu. a ted poradte, jak si to mam vlastne koupit, kdyz nechci tu nejzakladnejsi verzi, ale chci mit pristup do betatestu a nikam do prahy nejedu, pokud je moznost zaplatit to nekde na miste
        • smejki
          1) víš, co to je kupní smlouva?
          2) víš co je to neoprávněná operace s bankovním účtem?
        • radšej to nehraj
  • wuto
    omlouvám se, jsem asi uplně vygumovanej, ale ani v diskusích ani v článcích jsem se nedočetl, zda půjde platit bankovním převodem, nebo si musím jít aktivovat placení "kartou" (kdy zadám číslo karty) poradila by mě nějaká dobrá duše, nerad bych o to přišel :)
    • Blixa psal - "Platit pujde kartou, bankovnim prevodem, nebo Gopay penezenkou."
      Takže snad i normálně baknovním převodem, nevidím důvod, proč by to nešlo, není prostě jenom možnost platit na dobírku, protože to nebude krabice, ale jenom kod, kterej ti pošlou mailem, takže není důvod cokoliv posílat poštou....
      • veľa šťastia zajtra
        • Mě je to jedno, já to nekupuju, jenom nechápu, proč by to nešlo, možnosti platit v obchodě jsou stejné, jenom je z nich v článku vyloučena dobírka, redaktor to tady píše taky, tak nechápu, kde jsi zjistil, že to nepůjde.... Důležitý bude, kdy to kdo objedná a vytvoří objednávku, ne jestli pak platba dorazí o den dva dřív nebo později, v obou případech to pošlou až bude zaplaceno -> předplaceno, vážně netuším, kde jste to vzali, že by to jít nemělo, paltí se shop.tiscali.cz nebo max. comgad.cz, ne přímo oficiálnímu Guild Wars pokud vím, takže to, že ta možnost není na jejich oficiálním webu nic neznamená....
      • wuto
        o to mě právě šlo, někdo tu říká něco někdo něco..problém je akorát v tom, že bankovní převod trvá dýl a pokud mají omezený počet kusů tak by to mohl být problém..no přinejhorším si zajdu zitra na spořku ať mě aktivujou placení kartou :)
    • VISA,paypal,paysafecard
      prevod nie

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit