Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsem pred chvili zakoupil pre-purchase z aukra a jiz se nemohu dockat beta vikendu..;) Cetl jsem vsude mozne prvni dojmy novinaru a hracu a vsichni jsou s GW2 nadmiru spokojeni, tak snad to bude pecka! *5*
  • v kamennom obchode u nas maju este 2 kusy ale nepredavaju cez net takze sa to da zohnat, skus pobezat kamenaky.
  • to neni tak úplně pravda, každej datadisk přidával do hry další skilly (i důležitý elity), takže ohnivej ele bez Searing Flames (NF) byl ve svý době spíš k smíchu.. Vlastně nejlíp na tom pak byl ten, co vlastnil všechny datadisky, což jsme postupem času byli úplně všichni.
  • tak mozna je to tim zacatke...ze nejsou skilly a tak. ALe co maji porad lidi s tim wowkem :) ...GW je prave hra snad nejvic odlisna od tohodle typu her ala wow (kdyz nepocitam naky mmofps a mmorts)

    Tezko ti poradit kdyz se neumim poradne vzit do tvoji situace...me to tak neprislo a to sem hral betu wowka a za rok sem hral tehdy pred 7 rokama betu GW...ale mel sem partu lidi se kterou sem to hral no...hrozne sem se divil ze se levelovanim nezvysovala mana a nechapal sem jak se ta hra da takhle hrat :).

    Kazdopadne jestli je tvuj strach ze je to jako wow tak to te muzu ujistit ze toho se bat nemusis...ta zacatecni lokace trialu je jen tutorial vpodstate kde jsou pouze questy a zadne mise (kolem kterych se pribeh GW toci) ...k nem se dostanes prave po ty zacatecnicky lokaci.

    Ale musis se rozhodnout sam.... jestli se odvazis do toho dat tech nekolik stovek. Jestli si fakt hral jen 10 min tak asi zkus par hodin a pak uvidis jestli te aspon neco zaujalo, ale musis chapat, ze na zacatku mas na vyber z par kouzel a poradne spolu ani nespolupracuji...az casem pomalu dostavas dalsi, protoze GW je spis o skillech co muzes pouzit nez o vybave
  • sankuri
    http://www.sector.sk/
  • ty si kúpil 4? :O pekne :)
  • na sectoru 9 ? Link na shop plz
  • Měl jsem 4 klíče a všechny už jsou na mailu
  • sankuri
    Nebudou jedina moznost je koupit si digitalku na https://buy.guildwars2.com/
  • A budou ještě nějaké kusy ?
  • sankuri
    Vyprodano bylo za dvacet minut, na sectoru za 9
  • Teď jsem přisel domů...a už to je vyprodané? :O
  • mail s klíčem už někomu kdo si to kupoval přes games.cz došel?
  • 13:43 - Dostupnost: Ihned k odběru :)
  • Zajímalo by mě kolik jich bylo.
    Koupil jsme si 1.
    Ale jestli se prodalo 10-100 je rozdíl :-)
  • walltar
    Dostaneš klíč, vytvoříš účet a jak bude beta víkend hraješ.
  • Jen jsem se chtěl zeptat (zkusím tady:)), jakým způsobem budeme pozvání do těch beta víkendů? Automaticky e-mailem, který jsem vyplnil při objednávce (tady na games), nebo dostanu nějaký klíč dříve, který uplatním jak v betách, tak v plné hře? Děkuji za případné odpovědi.

    add 9:26 - zboží není skladem .. koukám jen se po nich zaprášilo )
  • walltar
    Tak koupeno ... chtěl sem na stránkách arenanetu ale mají to o dost dražší.
  • walltar
    lol .... já si připadám jak v době kamené. Necheš radši všechny ty internety zakázat zrovna? *1*
  • MaXi
    tady jde spis o to, ze na ofiko strance je to drazsi, ne o moc, ale je :D

    jinak ohledne toho placeni kartou souhlasim, je to smesny, kdyz clovek nenavstevuje pofiderni obchody tak se nema ceho bat :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit