Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • říkám si, že bych měl chut si MW1 a MW2 znovu projít, pak se ale vždycky objeví nějaká zprávička o novym dílu a mně hned přejde chuť
  • Vida, jak hezký a pestrý článek lze díky jedné mapě navíc (!!!!!!!!!) napsat..... *15* kolik z toho káplo nechci radši ani vědět..
    • adamouncz
      Proč myslíš že jsou podmáznutí? Normálně jen autor píše co o tom ví a co si myslí atd. A ta poslední věta je dobrá narážka na zbytečnost těchto věcí které by dřív byly zadarmo součástí patche.... Každopádně ghost maska pro psa by se hodila. *1*
      • Prosté konstatování faktu, že si tahle dojná k*áva a už vůbec ne jedna extra super mega bomby mapa nezaslouží *3*
        p.s. proč je zakázané slovo k r á v a? pojem "dojná k r á v a" je odborný marketingový výraz (viz BCG matice).... udělejte s tim něco, tohle je jak v Německu nebo Austrálii.
  • Tímhle mě minule v BO2 nalákali na mapu Nuketown 2025, kterou později přidali zdarma, čímž mě značně naštvali. Jednoduše řečeno: NA*RAT! Už se nenechám vydírat, abych za hru zaplatil o několik stovek víc kvůli věci, která bude od začátku postavena mimo playlist a později do hry přibude zdarma!
  • TheGGG
    Shat ap ant také máj many
  • Kde je ta doba, kdy mapy do CoD 2 vycházely zadarmo? A nebyly to mapy od fanoušků, nýbrž od samotnejch vývojářů. Fanoušci dělali spíš takový ty zábavný mapy a mody se zombíkama atd.

    Ne, díky. Ghosts si sice zahraju, ale platit za to už nebudu, if you know what I mean.
    • calwin
      len im daj! :D ja ich budem svorne ignorovať
  • smejki
    Da deal!
  • Ne děkuje koupim si jí jako dlc... *facepalm
  • Dyzzx
    No je lehké nadávat na CoD, ale dělají to prostě všichni. Pamatuju si že Deus ex HR měl taky předobjednávkovou misi. Jediné co můžeme udělat je přestat si předobjednávat hry a kupovat ty dlc co byli původně pro předobjednávky.
    Ale to nikdo nepřestane protože kdo by nechtěl něco zadarmo že ? *1*
    • adamouncz
      A co nekupovat dlc a vystačit si s základem hry.
      • Dyzzx
        proč ?
  • podstatný dodatek ke hře jako dlc? k smíchu, celkově tenhle trend předobjednávkových dlc je úplně k zblití, protože to není dlc, ale co...krom toho jako mapa? jedna? hehehe....to si opravdu dali práci :D krásný jak dycky uříznou kus hry a říkají "jo ten zbytek hry, to je dlc, to je jasný bonus navíc"
    mimoto to bude hroznej šit :) už se těším, až si to stáhnu, budu to hrát tak hodinku a smažu to, ne-li dřív, viz black ops 2, na to se nedalo ani koukat
    • Kdyz to bude tak hroznej "šit" jak rikas, tak proc si to budes vubec stahovat? Imho kdyz je neco hrozne, tak to snad nestoji ani za to stazeni, ne?
      • MrSanta
        To mi taky hlava nebere. Hra mě nezaujme, takže za ní nebudu platit a stáhnu si jí? Proč budu hrát něco, co se mi nelíbí?
        • adamouncz
          Aby na to potom mohl nadávat.
  • "Je vidět, že mezi multiplayerovými FPS dnes mrakodrapy a jejich destrukce letí! Ostatně, asi jde o podvědomou symboliku pádu civilizace, když se naše vymazlené věže moci hroutí." ..... Už nežer ty prošlý houby z minula a počkej si na novou várku na podzim. Každopádně článek je krásně napsaný přesně jako podle scénáře Activision ..... kolik z toho káplo?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit